18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

ss1984

2013-10-31, 19:00
Poszukuje filmu: Nagranie ze sklepu w minsku gdzie gosc bawiac sie penisem placi przy kasie.

Afoo

2013-11-03, 02:45
Siemano, potrzbuję pomocy, na sadisticu niepamiętam dokładnie jaki czas temu pojawił się filmik (animowany) przedstawiający to jak człowiek pojawił się na ziemi, wytwarzał w drodze ewolucji coraz więcej śmieci i niszczył nature, stawiał swoje "imperium" i wciąż zaśmiecał i zanieczyszczał ziemię. Na końcu filmiku czlowiek ten wdrapał się na góre zrobioną z śmieci, a tam stał jego "tron" kiedy usiadł na tronie to po kilku sekundach filmiku przybyła obca cywilizacja i zabiła go, po czym (o ile dobrze pamiętam) człowiek został potraktowany jak śmiec, obca cywilizacja zdeptała go poprostu jak "śmiecia". Konstrukcja filmiku wyglądała tak, że człowiek który był głównym motywem filmiku, zaczynał swój proces dewastacji biegnąc od prawej strony (gdzie nie przyczynił się jeszcze do zniszczenia planety) w kierunku lewej strony na drodze dokonując kolejnych zniszczeń.

Bardzo zależy mi na tym filmiku, a za ch*ja nie moge znaleźć go po tagach ani w żaden inny sposób, zresztą jak by to było takie łatwe to nie napisałbym tego tematu... może ktoś z was wie o czym mówię?

Re...........ms

2013-11-04, 21:35
Witam

ktoś kiedyś wrzucił na portal temat gdzie opisywał rózne dziwne style muzyki w Japonii, Chinach??

takie jakieś dziwne fryzury, ubiory i sama muzyka też dziwna :D

Szukałem po tagach i za cholerę nie mogę znaleźć a jest potrzebne komuś kto pisze na uczelnie jakieś pierdoły na ten temat.

Sorry za spamowanie, ale siła wyższa :)
w miarę możliwości proszę adminów, żeby dali szanse komukolwiek odpowiedzieć mi zanim usuniecie :)

maderfakermen

2013-11-04, 21:39
odpowiedziałem.

można usuwać. :trollencjusz:

permdude

2013-11-14, 14:39
Poszukuje takiej zj***nej kreskówki, co była z Polskimi napisami.
Był w tym taki... nie pamiętam imienia, zjeb co dziwnie wolno mówił i mieszkał w swoim domku w ch*j daleko od cywilizacji, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale kreskówka czy ta animacja były tak poj***ne że możliwe było że robił to jakiś chizofremik :D
Po tagach ni cholery nie mogę tego znaleźć, jedyne szczegóły to to że główna postać w każdym odcinku się przedstawiała "Hi i'm "zjeb" i dzisiaj coś wam pokaże czy coś tego typu" proszę o pomoc, po tagach nie potrafię tego znaleźć, wiem że było tego kilka odcinków we wrzucie + jakieś inne animacje na dojebke.

kaiel

2013-11-16, 00:47
Boże , poszukuję życia!

mrlewy

2013-11-16, 01:32
permdude napisał/a:

Poszukuje takiej zj***nej kreskówki, co była z Polskimi napisami.
Był w tym taki... nie pamiętam imienia, zjeb co dziwnie wolno mówił i mieszkał w swoim domku w ch*j daleko od cywilizacji, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale kreskówka czy ta animacja były tak poj***ne że możliwe było że robił to jakiś chizofremik :D
Po tagach ni cholery nie mogę tego znaleźć, jedyne szczegóły to to że główna postać w każdym odcinku się przedstawiała "Hi i'm "zjeb" i dzisiaj coś wam pokaże czy coś tego typu" proszę o pomoc, po tagach nie potrafię tego znaleźć, wiem że było tego kilka odcinków we wrzucie + jakieś inne animacje na dojebke.



Czyżby Ci chodziło o Salad Fingers?
http://www.sadistic.pl/tworczosc-davida-firtha-salad-fingers-i-inne-vt239783.htm

hu...........en

2013-11-17, 23:46
Witam wszystkich sadoli.
Poszukuje filmiku na ktorym grupka chlopakow poniza dziewczyne.
Podobno w polsce. Jeden z nich miał dredy. Wiecej nic mi sie nie udalo zapamietac. Z gory dzieki ; )

brudny

2013-11-17, 23:48
a ja szukam melodii słyszałem ją ostatnio i mi się wkręciła leciała jakoś tak tudum tydum tydum

hu...........en

2013-11-17, 23:49
brudny napisał/a:

a ja szukam melodii słyszałem ją ostatnio i mi się wkręciła leciała jakoś tak tudum tydum tydum



Ty to szalony jestes

Zarammoth

2013-11-17, 23:49
szukaj na Redtube w kategorii Gangbang ;) Nie ma za co.

hu...........en

2013-11-17, 23:51
Zarammoth napisał/a:

szukaj na Redtube w kategorii Gangbang ;) Nie ma za co.



Mi chodzi o konkretny filmik. Nie było wiecej charakterystycznych rzeczy dla niego niz to, ze jeden z kolesi mial dredy i podobno to polska

hu...........en

2013-11-18, 00:01
ostatnia szansa! stawiam krate piw. ba! nawet 3 kraty

606

2013-11-18, 00:19
Jak miał dredy to pewnie pedał, to ci ułatwi poszukiwania.
X