18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy i uzdrowiciel

Swirussss • 2013-07-07, 08:06
60 tysięcy na stadionie narodowym oglądało księdza z darem wskrzeszania, dziwne że Jarek nie poprosił o wskrzeszenie brata...



mr_9mm

2013-07-07, 12:39
ateiści vs katolicy

kroplowa

2013-07-07, 13:04
Powinna być jakaś organizacja zrzeszająca sceptyków, agnostyków, ateistów itp. itd. na wzór Kościołów. Wtedy by nie było argumentu "Lepiej być chrześcijaninem, bo to jedyna linia obrony przeciw Islamowi" tylko byłoby "Jesteśmy atolami, nie życzymy sobie indoktrynowania naszych dzieci w jakikolwiek sposób. Wracajcie do swoich krajów". Heh

Fa...........um

2013-07-07, 14:19
Ohoho ... ale mają niektórzy ból dupy. Żal wam, że jakiś śmieszny kaznodzieja zapełnia cały stadion, a jakaś podstarzała dz**ka Madonna nie? I jeszcze do występu podstarzałej szmaty musieliśmy DOKŁADAĆ. Czujecie to? DOKŁADAĆ. Więc za nim się do faceta lub jego widowni przypie**olicie, to pomyślcie przez chwilę logicznie.

Sam śmieje się z ludzi, którzy wierzą w takie zabobony, ale ... do tej imprezy NIKT nie dopłacał. Ludzie przyszli sami, zapłacili, nikt nie zmuszał. A więc zgodnie z prawem wolnego rynku wszystko jest na swoim miejscu.

A tak poza tym, to słuchanie jakichś tam objawień czy religijnego bełkotu nie jest moim zdaniem gorsze i nie świadczy o człowiek gorzej niż słuchanie jakiegoś tępego "yc, yc" w wykonaniu jakiejś Madonny czy innej lejdi zgagi, bejence etc. I to głupie, i to głupie.

A i chlewu zebrane na stadionie 60 tyś nie robiło. Ani na stadionie, ani na mieście.

Więc dajcie sobie spokój z krytykowaniem. Jeśli to gówno zwane Stadionem Narodowym ma przynajmniej nie przynosić strat, to jak dla mnie taka impra może tam być raz w miesiącu. Kto wie ... skoro facet odniósł taki sukces, to może niech ruszy w trasę koncertową po kraju? Jeśli jest popyt, to nie widzę przeciwwskazań. Na pewno to co mówi ten facet mniej ryje beret niż "róbta co chceta" Owsiaka.

Swirussss

2013-07-07, 14:46
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Skończ lizać dupę i szukać poklasku obsrana miernoto, ustawił sobie rangę SADYSTA, jaki z ciebie jest sadystwa, ty j***ny wózeczku :lol:



taki ze mnie sadysta że mam nawet to stwierdzone, nie obchodzi mnie czy mi wierzysz, i nie szukam poklasku ani nie liże niczyjej dupy, wstawiam to co chce, jak sie komuś nie podoba to trudno, nie musi, ale lubię czytać wasze żałosne "okrzyki" w postach, i myślicie że coś tym zmienicie, może pora wam to uświadomić, to niczego nie zmienia

Rusznic

2013-07-07, 15:14
Tysiące ludzi w kraju cywilizowanym oglądają murzyńskiego szamana. Takie atrakcje tylko w Polsce :D .

!Timon

2013-07-07, 15:49
Są ludzie którym przeszkadza życie w poczuciu braku głębszego sensu w egzystencji. Każdy ateista o IQ większym od ameby to rozumie i szanuje. I z tym nie walczy bo zdaje sobie sprawę, że ta walka jest absolutnie pozbawiona sensu. Jakiegokolwiek.

Co do tępienia wszystkich religii - fajne hasło "niech katolicyzm i islam wypie**ala" ale przyroda nie lubi próżni. To nie partia polityczna mająca 100 tysięcy członków tylko masa ludzi liczona w SETKACH MILIONÓW. Jeśli ktoś uważa, że krzyknie "wszystkie religie won" i żadna się nie rozpanoszy to jest naprawdę skrajnie naiwnym głupkiem.

Wojujący gimboateiści stanowią zdecydowaną mniejszość społeczeństwa więc albo metody pokojowe, grzeczne, stonowane albo "morda w kubeł i bulgotać" bo NICZYM nie różnicie się od ciapaków wrzeszczących na ulicach Londynu czy Paryża.


