18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót bogatego farmera

Neuf • 2013-04-10, 16:49
Stodołę chyba poznaję tak jak i drogi okoliczne ... Ten Pan chyba już testował tam Enzo ... Spore musi mieć dotacje :)

raf999

2013-04-11, 08:34
Jak Polacy na to robią to nie dziwota, że go stać. Po rejestracjach widać, że Brytania.

gklkdp

2013-04-11, 08:58
Tylko czekałem aż linka pie**olnie :trollencjusz:

Bila

2013-04-11, 10:51
Yasiu99 napisał/a:

On przynajmniej coś produkuje i dzięki niemu ludzie w miastach mają co jeść a nie to co te j***ne cioty w biurowcach. Tylko by chcieli kasę liczyć i udawać wielkich panów.




Ototo,w efekcie średnia płaca wynosi 6000 tyś i cała hołota pcha się tu z buciorami,a potem zgrywają wielkich panów.Więc do wszystkich,zostańcie na roli i do roboty,do roboty.

wilkoala

2013-04-11, 11:07
6000 tysięcy=6 milionów.
No ja wiedziałem że na zachodzie jest lepiej ale żeby przeciętny człowiek multimilionerem.
Już nie będę zwlekał z wyjazdem.

Sfash

2013-04-11, 18:38
@Yasiu99 gdyby nie "j***ne cioty w biurowcach" to pana farmera nie było by stać nie tylko na Ferrari ale nawet na j***nego Ursusa.

Zr...........PL

2013-04-11, 20:48
dotacje z UE to małych ch*j, jak ktoś chętny do roboty na roli to niech zrobi sobie wakacje w polu, 1 dzien i każdy leszcz wymięka

Yasiu99

2013-04-12, 08:21
@Sfashu

No chyba cię poj***ło... Myślisz że nie znalazł by zbytu na zborze, owoce, warzywa, nabiał, mięso czy co tam on produkuje bez tych wszystkich "pośredników" przez których płacisz 10X więcej za przetwory tych towarów w sklepie? Gdyby nie ten cały sektor pseudo bankowy pieniądz nadal by miał pokrycie w towarze i nie było by możliwości że zastanawiasz się czy ci nie jebnął niedługo dewaluacji a ludzie nie oddawali by 60% swoich zarobków na państwo które jest zadłużone przecież w bankach i nie było by sytuacji w której 90% kasy na świecie jest w rękach 10% społeczeństwa. Na obecną chwilę ludzie którzy nic nie produkują są w większości pasożytami liczącymi na to że uda im się zaj***ć i nie narobić (patrz większość agencji ubezpieczeniowych). Nie mówię tu o ludziach którzy dostarczają usługi niezbędne bądź znacznie ułatwiające działanie producentom.