18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sabaton - Uprising

Im...........ed • 2010-04-20, 10:40
Piosenka o powstaniu warszawskim. 40:1 dobra była, ta też nie najgorsza 8-)


Rh...........ox

2010-04-21, 06:15
jonek00 napisał/a:

EveryDayMoshzauważyłem że największą ambicją prawdziwego tru pagan winter wieczna wojna metal knighta jest wynaleźć 150 tysięcy zespołów o których słyszał tylko on, założyciele i 2 sąsiadów frontmana tego zespołu, wyciągniętych z czarnej dupy



Od dzisiaj jestem tru pagan winter wieczna wojna metal knight.

Slava!!!

Hunter562

2010-04-21, 15:00
Spinacie się jakby o wasze matki chodziło.

Każdy ma taki gust jaki ma, ja tam lubię Sabaton i to nie za piosenki o Polsce.


PS.


chytrus69

2010-04-30, 01:22
@aexalven
szatan to może mnie possać. wk***iają mnie takie stereotypowe przyjeby jak Ty. wysmaruj morde pastą do zębów i zrób jakis fajny filmik na sadola jak wpie**alasz kota.

@Styku
sory, może rzeczywiście źle Cie oceniłem. ale nadal nie zgadzam sie że black stoi nisko. zapomnijmy już o starym Mayhem czy Burzum. to było, minęło i nie wróci. To już jest tylko inspiracja dla nowego pokolenia blackmetalu. To tak jakby oceniać deathmetal Suffocation czy Sceptic przez pryzmat nagrań Vadera.
Muzycznie to nisko stoi tzw. True-Norwegian, ale już np. Furia odchodzi na nowej płycie od takiego grania.
Jest masa zespołów Black tudzież Black-Death metalowych które inspirują sie starą szkołą, ale mimo wszystko grają bardzo ambitnie(Rotting Christ/Belphegor/Infernal War/Thunderbolt).
Co do zmian tempa, skal, harmonii możemy pogadać, ale to nie tutaj. Jeśli jesteś taki znawca na jakiego sie kreujesz to chętnie bym sie czegoś nauczył. w tym roku dostepne będzie Demo-CD mojej kapeli. jak nie zapomnę to dam Ci znać - chętnie usłyszałbym Twoją opinię.