18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pod okiem eksperta : Bongman

Rad00 • 2013-11-12, 22:01
Zobaczymy czy przyjmie się ta seria. Postaram się obiektywnie opisać dość popularnych użytkowników sadistic.pl.

Pod okiem eksperta : Bongman.

Myślę, że nikomu nie muszę przedstawiać tego człowieka.

Nick : Bongman
Wiek ~~25 lat.
Zawód? Każdy
Miejsce zamieszkania: Holandia, Polska, Rosja, USA, Izrael, Zimbabwe. Okazyjnie w dostosowaniu do wydarzeń: Japonia, Arabia Saudyjska, Chiny oraz Afganistan. Jednym słowem był i mieszkał wszędzie we wszystkim i ze wszystkimi. Przeglądając jego profil możemy stwierdzić, że mieszka jednocześnie w domu, bloku i hotelu.
Poglądy polityczne: niestwierdzone.
Ogólny zarys postaci: Wie wszystko, pracował wszędzie. Uczestniczył w bitwie pod Kurskiem oraz służył w AK. Naoczny świadek wielu wydarzeń historycznych w tym Bitwy pod Grunwaldem, obrad okrągłego stołu, Unii lubelskiej, Upadku muru berlińskiego, zamachu na Kennedyego itd Jest członkiem Parlamentu UE. Obserwował własnymi oczami wszystkie wypadki, był jednym z niewielu osób które równocześnie znajdowały się w budynku WTC, oraz na pokładzie samolotu. Jest członkiem służb specjalnych. Do tego pracował jako śmieciarz, murarz, tynkarz, brukarz, policjant, strażak, lekarz, prawnik i psychiatra. Jest doskonałym mówcą i wyśmienitym satyrykiem.

"Bongman" w mediach:
"Jest jak Jezus 21 wieku" ~ Donald Tusk
"Gdyby nie Bongman, to nie bylibyśmy takim krajem jak aktualnie jesteśmy" ~ Kim Dżong Un
"Jego udział w bitwie to był nasz klucz do zwycięstwa" ·· Witold Kiejstutowicz, dowódca podczas bitwy pod Grunwaldem
"Dziękujemy Bongmanowi, za wsparcie i czynny udział w Operacji Orle Pióro" ~ dowódca płk.Rajmund Andrzejczak
"Chwała stwórcy Bongmanowi!" ~ Bóg

Osiągnięcia:

I Miejsce na Miami Blowjob Championship
I Miejsce na konkursie dowcipu " Czy pustynia, może być jeszcze bardziej sucha?"
I Miejsce na międzynarodowym festiwalu filmów historycznych z filmem pt " Ja i Urlich - Jak krzyżowaliśmy miecze"
I Miejsce na Europejskim konkursie sztuki nowożytnej z obrazem pt " Mycie zlewu w Holandii"



Opinia Eksperta:
Ja jako jeden z użytkowników portalu sadistic.pl jestem dumny z posiadania takiego niesamowitego człowieka jak Bongman. Nie wiem co zrobiłbym bez tych elokwentnych komentarzy, trafnych postów, interesujących opinii. Kiedy razem z rodziną siadamy wieczorem po kolacji przy komputerze rozkoszujemy się działalnością Pana Bongmana.

Dziękujemy, że jesteś! :oops:


Na koniec taki mały dowcip:
Jak się zaczynają przepisy w książce kulinarnej Bongmana
.
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
...
..
....Kradniemy dwa jajka



Dziękuję za uwagę!

tool006

2013-11-12, 22:53
k***a, nie wiedziałem, że BongMan ma tylu adwokatów...

Camel_06

2013-11-12, 22:55
A Bong demonstracyjnie olał sprawę ciepłym moczem i jeszcze ma to w dupie w dodatku.

wojtass

2013-11-12, 22:57
zapomniałeś dodać, że to debil

suszinronedvin

2013-11-12, 22:58
A ja uważam że Bongmana dowc**y są nawet spoko:)

drago285

2013-11-12, 23:05
Zajebiste dawaj nastepną postać tylko z rozmachem i przemyślanie ! PIWECZKO !

