18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Powitanie

ei_yhtaan • 2007-10-04, 21:32
Jestem stefan i testuje wlasnie czy widze emoty bo Cent ma problema. pozdrawiam :P :cry: :-) ;-) :-> :-D :lol: :mrgreen: :-o :-P :-( :-| :-/ :-? :oops: :cry: :shock: :-x 8-) :evil: :roll: :!: :arrow: :idea: :?: α

HaSzyszka

2009-11-21, 16:21
Witajcie serdecznie! muahh ;-) :-)

elkoguto

2009-11-21, 23:12
Witajcie, mam na imie Tomek, mówią na mnie kogut, i mój nick wziął sie z tego własnie. kilka miesiecy temu mój 17to letni siostrzeniec pokazał mi sadistic.pl i wczoraj załozyłem tutaj konto. jest to mój pierwszy post, mam nadzieje(która ma kochanką jest) że chcąc się z Wami przywitc trafiłem dobrze ;-) Aha, mam 33lata, jestem w porzadku gosciem, i ogladac tutaj chcę rzeczy, od których trzymam się z dala w życiu :oops: to tyle o mnie. Witam :-)

wacek6

2009-11-23, 15:50
Siemano siemano! :)

Silvermoons

2009-11-23, 22:42
Ja ten temat znalazłem dopiero teraz , a już trochę za późno na przywitanie więc powiem wam
Dobry wieczór!

MagicalFire napisał/a:

witam serdecznie
wypadało by napisać parę słów o sobie
mam na imię Paweł 22 lata
pochodzę z małej miejscowości w lubuskim o nazwie cybinka
na forum trafiłem z przemo.prg
na codzień gaszę pożary
po pracy zajmuje sie forami
konkretnie reklama i instancja modyfikacji
jakieś pytana słucham z chęcią odpowiem :)



Kolega wyżej zaje*iście się rozpisał i poczułem się niedowartościowany więc też tak chcę :D

Witam jeszcze serdzeczniej (^_^)
Mam na imię Maciej lat 16
Pochodzę z miejscowości Staszów , lecz od 4 tygodnia mojego życia mieszkam w pięknym mieście o nazwie Wrocław które znajduje się w województwie dolnośląskim.
na codzień nie gaszę pożarów aczkolwiek uczę się.
na forum trafiłem ze strony "Demotywatory.pl" (w źródle jednego z sadystycznych obrazków był podany link do tego niesłychanie przemiłego forum)

Pozdrawiam ! :)

Prometheus_Coprophagus

2009-11-24, 16:21
Wita się z państwem Mariusz, lat 22, mieszkaniec Białegostoku, student historii, miłośnik bardzo szeroko pojętej mocnej muzyki (od pieszczot a'la wczesne rockabilly, poprzez punk, psychobilly, hc, aż po black, death, grind i inne ekstrema).

Tr...........sz

2009-12-01, 00:55
Przyszedłem, a właściwie przyszłem, bo przyjechałem tu, bo na dziwnychtabletkach zaczęło być nudno.

Moim życiowym osiągnięciem jest uściśnięcie dłoni Pana Tik-Taka 13 lat temu. Do niczego więcej między nami nie doszło, niczego też nie wygrałem, ale, no k***a, to był high-life. Widziałem też raz pana papierza, ale nie podał mi ręki, więc życzyłem mu śmierci tak długo, aż się spełniło.

Trafiłem tu dzięki debilom, które hotlinkowały grafiki z tego forum, tym samym robiąc Wam reklamę. Wstępna lektura tematów wykazała sporo krwi/negrów/penisów, mnogość debili i śladową ilość mieszkańców kalisza - innemi słowyma: norma.


Pozdrawiam i pie**olcie się po stokroć :tecza:

.:...........:.

2009-12-01, 01:00
Truposz napisał/a:

pie**olcie się po stokroć


No pięknie.

Lashlo

2009-12-01, 05:45
Truposz napisał/a:

Przyszedłem, a właściwie przyszłem, bo przyjechałem tu, bo na dziwnychtabletkach zaczęło być nudno.



Uh. Czas zamykać excela i sp***alać do domu bo tabelki już wszędzie widzę. :emo:

Ra...........og

2009-12-01, 10:03
Nie czepiajcie się na DT to normalne zachowanie :P

.:...........:.

2009-12-01, 10:09
Baalp napisał/a:

DT


Rozwiń proszę.

Rh...........ox

2009-12-01, 10:14
Linekk napisał/a:


Rozwiń proszę.



Dziwne Tabletki :mrgreen:

mi...........ś

2009-12-03, 00:33
Powitać droga młodzieży.

.:...........:.

2009-12-03, 00:36
michaś, a "dziadków" to już nie?
X