18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwożę meble Lublinem, dla relaksu rozjadę psa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-06-02, 21:01
Syców: Kierowca busa celowo przejechał psa i nagrał to telefonem. "Jak chodzić nie umiesz, to teraz masz"

Mężczyzna zatrzymuje pojazd przed leżącym na drodze psem, który być może już wcześniej został potrącony. Krzyczy: "Ty, wstań, k***a, podnoś się! Podnoś się!". Zwierzę nie schodzi z jezdni, więc kierowca na nie wjeżdża. Pies piszczy i próbuje łapać powietrze, a autor nagrania mówi do zwierzęcia "Co ci? Podnoś się!".

Następnie cofa busa i ponownie przejeżdża po psie, najeżdżając kołem na jego głowę. Stwierdza przy tym: "ch*jowo tak trochę. Ale ch*j, jak chodzić nie umiesz, to teraz masz na łeb''. Zwierzę nie przeżyło.

Sprawca został zatrzymany przez policję, to 22-letni mieszkaniec Nowego Dworu pod Sycowem. Na nieocenzurowanej wersji nagrania, która krąży w sieci, widać twarz mężczyzny w lusterku bocznym. 22-latek szybko został zidentyfikowany przez grupy internautów. Po jakimś czasie zniknęły jego profile w mediach społecznościowych.

(z tym "wyjątkowo drastyczne" to trochę przesadzili...)





Niestety nie mam wersji nieocenzurowanej.

rapidu

2019-06-03, 14:16
Widac ze patoryj, pewnie mu stary do lozka wcgodzil...




i699

2019-06-03, 14:46
MariolaBezPindola napisał/a:

Jemu to samo zrobic. k***a nie czlowiek.



No dobra tylko kto to zrobi? :D

sirapacz

2019-06-03, 15:33
IMHO ma już i tak spory problem - jeśli to faktycznie jego dane i zdjęcia. Generalnie radzę uważać z podawaniem danych, bo można sobie napytać biedy. Szczególnie jeśli to nie on...

polatałem po www - wyj***li go z pracy (meble bodzio) dyscyplinarnie (więc ma wpis w kwitach już). Ktoś tam napisał do klubu gdzie trenuje i do do jakichś tam kibiców...
generalnie przez swoją durnotę zmarnował swoje i tak niewiele warte życie....

dashadow

2019-06-03, 15:46
pewnie kolejny "kierowca zawodowy" czyli j***ne gówno, śmieć ludzki. bo nazwać to dnem społecznym to jak nagroda.

Bushido21

2019-06-03, 16:14
TB303 napisał/a:

Wstawaj frajerze, zesrałeś się.



Jak nie wiesz, co to znaczy frajer, to się nie udzielaj.

Don_Kali

2019-06-03, 16:24
endriuu151 napisał/a:

Rozpie**alają mnie te tutejsze k***y, które na siłę próbują udawać twardego sadola i jak to bardzo nie mają wyj***ne i bawi ich co ta k***a zrobiła z tym psem. Powiem wam coś, jedyne twarde związane z wami to jest ku*as waszego chłopaka w waszych mordach, to raz a dwa, jeżeli kogokolwiek tutaj "bawi" zabijanie, znęcanie się czy ch*j wie co jeszcze nad bezbronnymi to życzę wam tego, żebyście skończyli jak da silvy lub dindu nuffiny w stanach (pozdro dla kumatych).



ssij mi ku*as leszczyku

TB303

2019-06-03, 16:25
Bushido21 napisał/a:

Jak nie wiesz, co to znaczy frajer, to się nie udzielaj.


Wiem - wy :amused:

Arathnmor

2019-06-03, 17:36
Miło że debile jeszcze wrzucają własne nagrania do sieci. Będzie piękny pokazowy proces.

Wiewór

2019-06-03, 18:50
Po ryju widac, że stereotypowy polski sebek. Pato ryj ze śladami zespołu FAS,
patryjota katolik i pewnie na pis głosował.

Cara_Al_Sol

2019-06-03, 19:03
Abraxus napisał/a:

Po ryju widac, że stereotypowy polski sebek. Pato ryj ze śladami zespołu FAS,
patryjota katolik i pewnie na pis głosował.



Szanuje w jakim stylu potrafisz obrazić kilka milionów krajan w dwóch, prostych zdaniach.
Tylko za co bardziej się obrażą?
Pozdrawiam.

baca15

2019-06-03, 19:13
Widać że sadol

se7en

2019-06-03, 19:29
oj sadol to sadol, jednak wszystko ma swoje granice, lubie jak laska wsadza sobie 5 rąk do c**y i krwawi, śmieszne, ale to są ludzie, a to są zwierzęta, jeśli ktoś daje aprobacje na takie zachowania to zapraszam do psychiatryka niedaleko miejsca zdarzenia, życzliwie przyjmiemy. I myślę, że sadol to ktoś taki jak ja, jestem tu od 2011, ludzi nie lubi, z ludzi będzie się śmiać, no ale zwierzęta to zwierzęta, powiesz ze sam sobie winien, no niekoniecznie, bo możliwe, że masz troche więcej iq od tego zwierzęcia to może byś nie był przejechany (chociaż u nas to też częste).

qwerq221

2019-06-03, 19:41
do łagru k***ę na 5 lat wyniszczających przymusowych prac. TFU!!