18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod złotą Pipą

Saute • 2013-05-08, 19:42

Z wypadu kiedyś do Krakowa.
Smacznego.

CzaszekGocz

2013-05-08, 23:47
Złota pipa pozdrawia abstynentów.


Trimeresurus

2013-05-09, 00:00
Kuźwa to jest dla mnie niepojęte. Gość pokroju kemcia napisze, o co biega, douczy Was, zasrane bezmózgi, a Ci go jeszcze zjadą. Co, porównanko do gimnazjum boli, co nie? Jednak jak się dowiesz, że masz wiedzę taką jak podniecający się ,,pipą" gimnazjalista to boli, bo pokazuje, jakiś naprawdę debil.

Innymi słowy gratuluję podejścia do ludzi, którzy Was uświadamiają. :homer:

Ne...........ro

2013-05-09, 00:06
@up

Brawo dla tego Pana.

sz...........an

2013-05-09, 00:29
Kraków ponad wszystko.... jeszce tylko zlikwidować tych pajaców z maczetami i będzie jeszcze lepiej :D

bravoteampolska

2013-05-09, 00:30
kemcia napisał/a:

Ja pie**ole... :homer:
Pipa to urządzenie do nalewania piwa. Wracać do gimnazjum.
Pewnie na wycieczkę do Krakowa dzieciaczki pojechały


Nie każdy w życiu napotkał się z taką definicją pipy , jak ty przedstawiasz .
Ja osobiście nie miałem pojęcia że pipa to jakiś kranik czy inna nalewajka , dla mnie pipa to pipa , bynajmniej do dziś .

nakimesis88

2013-05-09, 00:46
bravoteampolska napisał/a:


Ja osobiście nie miałem pojęcia że pipa to jakiś kranik czy inna nalewajka , dla mnie pipa to pipa , bynajmniej do dziś .


Co to znaczy bynajmniej to ty chyba też nie wiesz? No ja pie**olę, na co używać słów, o których znaczeniu nie ma się pojęcia. Chcesz zaimponować rówieśnikom? :homer:

Trimeresurus

2013-05-09, 02:51
@bravoteampolska Chodzi mi o komentarz typu @j***ćLudzi... No wybacz, ale dzięki poprzednim postom się dowiedział, co to jest owa ,,pipa" i jeszcze miał buc czelność się dowalić i zbluzgać gościa, który to wytłumaczył (przy okazji jadąc po stanie umysłowym zwanym ,,gimbazą" za co mu chwała, bo takie kulty zer warto tępić). Nie mówię, że każdy ma znaczenie mieć obcykane. Ale jechanie po kimś, kto mówi co i jak, to jednak idiotyzm jakich mało.

EDIT: Chryste, po Homerze myślałem, że to do mnie post, napisałem z rozpędu, wybaczta błąd, albo zlinczujcie, mam to gdzieś jak niektórzy nowe wiadomości popularno-naukowe na tym portalu. W sumie jak czytacie to ok, bo sens nadal jest :D

Pedobear69

2013-05-09, 03:01
Jak pipa, to polecam CK Browar ;)


BTW. A nazwa nie wywodzi się od legendy o żołnierzu, który obraził cesarza Austro-Węgier nazywając go Pipą? (albo starym pierdołą).

Edit. Jednak nie. To chodziło o starego pierdołę, ale mimo wszystko Franciszek Józef jest w szyldzie lokalu ;)

bravoteampolska

2013-05-09, 03:05
nakimesis88 napisał/a:


Co to znaczy bynajmniej to ty chyba też nie wiesz? No ja pie**olę, na co używać słów, o których znaczeniu nie ma się pojęcia. Chcesz zaimponować rówieśnikom? :homer:



pie**ol się geniuszu .
Skup się , bo jutro czeka cię ciężki dzień na kasie w biedronce .

B-B

2013-05-09, 04:21
@Up
A widziałeś ty gimbusie na kasie w biedronce jakiegoś faceta?

nots

2013-05-09, 06:43
@up
a dlaczego miałby nie widzieć?

Sengrod

2013-05-09, 06:53
specjanie sie zalogowalem by skomentowac ten post, knajpa jest renomowana, w swoim asortymencie posiada dobre trunki i nazwa jest po prostu zwyczajna jak nie rozumiesz to sie j***na k***o dokształć a nie jebiesz lewe posty na fajnym portalu.

sawass

2013-05-09, 07:15
@B-B na kasie w biedrze też pracują faceci. Należy za to podziękować pewnemu panu. Chyży Rój !

PegasiBierzeWDupe

2013-05-09, 08:43
Trimeresurus napisał/a:

Kuźwa to jest dla mnie niepojęte. Gość pokroju kemcia napisze, o co biega, douczy Was, zasrane bezmózgi, a Ci go jeszcze zjadą. Co, porównanko do gimnazjum boli, co nie? Jednak jak się dowiesz, że masz wiedzę taką jak podniecający się ,,pipą" gimnazjalista to boli, bo pokazuje, jakiś naprawdę debil.

Innymi słowy gratuluję podejścia do ludzi, którzy Was uświadamiają. :homer:



pie**ol się wraz z tym uświadamiaczem. Żeby normalnie napisał to byłoby ok, a jak się rzucił z niesamowitym bólem dupy to go jadą. Proste, zasłużył.