18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dee_Loc

2010-02-17, 15:00
@Lukas 360 o ile się obudzi :|

co do "dziecka", u mnie pod blokiem znalazło by się kilku typa, którzy z chęcią kończyny mu połamią za podnoszenie ręki na rodzicielkę. Ojcowi gratuluję syna-zwyrodnialca, a mamie szczerze współczuję i radze żeby wreszcie oczy otworzyła...

Kura

2010-02-17, 15:18
Niszcz Drecha!
Drechy powstają z kurzu i gówna, z zaniedbania.
Dbając o higienę, dbasz o przyszłość narodu.
Takie jednostki należy wytępić, aby krae były wolne.
Ponadto, kiedy na drecha się nakrzyczy, albo się go postraszy większą ilością ludzi niż potrafi sobie wyobrazić (przeważnie powyżej trzech), drech płacze i dzwoni do mamy, a jeśli ta leży nieprzytomna po pobiciu to do braciszka.
Drechy wywołując strach, sami nie przewidują jego następstw, trzeba zatem im pokazać.
Oko za oko, ząb za ząb.
i już mam spokój na dzielni.
OI !

wexors

2010-02-17, 15:47
a ja się pytam gdzie k***a byli rodzice że przez 14 lat gówniarza nie potrafili wychować ??

mesiash

2010-02-17, 16:44
mi to bardziej podoba się tytuł "DIE super nanny" taky sadystyczny troszkę, ale jak najbardziej prawdziwy przy takim typku ;)

Oskarek

2010-02-17, 18:06
Die! Super Niania :D haha

Zdunkov

2010-02-17, 18:28
u nas przynajmniej dresa po dresach rozpoznasz, a tam?

Mikul

2010-02-17, 20:33
A nie wiecie jak się nazywał taki program o młodzieży którą rodzice wywozili na jakieś rancho czy coś??
Leciało to na tvp2 albo 1 już nie pamiętam.
Tam to dopiero były akcje.

Cord

2010-02-17, 21:47
LeNkaX napisał/a:

a to nie jest jakas zalosna podrubka wersji "mamo czemu skasowalas mi konto w tibii?" bardzo podobne.... szkoda ze nie moge tego znalesc :/ jak trzeba to nigdy nie ma- text na demoty :P



LeNkaX napisał/a:

no i widzisz... okazalo sie............ patologias... Lenka mikala racje :P hehhee





Weź się za naukę, różowa księżniczko.

msl

2010-02-18, 09:29
Za całokształt zachowania gówniarza wysłać do obozu pracy, na przymusowe roboty w kamieniołomie. Gdyby nie te często nadużywane w stosunku do zwyrodnialców prawa człowieka, już dawno by tam siedział i zapie**alał, żeby móc zjeść kromkę chleba i wypić łyżkę wody. Ale niestety, prawo jest nadal tworzone tak, jakby ludzie byli idealni, a nawet przestępcę można było jeszcze przywrócić społeczeństwu poprzez odpowiednie "wychowanie", które ma najczęściej odwrotny skutek. Czas pewnie wrócić do kary śmierci, żeby taki jeden z drugim bandyta nie przekazywał dalej swoich głupich genów...

suiCid3R

2010-06-22, 14:14
Skończy w pierdlu, a tam potrafią się zająć ścierwem które nie szanuje własnej matki. Umrze w męczarniach wykrwawiając się z odbytu czego mu serdecznie życzę

patgaw

2010-06-22, 15:17
boze... ale irytacja, mysliscie ze to nie jest wyreżyserowane ?
ze taki wielki niby patolog pozwolil by zeby go kamerowali jak bije matke, albo pije piwo?

nu3ns

2010-12-22, 17:49
był rzut dziewczyną potem Rosja Rosja Rosja , a tu nagle Niemcy tez pokazuja na co ich stać :karate:

mu...........pa

2010-12-22, 17:52
widać brak silnej ręki ojca

Kopcia

2010-12-22, 17:56
w morde takiemu gnojowi.pałą przez plecy. łbem o ściane... wyr*chać aż gardłem mu wylezie. co jak co ale szacunek do matki miec trzeba.

groch777

2010-12-22, 18:14
no nieźle, nieźle, ale za technikę tylko 2+