Polak88

2013-11-12, 23:07
pie**olić pie**oli czasami głupoty ale i zdarzają mu się przebłyski ale żeby od razu mu temat robić?Rad00, masz jakąś obsesję na jego punkcie?Ołtarzyki i te sprawy? Użytkownik jak każdy inny a podniecacie się jak geje tęczą.

Zarammoth

2013-11-12, 23:12
DUST DEVIL napisał/a:

Widać, że gimbaza próbuje coś z siebie pokazać. Śmiecie :C
Tylko Bongmana znacie :roll:
To je sadistic. Tu sucharzą Pener z Bongmanem, ja rozsiewam jak syfilis komusze ideologie i lewakuję, Slonx i Peter patriae reprezentują ultraprawicę, Arashel (Ork.Fajny) i SQT trollują wszystkich jak leci, broodwar edukuje debili, Koniec Świata robi butthurty u gimbazy, rusofil walczy z kołtuństwem, Shatter produkuje treści wyśmiewające papjerza JP2, Pan_Gienerał (Stryjek) znów otrzymuje w5, ostatni bul dupi, seattle neonazikuje, Pan_Marszałek chwali, Zarammoth obserwuje, boberę na chacie postuje, a Rageghost niszczy polactwo.
Taka sytuacja.


Co ja takiego obserwuję? :mrgreen:

en3

2013-11-12, 23:12
Najlepsze jest to że BONGMAN się jeszcze nie zjawił, tylko widać komentarze jego duspasterzy :D PIWO za Bogusia !

quartz75

2013-11-12, 23:25
Bo ma w dupie wypociny takiego jełopa. Bardzo dobrze. Błysnąć to jeszcze trza umić. Jechać na gimbusiarkich tekstach dodając do tego bełkot psuedonaukowca to może typowy, na chwilę obecny sadol. Czyli zjeb, co sam nic nie potrafi a na siłę się chce wypromować, na innych. Żałosne, ch*jowsze niż najgorsze suchary Bongusia. Ale plebs się ruszył, ciemnocie się podoba.

Sushy

2013-11-12, 23:25
A spróbujcie dyskutować z Bongiem to się zleci zgraja obrońców i zaczną się srać w temacie, żeś ch*jowy, łapczywy na wirtualne piwa i w ogóle porąbany. Pozdrawiam ;)

Sku3l

2013-11-12, 23:30
Pok***iło już was z tym Bongmanem. Na prawdę tak mało jest tematów że tylko na podstawie tego typa którego suchary normalnie są raz lepsze raz gorsze łapczywie szukacie zaczepki na temat jego żeby zgarnąć chociaż jedno piwo? Nie raz widzę komentarze pod jego tematami to mi się w dupie wywraca, ale śmiesznie i to już nie chodzi o to czy ja go bronię czy nie, ale na prawdę... Zastanówcie się ludzie

tool006

2013-11-12, 23:41
Bohater tematu nie odpisuje, bo pewnie konstruuje jakieś sprostowanie na temat nieprawidłowej daty, czy jakiegoś pominiętego miejsca pracy i pobytu... No chyba że to będzie riposta w stylu "Chyba Ty!"

ParanoiA

2013-11-12, 23:42
Bongman-Srongman, Pener-cwe*er, sram na te j***ne cioty, celebrytami nie byly i nie beda, postowac to oni moga w swojej parafii po klepaniu jader w zakrystii z ksieciem GILEM. Pewnie ich odj***l jako TESTERY przed wyjazdem w cieple moszny obciagac inne gimbazy :idzwch*j:

KMD

2013-11-12, 23:45
k***a, liczyłem, że będzie więcej, niż jeden użytkownik opisany, tak wskazywał tytuł...
Miałem nadzieję, że zostanie też opisany Kot Mający Downa jak to mnie nazywa pewien pan na Sb...