18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sadystyczny czarny ojciec

Silk777 • 2014-03-18, 03:51
dobrze, że nie kablem

mua

2014-03-19, 00:33
Pewnie opublikowała piwne wyzwanie na fejsie

Sick_Stick

2014-03-19, 13:39
dogip napisał/a:



Ależ zacny komentarz. Dziękuję za wnikliwą analizę. Przeżyłem swoje i wiem, że mi to pomogło. Obok mnie dorastali koledzy, którzy mieli rodziców debilów, którzy chuchali i dmuchali na swoich rozwydrzonych SuPeR dzieciaków. Oni razem ze mną jajca na podwórku robili. Wpie**ol ja dostawałem, oni byli uczeni, że tak nie wolno, tak nie przystoi. Jestem dobrym facetem, z zasadami, których nie można porzucić. A tamci? W połowie w pierdlach siedzą, w drugiej połowie... matka z ojcem nie raz w ryj dostali, odezwać się w swoim gniazdku nie mogą.

Więc k***A zamknij ryj i przeżyj trochę lat, aby ludzi z bagażem doświadczeń oceniać. To, że wpisałeś datę urodzin niezgodną z prawdą, aby tylko zarejestrować się w tym portalu nie upoważnia Ciebie aby oceniać mego, cennego wychowania.

Tatusiu i Mamusiu - dziękuję Wam za to kim jestem.



O k***a. Wychowała mnie tylko Mama, bo ojciec się ulotnił. Nigdy nie dostałem wpie**olu. NIGDY. Za bardzo szanuje kobietę która mnie urodziła, żeby coś poważnego nawywijać. Podwórko podwórkiem, ale do k***y nędzy, co ty robiłeś, że ojciec cię katował :kabelodprodiza:

Mamo, dlaczego nie jestem w pierdlu skoro nigdy nie dostałem kablem po dupie? :hitler: