18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

piosenka o Gejach

DetOxXx • 2010-12-11, 12:18
piosenka o tym jak leczyć pedałów. :gay:

bachelorette

2010-12-13, 17:36
Drwalu napisał/a:


Takie to k***a humanistyczne i praktyczne.



Humanistyczne to mogą być przedmioty na studiach.
"Humanitarne", mówi Ci to coś?

mientki

2010-12-13, 19:32
Drwalu napisał/a:


Takie to k***a humanistyczne i praktyczne.



Zapewne chodziło Ci o słowo "humanitarne", ale z podniecenia na myśl o tym jakiż to zajebisty wywód napisałeś, nie zauważyłeś, że teraz wszyscy będą wiedzieć, że jesteś kretynem. Humanistycznie to Ty się musisz trochę rozwinąć.

Mr.Drwalu

2010-12-13, 20:04
@up
no cóż wpadka :samoboj:
wybacz mistrzu :)
Możesz Mnie teraz powiesić na gałązce wśród innych hetero :ok:

Zbiegły Czarownik

2010-12-13, 23:09
Drwalu, faktycznie, pie**olisz głupoty aż strach, a jak tam wcześniej pisałeś, skoro tolerowanie homoseksualizmu, jest takze tolerancja pedofilii to ja Ci gratuluje. Wiesz, może byś tak sięgnął po ksiażkę, poczytał, poznał a potem sie wypowiadał. Bo na razie to bredzisz. A co do postu tego, który twierdzi, że hetero sie nie afiszują, to jak mi wyjaśnisz, to "szpanerskie trzymanie sie za ręce", albo "namiętnie całowanie sie by każdy widział, a już najlepiej kumple z osiedla"?? Wiesz, nie bądź żalosny, bo to hetero sie afiszują, i co gorsza, atakuja wyzwiskami homoseksualistów, za to jacy są, nie na odwrót. Czasami aż mnie ściska, jak tu sie czyta takie banialuki, jacy to Wy tolerancyjni jesteście, ale....(i tu następuje lista rzeczy i czynów co i za co byscie zrobili komuś kto myśli, sądzi inaczej niż Wy) to jest właśnie chore i podlega leczeniu, a nie to, że ktoś chce kochać, i nie słuchać wyzwisk na każdym kroku.