18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokolenie kiedyś i dzisiaj

Ha...........20 • 2014-03-24, 16:32



Daje trochę do myślenia.

EdmundKemper

2014-03-25, 13:58
Czasy się zmieniają. Szkoda tylko, że na gorsze. Kilka lat temu jak graliśmy ze starszymi w piłkę albo bawiliśmy się w podchody to nikt nie pomyślał żeby podskoczyć do starszego bo wyłapałby przez łeb i na tym by się skończyło. A dzisiaj małe szczyle wyzywają nas na ulicy i nic nie możesz zrobić bo od razu się zbiegnie stado oburzonych ludzi, że jak to małe dziecko bić. Ludzie zatracili takie pojęcia jak honor, szacunek, grzeczność. Fakt, jestem młody ale nie są mi obojętne ludzkie uczucia i nie wyobrażam sobie zrobić krzywdy drugiej osobie tylko z powodu mojej zachcianki. Faceci patrzą tylko na r*chanie i lans wśród znajomych a dziewczyny(bo do miana kobiety trzeba dorosnąć) lubią zniewieściałych "herosów" w rurkach i z dekoltami do połowy klaty. Ale cóż. Może jeszcze się zmienią czasy i powrócą chociażby lata 90. Bo nie wyobrażam sobie żeby miało być jeszcze gorzej niż teraz.

kiermit

2014-03-25, 16:35
utworek z klubu to Сергей Бабарин ( XSerDJ ) - "В КЛУБЕ" jest napisane na końcu filmu
watch?v=f2AftbmBc74

MudPie

2014-03-25, 17:15
Zawulon napisał/a:

pie**olone kacapy, szkoda, że w ogóle dożył. Czerwony, Ruski, sk***ysyn.


Przyjmujesz jakieś leki ?

De...........tt

2014-03-25, 17:57
Zabawa zabawą, ale jak słyszę klubówę to coś we mnie krzyczy. Tamtejszej łatwizny kijem tykać się boję, a nowych znajomych szukać nie muszę. Można się bawić i nie spędzać przy tym czasu jak trzoda.

@JesusChytrus widzę już któryś raz żeś tępy troll, ale niech nie stracę. Czym nazywasz rozwój? Teraz mamy smartfony to jesteśmy bardziej rozwinięci? Porównaj sobie poziom matur sprzed parudziesięciu lat z obecnym. Porównaj sobie dawną elitę do aktualnej. Szlachetność = rozwój. Niestety to co dzieje się obecnie to zacofanie.
Może za często słucham Wolniewicza, ale kuźwa widzę co się dzieje. Pod pretekstem pięknych hasełek zewsząd wciska się nam gówno. Od "Miłości na bogato", bo najnowsze ustawy oświatowe.

I mimo, że nie wierzę w Boga (może mi się zmieni, kto wie), to wiem że nie ma innej opcji dla Europy jak powrót do tradycyjnych wartości, potęgi chrześcijaństwa, etyki moralności, klasowości społeczeństwa. To nawet nie kwestia mniejszego zła. Bez tego zaleje nas pedalstwo, chamstwo i islam. Przykro tym bardziej, że wielu nie połapie się w sytuacji i pomyślą, że właśnie trwa rozwój.

Filmik piękny. Fajnie, że dobrze się skończył, może jest nadzieja. cwe* w kapeluszu powinien iść wyrywać dupeczki z obitą mordą. Tak wiem, że to fikcja. Tak, to się zdarza na co dzień.

Nizaryta1

2014-03-25, 20:11
Calis napisał/a:

Uuuu, dobre. Na początku myślałem, że będzie to kolejne ch*jostwo typu kochajmy ludzi tak szybko odchodzą. Tu jednak chodziło o uczucia, o to co się do pustej głowy natłukło się przez lata. Ból kształci, a cierpienie wzmacnia. Dziś mamy tylko bezstresowych nastolatków, którym nic się nie chce - (czyt. nawet myśleć) i są swego rodzaju upośledzeni życiowo.

Nigdy nie zapomnę, jak za małolata grając w piłkę powiedziałem starszemu, z którym graliśmy "Ty kur*o!" bo nie podał. Tak głupio mi się wyrwało. Jemu też się wyrwał - cios w moją szczękę. W ciągu sekundy zrozumiałem co to kultura, szacunek - nie wiem nawet jak to określić. A dziś? Dziś jest internet. Przez 2 tysiąclecia życie toczyło się podobnym torem tylko narzędzie były nowocześniejsze, w XXI wieku wszystko staje na głowie - cała psychika i definicja człowieka oraz jego zachowań.




Nie martw się, życie jeszcze wróci na stary tor a wiesz dlaczego? bo ludzie potrzebują kopa jak powiedział Mussolini, jeszcze przyjdzie wojna i będzie płacz i zgrzytanie zębów a ludzie przypomną sobie o takich wartościach jak patriotyzm, prawdziwa miłość ( i mówiąc miłość mam na myśli coś więcej niż nocne harce), ludzie przypomną sobie czym jest kultura osobista, czym jest odwaga ale będzie za późno. Putin już najechał Chanat Krymski, a niedługo najedzie cały świat, jest napisane "W nocy jak złodziej przyjdzie III wojna gdy kometa nawiedzi świat a najpierw będzie biała krew i czyraki...Wielki Smok Azji zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca...W górach śnieżnej Azji przy świetle półksiężyca będzie modły wznosił antychryst, później ogłoszą go wielkim Kalifem i Mahdim a i utworzy armię o liczbie 5 mln głów i utworzy państwo Wielkiego Talibanu a 20 i 7 lat trwała będzie jego wojna...Smok ruszy na Ruś (tu Ukraina) i zajmie ogromne tereny na wschodzie Europy a Wielbłąd przez morze wewnętrzne ruszy i obali chore i dumne republiki starej Europy...
Wielki Czarny z za oceanu odbierze nagrodę, później zobaczą jak się pomyli, wyda nieprzemyślane rozkazy, nie on będzie rządził lecz słowa jego generałów." to tyle

patromierz

2014-03-26, 20:51
Nazwijcie mnie ciotą i frajerem, ale popłakałem się.
Należę do młodzieży, która dopiero co wkroczyła w pełnoletniość. Kocham się bawić, ale naprawdę - gdy widzę jak dzisiaj wyglądają niektóre związki, jak powstają zauroczenia i to tak zwane "ogarnianie się" z drugą płcią... nosz k***a żenada. Płakać mi się chce jak na to patrzę. Ileż ja bym dał za to, żeby móc jak kiedyś z kwiatkiem do dziewczyny, po takiej polanie pobiegać.
To samo ten starszy człowiek z filmu - tatę z każdym rokiem mam starszego, dom budują kawał od miasta w rodzinnych stronach gdzie chce na starość sobie odpocząć. Boję się, że nie będzie mnie przy nim gdy najbardziej będę potrzebny.

I się k***a rozczuliłem do ch*ja pana....

BuczekBe

2014-03-26, 23:42
bardzo wzruszający filmik, piwko