18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syryjscy żołnierze wymierzają sprawiedliwość

xgregor • 2013-02-05, 20:55
Allah Akbar


Smutas

2013-02-06, 08:08
Pewnie za mało razy jebną czołem o ziemię w czasie modłów.

modoc

2013-02-06, 08:26
Widać, że to ustawka j***nych ciapatych rebeliatów.
- Od kiedy to żołnierze chodzą w adidasach :)
- Od kiedy robią takie akcje w pustostanie który został chyba na ten cel specjalnie odmalowany bo w końcówce widać miejsce na okno.

Tafariel

2013-02-06, 10:49
allah kutallach k***a...

skrzypu31

2013-02-06, 11:34
kebaby to maja naj***ne w głowie

Ból

2013-02-06, 11:48
no no a gdzie są te wszystkie zacne organizacje międzynarodowe co to drą jape na papierze o prawach człowieka??

smyndryl

2013-02-06, 14:07
Słabo go tłuką, myślałem, że pod koniec się rozkręci. Oddawaj moje piwo! ;)

madmax49

2013-02-06, 14:39
Tak się powinno u nas kiboli traktować :D Cwaniaki j***ne jak są w kupie to wyżej srają niż dupę mają.Ciekawe jak by się zachowywali po takim spotkaniu?

xgregor

2013-02-06, 15:31
@osa79
Wrzuciłeś w translator i kozaczysz?
"mentally retarded" upośledzony?
Wyjdź gnoju i nigdy nie wracaj

osa79

2013-02-06, 16:50
@up

translator jest dla Ciebie ^^

poproszę o tłumaczenie słów "mentally retarded" ^^ pajacyku :lol: :lol:

Janóż

2013-02-06, 19:42
Rebelianci o wolność zmuszeni do zbrojnej obrony swoich rodzin przez bezwzględnym i brutalnym rządem. k***a rozj***ć bliski wschód w p*zde. Afrykańce niech się leją. Na nas nie ma to takiego wpływu jak konflikty na bliskim wschodzie. Szczególnie, że Afrykańczycy nie przeprowadzają zamachów w europie.
Na dodatek zauważcie, że jakieś zamieszki, protesty w europie to dzieło szmatogłowych, a większość murzynów w europie to prawie normalni ludzie.

TurboGrzesznik

2013-02-06, 20:21
a ja nie mogę się doczekać trzeciej wojny światowej, z islamem na naszym podwórku. Ale będzie jazda jak będę napalmem napie**alał brudasów. Uhuhu nie mogę się już doczekać swojego karabinu i kul oblanych wieprzową krwią - tak dla sadyzmu islamskich sk***ysynów - wtedy te oszołomy mają nie pójść do nieba :D

Macc005

2013-02-06, 21:31
Generał Pershing miał świetny sposób na takie elementy ('świński numer' podczas egzekucji :-D ) chodzi oczywiście o Syryjskich dzikusów

ja...........91

2013-02-06, 22:28
Pondi napisał/a:

Skąd wiesz, że to żołnierze? Bo mają kamizelki? Ja bym raczej obstawiał, ze to te opłacone k***y - "rebelianci"



1. Wchodzimy do zrodla:
1

I niestety nie dowiadujemy sie nic.

2. Szukamy dalej i znajdujemy na liveleak informacje ze zmieniona wersja zamaist SSA mamy teraz doczyeninia z FSA co utwierdza nas w przekonaniu ze nikt nie ma racji i trzeba szukac dalej. Dyskusja w komentarzach do niczego nie prowadzi.
2

3. Szukamy dalej:
3

Dowiadujemy sie:
- filmik zostal wyciety (15 minut)
- uposledzony nie jest uposledzony
- prawdopodbnie byl jednym z tych ktorzy zabili jakas 15-latke

4. Patrzac obiektywnie:
- jak zweryfikowac to co faktycznie mowi?
- czy mamy pewnosc ze przez torutury nie mowil czego chcieli?

Nie ma sensu zaglebiac sie bo i tak nie dojdziemy do prawdy ale lepiej nie siac progrpadany (niczym media) tylko patrzec na holywodzkie produkcje z pustyni bez emocji czy tez wspierania ktorejkolwiek strony.

P.S zetelnosc szukanai zrodla jest zalosna na tym portalu.