18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piosenka o kobietach :D

Kl4ki3r • 2012-11-17, 20:01
Kieedyś z kumplem nagraliśmy za czasów opie**alania sie na studiach :P

Supers0niC

2012-11-20, 22:55
i tak dałem piwko tylko za dupeczkę w tle.

Ando

2012-11-20, 22:56
bloodwar napisał/a:

Bit i tekst lepszy niż w 90% polskiego hip-hopu. Tylko nie wyskocz przez okno po przeczytaniu tego komentarza :-)


nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam takie wypowiedzi jak ta twoja. To ze ty znasz tylko Lecha rocha pawlaka i waszke g to nie znaczy, ze to jest 90 % hip hopu. to moze byc 90% twojego małego, internetowego swiata.
pozdro, prawdziwy fanie rapu (czy w twoim przypadku "fapu")

freaky

2012-11-20, 23:09
Tu nie ma ściemy! Bardzo życiowy tekst, poruszający tematykę trudnych relacji międzyludzkich- "Ruda, czarna czy blondyna, żadnej z nich nie będę dymał". Na Twoim miejscu popracował bym trochę nad wokalem...

Grundi

2012-11-20, 23:18
pudeleQ napisał/a:

Grundi, pozdro z Kortowa :D



Dzięki ;)

cezar43

2012-11-20, 23:28


Tak mi się skojarzyło 8-)

Szymon89

2012-11-20, 23:41
chłop wie o czym śpiewa

Grillowany

2012-11-20, 23:52
Top Comment ma wielki znawca rapu :> chylę czoła za tą znajomość, bo pewnie słyszałeś takich graczy jak TeTris, Łona, Smarki, Eldo, OSTR, Jimson, LaikIke1 :) ))

Ando

2012-11-21, 00:27
Grillowany napisał/a:

Top Comment ma wielki znawca rapu :> chylę czoła za tą znajomość, bo pewnie słyszałeś takich graczy jak TeTris, Łona, Smarki, Eldo, OSTR, Jimson, LaikIke1 :) ))


No, widzę, że ktoś tu ma moją stronę :) Sam jestem kolegą i przy okazji wielkim fanem Jimsona. To jest prawdziwy hip hop. A co do mistera kluchy czy jak on tam, nie mam 14 lat, po prostu bronie czegos, co uwazam ze jest tego warte. Ty co najwyzej mozesz bronic swojej kluchy:) pozdro!

khalifa

2012-11-21, 04:19
Nick "miszkapb" - jeśli PB odnosi się do Politechniki Białostockiej, to już wiem jakie kobiety cię zainspirowały :D

JedzMojLagier

2012-11-21, 19:35
Ando napisał/a:


No, widzę, że ktoś tu ma moją stronę :) Sam jestem kolegą i przy okazji wielkim fanem Jimsona. To jest prawdziwy hip hop. A co do mistera kluchy czy jak on tam, nie mam 14 lat, po prostu bronie czegos, co uwazam ze jest tego warte. Ty co najwyzej mozesz bronic swojej kluchy:) pozdro!

co wy k***ia wiecie o hip hopie gimbusy ... kim jest k***a TeTris, Smarki, Eldo, Jimson, LaikIke1 ? bo nigdy o niech nie slyszalem, a zespoly o ktorych zapomnieliscie to wnb, peja, wwo w sumie wiekszosc zespolow ktore wydaja w prosto . zamiast szukac idolow w nowych 'gwiazdach' zapraszam do przesluchania starych wyg, dziekuje dobranoc

KingOfEvil

2012-11-21, 20:59
bloodwar napisał/a:

Bit i tekst lepszy niż w 90% polskiego hip-hopu. Tylko nie wyskocz przez okno po przeczytaniu tego komentarza :-)



Po pierwsze chłopcze hip-hop to nie gatunek muzyki tylko subkultura. A po drugie hm... nie wiem ale nie chce mi się kasować już tego co napisałem.

Ando

2012-11-23, 09:52
JedzMojLagier napisał/a:

co wy k***ia wiecie o hip hopie gimbusy ... kim jest k***a TeTris, Smarki, Eldo, Jimson, LaikIke1 ? bo nigdy o niech nie slyszalem, a zespoly o ktorych zapomnieliscie to wnb, peja, wwo w sumie wiekszosc zespolow ktore wydaja w prosto . zamiast szukac idolow w nowych 'gwiazdach' zapraszam do przesluchania starych wyg, dziekuje dobranoc



uwierz mi, znam ich doskonale :) z tym, ze po 15 latach nagrywania chłopaki sie troche wypalają. a te jak to okresliles gwiazdy będą legendami, również za pare lat:)