18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skinheadzi kontra niemiecka policja

Centurion • 2009-05-26, 17:27
Fani baseballu ;)


grauper

2010-03-22, 17:32
Scarlet napisał/a:

w300i bije rekordy długości postów :)



w300i bije rekordy w sprowadzaniu do gleby małych gnojków plujących na wsyzstkich innych przez neta ;)

Ps. w300i co do tego ze brudasy to szataniści to nie mam bladego pojęcia z kad sie wziął ten kretyński stereotyp X) Większośc metali nawet nie ociera sie o satnizm (oprucz naszywki z pentakiem czy innym shitem).

A co do tego ze NSi wzieli sie z black metalowców to mnie zagiąłeś....

Silvo

2010-03-25, 04:14
Oglądam filmik i myślę "o p*zdunie poszły na manifę z psami". No śmieszne po prostu. To jest prowokowanie agresji. Po cholerę wybrali sobie drogę manify koło siedziby BH?

NSiaki vs antifa... Blach temat rzeka, nie chce mi się o tym pisac. Ale ciekawe jest to że antifowcy oskarżają skinów że biją 4-6 na jednego a sami jak atakują to z dwudziestokrotną przewagą. Były takie ciekawe filmiki jak 50 antyfaszystów sp***alało przed 4 skinolami xD. Pozdrawiam.

push3k

2010-06-13, 01:40
jaszczomp maltański napisał/a:


Posiadasz jeszcze jakieś teorie spiskowe w zanadrzu? Żal to czytać.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Skinhead
Zakładka - "Tradycyjni skinheadzi".

DwaiD

2010-06-13, 12:41
Czeski Kapral napisał/a:

w300i, gdzie na twojej liscie sa tradycyjni skini? bo nigdzie ich nie widze a z ich ruchu wziela sie wlasnie parszywa tradycja NS-ow

przez takich pacanow jak ty i tobie podobni caly ruch skinheadow mial zawsze zla opinie, niewazne czy na to zasluzyl czy nie.

nie dla homo - rozumiem
nie dla obcokrajowcow ktorzy niczego dobrego nie wnosza do tego kraju (przyklad - rumuni zebrzacy w tramwajach i na ulicach) - rozumiem

nie rozumiem tylko pacanow ktorzy pochodzac z kraju, ktory tyle wycierpial przez faszystow, nazistow i komunistow - nie maja oporow, ba! nie zastanawiaja sie nawet czy dobrze robia noszac swastyke, sierp i mlot czy inne gowno na koszulce lub naszywce (dziarze?..) .

inna sprawa to rasizm - pol biedy jesli jakis np murzyn siedzi sobie za oceanem, kradnie, rapuje, udaje gangstera - nie zaboli mnie jesli uslysze ze zarobil od rasistow. inaczej jest, kiedy w TWOIM kraju, w TWOJEJ okolicy masz do czynienia z wrogoscia wobec ludzi, ktorzy nie zawinili nic nikomu - maja normalna, legalna prace, staraja sie jakos zyc, z jakiegos powodu w naszym kraju - a ktos probuje im to uniemozliwic. dlaczego? po co?



Prawda.
Jednak większość wypowiadających się tu "skinów" i "anarcholi" to zwykli nastolotkowie, forumowi napinacze, którzy w życiu mało widzieli, jeszcze mniej zrobili. Wielcy znawcy systemów, ideologii, subkultur. Aż rzygać się chce bleee :dupsko: :dupsko:

Vindigo

2010-09-15, 21:16
JEszcze zobaczycie - kiedyś będziemy błagać skinów by pomogli nam uprzątnąć kraj z arabskiego, cygańskiego i murzyńskiego śmiecia...

Karenz88

2010-09-27, 23:32
Trzeba zauważyć że kozacka antifa przez darła ryje na cały głos ,
ale kiedy doszli do siedziby skinów krzyczał tylko jeden typ,
a jak skini wyskoczyli to cała parada w odwrót :D
dopiero po wyciągnięciu broni zaczęli krzyczeć dalej.
To jest właśnie cała antifa. :hitler:

co to się porobiło że brudasów i nierobów którzy wyznają nienawiść do policji i kraju ojczystego chroni banda policjantów, bo sami się boją :jezdziec: