18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzianowski się leje

~Conscribo • 2010-09-19, 01:55
z tłuścioszkiem Butterbeanem



wielu z was czekało 4h tej gali (z czego 3h to reklamy) coby se minutkę pudziana oglądnąć? :>

LWMG

2010-09-19, 12:52
ferro napisał/a:

cała gala była warta zobaczenia :) a walki Pudziana i Salety były jej miłym dopełnieniem :)



Chyba pod względem marketingowym.

Prawda jest taka, że jak w stójce walka by się odbywała Pudzian miał wielkie szanse na przegraną. Co prawda ja nie wierzę, że on kiedyś na KSW przegra, bo generuje za duże zyski dla nich.

Mariusz walczy z bokserem i nie stosuje gardy, to normalne? Przecież 2 czy 3 ciosy lewą ręką jakie zadał Amerykanin pokazują to, że wielkie zapowiedzi o ogarnięciu tematu walk przez niego można włożyć między bajki.
Taktyka wjazd na pełnej k***ie i uderzanie, gdzie się da nie będzie zawsze skuteczna.

LOADING...

2010-09-19, 12:54
Moje 10 zł na transmisję w IPLA nie poszły na marne :D Zabawa co nie miara :mrgreen:

zonk

2010-09-19, 13:16
LWMG napisał/a:


Co prawda ja nie wierzę, że on kiedyś na KSW przegra, bo generuje za duże zyski dla nich.


znawco, pudzian raz już przegrał...

Lashlo

2010-09-19, 13:23
Turkusowa Dziewica napisał/a:

http://www.sadistic.pl/butterbean-vt26936,45.htm


Ponawiam apel, ale widać Kuzynkomon ma to gdzieś, idę olać kilka tematów zbiorczych, jestem buntownikiem!



Dziewica, nie to żebym Ci wypominał, ale ten materiał który wstawiłeś, najpierw wrzuciłeś jako koment do jakiegoś innego filmu. Więc z czystym sumieniem mogę Ci go wyj***ć. ;>

Gdybyśmy łączyli wszystko co jest ze sobą jakkolwiek powiązane, to nic nowego na gównej by się nie pojawiło.

Hildunio

2010-09-19, 13:34
Caetro napisał/a:

kotleta klepał, na niedzielny obiad



nie kotleta a Maślana Fasolke

Wiochmen

2010-09-19, 14:08
Borek91 napisał/a:

Butterbean jednak wygrał 12 walk w mma, więc nie wydaje mi się żeby miał problem z przekręceniem się na brzuch w parterze...






no k***a rozpie**alasz mnie...powiedz mi co by on zrobil lezac na brzuchu??

Wojski

2010-09-19, 14:20
Może by się turlał ? BTW ABS - absolutny brak szyi :D

pablopavo92

2010-09-19, 15:09
ostatnio w niedziele rano wstaje na kacu, ide na dół, patrze a matka ogląda program o nazwie "gotuj z pudzianem"

Krzysztof_Jarzyna

2010-09-19, 15:51
Walka ewidentnie ustawiona. Butter wcale nie walczyl a mimo tego jak wyglada potrafi spuscic wpierdziel.

Złowroga Pralka !

2010-09-19, 16:01
brakowało mi tu aexa i jego filozofii ... co do tematu to :
Słuchajcie ja to widzę troszeczkę inaczej może to troszeczkę dziwne ale dla mnie to wszystko
było za szybko a fakt że się nie bronił jakoś potwierdził moje przekonania że Butter dał
się naj***ć za hajs . Koniec pudziana w KSW to by było cholerna strata kasy dla nich więc nie mogli na to pozwolić . O to chodziło zeby wygrał bo jak sam powiedział już wiecej walczyć nie
bedzie JEŚLI przegra . A tu prosze . Jebnoł go 2 razy przewrócony i koniec . Najlepsza walka to
jednak była Kułaka i Tego przed pudzianem który walczył z hiszpanem

Wiochmen napisał/a:






no k***a rozpie**alasz mnie...powiedz mi co by on zrobil lezac na brzuchu??

w końcu by podnieśli walkę?

tranzystor

2010-09-19, 16:35
Polacy są najlepsi w napie**alankach. Dobrze, że jest jakaś dyscyplina, w której jesteśmy w czołówce ;-)

Róża

2010-09-19, 17:09
Tak naprawdę nie dawałam szans Pudzianowi,wyobrażałam sobie jak tamten przygniata go i po walce,a tu proszę taka niespodzianka. E tam...niech dalej promuje Polskę i tak już ma spore doświadczenie w tym,hehe.

arotick

2010-09-19, 21:33
Echelon napisał/a:

Ustawione pod pudziana i ch*j!


ustawiła sie chyba twoja matka z masełkiem po walce mówił ze kocha polskie kobiety