Edit:
Jeszcze co jest może truizmem ale wszyscy gimboateiści chcą być podziwiani za to jak zajebiście radzą sobie w życiu bez jakiegoś z bogów.
Te teksty
"Jeśli potrzebujesz boga do motywacji do życia jesteś słaby"
"Jeśli bez dekalogu nie umiałbyś żyć uczciwie to jesteś ch*jowy"
Pokazują tylko jak bardzo tacy ludzie pragną być docenieni.

Taki zimny prysznic: ludzie mają WYj***nE na to skąd czerpiesz motywację - jak dla mnie może ktoś wierzyć w reptilian i jeśli jest dzięki temu dobrym człowiekiem odnoszącym sukcesy to szacun dla niego.
Liczy się efekt końcowy i jeden ch*j czy pomoże w tym wyimaginowany przyjaciel czy wiara we własne siły.
Jeśli przegrasz życie to nie ma ŻADNEJ radości w tym, że nie szukałeś pocieszenia i motywacji w wierze. Przegrałeś i ch*j.

Ork.Fajny

2013-07-07, 17:20
Miczok13 napisał/a:

Nawet tego nie zrozumiałeś, większość ludzi wierzących w Polsce nie jest prawdziwymi katolikami, bo wiedzą gówno o swojej wierze, ale to nie zmienia faktu że to nadal jest ich wyznanie.


Wybacz ale trudno mi zrozumieć tekst który sprawdza się do stwierdzenia: "wierzą, ale nie wierzą"


Miczok13 napisał/a:

Zdania Korwina o kościele nie podzielam, bo Korwin mówi że kościół sobie może być, bo nikomu nie przeszkadza.


W takim razie nie podzielasz jego zdania o wolności słowa i ogólnej swobodzie, bo to się do tego zalicza...


Miczok13 napisał/a:

Chyba Ty, porównałeś zdobycze techniki i nauki do leczenia przez machanie ch*jem.


Bo takie porównanie jest logiczne...?
Zdobycze nauki technicznie do wskrzeszania służą i te rzekoma cudy robią to samo.


Miczok13 napisał/a:

Co, k***a? Liczbę katolików oblicza się na podstawie tego ilu zostało ochrzczonych i nie zrezygnowało z wiary poprzez apostazję, a takich jest na prawdę niewielu.





Miczok13 napisał/a:

Korwina popieram w kwestiach politycznych, nie wierzeniowych.


Ale Korwin nie popierał Marszałka. Więc po ch*ja dajesz go jako przykład?
I jak mówiłem. Odbierania komuś prawa głosu(nie głosowania) to nie jest k***inowski pogląd...

Miczok13 napisał/a:

No k***a jak rozmowa z debilem.


Wiem. Ale jeśli nie będziesz się odzywał do ludzi mądrzejszych to możę nie beziesz miał problemu z rozumieniem ich postów. Poćwicz na głupszych i pakuj się do mojej ligi wtedy.

Miczok13 napisał/a:

Opie**alał kremówki na czas i jeździł na złotym tronie? Milczał też o pedofilach w kościele, no patrz autorytet jak sk***ysyn.


Żeby nie było. Podaj jakieś 100(tak sto...) przykładów tych rzekomych na porządku dziennym przykładów które udało się udokumentować. Ofc. mają one dotyczyć tylko KATOLICKICH księży, skoro mowa o JP2.

Mi...........13

2013-07-07, 17:56
Ork.Fajny napisał/a:

Ale Korwin nie popierał Marszałka. Więc po ch*ja dajesz go jako przykład?
I jak mówiłem. Odbierania komuś prawa głosu(nie głosowania) to nie jest k***inowski pogląd...



W sumie to jest, jeśli Korwin chce znieść demokrację.


Ork.Fajny napisał/a:

Wiem. Ale jeśli nie będziesz się odzywał do ludzi mądrzejszych to możę nie beziesz miał problemu z rozumieniem ich postów. Poćwicz na głupszych i pakuj się do mojej ligi wtedy.



Ligi nieprzeciętnych debili?

Ork.Fajny napisał/a:

Żeby nie było. Podaj jakieś 100(tak sto...) przykładów tych rzekomych na porządku dziennym przykładów które udało się udokumentować. Ofc. mają one dotyczyć tylko KATOLICKICH księży, skoro mowa o JP2.



W jakim Ty świecie żyjesz? O tym nie słyszałeś- crimen sollicitationis? Większość przypadków jest ukryta.

Debil, k***a, debil z Ciebie.

Ork.Fajny

2013-07-07, 18:35
Miczok13 napisał/a:

W sumie to jest, jeśli Korwin chce znieść demokrację.


Ale ty chcesz odebrać innym prawo do stanowienia o samym sobie bo wedle ciebie wiara to stan choroby psychicznej.
To już jest faszyzm i to jest bardzo przeciw bądź co bądź prawicowym postulatom k***ina.

Miczok13 napisał/a:

W jakim Ty świecie żyjesz? O tym nie słyszałeś- crimen sollicitationis? Większość przypadków jest ukryta.


Ciekawe. Nie potrafisz podać przykładów na coś więc twoim jednym argumentem jest że coś takiego MUSI być bo ty tak uważasz...
Nie wiem jak twoi koledzy ale ja tego nie łykam...

!Timon

2013-07-07, 18:52
Ork.Fajny napisał/a:


Ciekawe. Nie potrafisz podać przykładów na coś więc twoim jednym argumentem jest że coś takiego MUSI być bo ty tak uważasz...
Nie wiem jak twoi koledzy ale ja tego nie łykam...



Bo w głębi duszy każdy w COŚ wierzy.
:)

pambuk

2013-07-07, 19:38
Z tą obroną przed islamem to taki średni argument, przy okazji np. uboju rytualnego fronda i biskupi byli za pozwoleniem, bo dla nich najważniejsza jest wolność religijna. A ten ubój to niby potrzebny katolikom? Nie, ale broniąc swojej religii będą dawać pozwolenie na rozwój innym.
Wcale Polsce nie po drodze z KRK.

Szron

2013-07-07, 20:13
A ja wam powiem tak.

Doczekacie się w życiu takiego momentu że coś z zdrowiem nie pójdzie po waszej myśli.

I nie wiem jak bardzo niewierzący byście byli, będziecie piszczeć i skomleć :

Bożę proszę pomóż! Bożę proszę pomóż!
I nie mam na celu Was straszyć. Tak po prostu się dzieje i tego nie da się zmienić.
Człowiek musi w "coś" wierzyć.
Dla mnie nawet Ateista wierzy w "nic"!
Ateizm to paradoks głupoty ludzkiej.


@chemik600 - Dobrze prawisz.

Pytanie tylko komu było by na rękę i kto miał by najwięcej korzyści gdyby Katolicy i Islamiści złapali by się za łby?

Moim zdaniem to "naród posrany" zacierał by rączki.
Nawet gdzieś w jakiejś przepowiedni pisało o "skłóceniu dwóch największych religii świata.

Swirussss

2013-07-07, 20:19
Szron napisał/a:

A ja wam powiem tak.

Doczekacie się w życiu takiego momentu że coś z zdrowiem nie pójdzie po waszej myśli.

I nie wiem jak bardzo niewierzący byście byli, będziecie piszczeć i skomleć :

Bożę proszę pomóż! Bożę proszę pomóż!
I nie mam na celu Was straszyć. Tak po prostu się dzieje i tego nie da się zmienić.
Człowiek musi w "coś" wierzyć.
Dla mnie nawet Ateista wierzy w "nic"!
Ateizm to paradoks głupoty ludzkiej.



Jestem dość poważnie chory i nie skomle do boga, dalej uważam że nie istnieje, a przejawem ludzkiej głupoty jest wiara w coś co nie istnieje, i dawać sobie kierować przez tych niby duchownych

pambuk

2013-07-07, 20:42
@Szron Dobrze że tego Hitchensowi nie powiedziałeś, straciłby na wiarygodności...

Szron napisał/a:


Człowiek musi w "coś" wierzyć.
Dla mnie nawet Ateista wierzy w "nic"!
Ateizm to paradoks głupoty ludzkiej.



A tak na poważniej, pewnie że każdy w coś wierzy, jak mi powiesz że rano na śniadanie miałeś parówki i herbatę to Ci uwierzę na słowo, jak powiesz że masz słonia w mieszkaniu, będzie trudniej, ale stosunkowo banalne dowody by pewnie wystarczyły, choćby coś tak durnego jak filmik na youtube, ale jak ktoś mówi o tym czy innym bogu, tutaj już dowody przydałyby się konkretne.
Więc każdy w coś wierzy, ale ważne jest dlaczego w coś wierzymy, w przypadku religii ja nie widzę powodów żeby wierzyć którejkolwiek z nich (z tych które znam).

Ten jak to mówisz paradoks głupoty ludzkiej sam praktykujesz, nie wierząc w allacha, zeusa czy shivę - ja do tej kupki po prostu dorzucam Twojego boga.

dynd3k

2013-07-07, 21:02
jesli jeszcze raz bedzie taka impreza odwiedze ja z krata pustych butelek po wodce moze mi je wskrzesi