18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odstresowywanie ojca przy głośnej muzyce

zicerek • 2012-05-29, 09:58
"A ja będę napie**alał ile będe chciał ;D"


Gówno z dupy

2012-05-29, 21:04
ta ja podrece muzyke nawet lekko to juz mam policje u siebie ;/ czy to dizen czy noc bez znaczenia mojej sasiadce przeszkadza nawet to ze ide sie odlac o 4 w nocy bo ona to niby slyszy bo halasuje ... czasem mozna posluchac muzy glosniej tak przez okolo 1 do 2 godzin ale nie dluzej ...

spedeer2007

2012-05-29, 22:52
Sąsiedzi już po tej akcji nie przyszli ani razu ;p

sobanek

2012-05-30, 00:06
Chamstwo chamstwem, ale ciszy nocnej nie ma, mogą mu co najwyżej possać.

RadzioC

2012-05-30, 02:32
enerpeka napisał/a:

tak to jest jak j***ne buraki ze wsi( nie obrażając normalnych mieszkańców wsi oczywiście) dostaną dofinansowanie z unii na uprawę buraków pastewnych i za te pieniążki nakupują sobie sprzętu i później "króla na tronie" k***a rżną- do pieca z nimi!!!

co Ty w ogole pie**olisz ? Buraki ze wsi, tak samo jak wielcy Panicze z miasta jeden ch*j z tą roznicą ze buraki ze wsi są zdrowsi i mniej obojętni na ludzką krzywdę a to ze kolo z filmiku jest zwyklym chamem to widac ale po ch*j odrazu najazd na wieś ? Moim zdaniem w miestach jest więcej matołów którzy sie k***a nie maja czego czepic i z nudów odpie**alaja na wsi mimo XXI wieku wcale nie jest lekko nie jeden mlodzieniec musi zapie**alac na roli i niema czasu na myslenie jak by tu blizniemu dopie**olic ! ....no sie wk***ilem - wypracowany spokoj ducha ch*j strzelił ... łapie bucha i poducha. Następnym razem wsi mi nie obrażać bo gdyby nie ona to ch*je w miastach byście z głodu poumierali :D

kamaz

2012-05-30, 03:35
Mieszkam na wsi, mieszkałem trochę w mieście, różnicy nie widzę wszędzie są takie chamy.

duxaj

2012-05-30, 04:00
a ja mieszkam w domu jedno rodzinnym i pomimo że kocham muzykę i to głośno słuchaną to zainwestowałem 1000 zł w słuchawki i sobie w nich jej słucham a cierpliwość sąsiadów z okolicznych domów zostawiam na domówki grille i wszelakie inne imprezy okolicznościowe i nikt przez 10 lat nie miał do nikogo pretensji.

A skoro z typa taki meloman to niech sobie chodziarz pokój do profesjonalnego słuchania zrobi skoro go stać na taki sprzęt.

Orissa

2012-05-30, 14:45
Około 160 zł (jak dobrze pamiętam), spokój z rodziną i sąsiadami + git jakość. Gorzej jak ktoś jest wsiórem...


Lopez

2012-05-30, 15:21
Cep który nie potrafi dostosować się do społeczeństwa, najbardziej wk***iła mnie żona tego wąsala, zaczęła piszczeć p*zdą chociaż ch*j jej do tego. Jeszcze ten chamski kawałek z pseudo-bassem, ja pie**ole. Margines i bieda umysłowa.

VanHelsingPL

2012-05-30, 17:01
Jak by to było hard style czy cóś to rozumiem dużo osób tego nie lubi... ale zjadliwa muzyka która wcale nie jest tak głośno... Jak chcieli mieszkać w ciszy to trzeba było kupić inne mieszkanie a nie w jakimś komunistycznym bloku gdzie ściany można dłonią wyburzyć. Napie**alanie cały dzień zj***nym techno a słuchanie z około 30 utworów normalnej muzyki to chyba jest różnica. Moja wieża za 100zł (ja używam słuchawek) z biedronki gra głośniej niż oni na tym filmie to WTF? :wtf:

0statniSprawiedliwy

2012-05-30, 19:50
Pana zgrywa, a jakby nie syn to by nawet włączyć muzyki nie umiał. Zresztą oboje ledwie sobie radzą z obsługą winampa.

bobic_999

2012-05-30, 20:19
a skad wy wiecie jaka jest sytuacja ze tamci nie sa gorsi czy cos moze maja na pienku i przez to a wy przezywacie ja mialem wieze puszczalem na 26 i p*zda z dolu juz przychodzila a dopiero jak sie puszczalo na 35 to cos fajnego bylo j***ne bloki dobrze ze juz mnie tam nie ma

MrKosa18

2012-05-31, 13:44
I bardzo dobrze niech napie**ala ile wlezie mam też Tonsile Zeusy i do tego Altusy 140 i robię pogrom!! A w miastach są takie "k***y" że nawet por*chać byś nie mógł bo panna by za głośno jęczała i by przeszkadzało sąsiadom... Dobrze że ja nie mieszkam w bloku bo bym tym sąsiadom dał popalić... Mogli by sobie dzwonić na policje... pff wisi mi to , stać mnie na mandaty ale życia by nie mieli jak by byli takimi "ch*jami" ... A co do wsi, buraczki nie wyobrażam sobie mieszkać w mieście na pewno nie teraz!! Na wsi można sb pobalować bez przypału, zrobić jakaś wixe na świeżym powietrzu, czy jakieś ognisko a w mieście? Łażą buraki w kilku osobowych grupach (bo tylko tak potrafią kozaczyć, bo w jedynke to są mega p*zdy i chowają się między blokami żeby w dziób nie dostać) i zaczepiają ludzi wieczorem .. Na dodatek jeszcze słabszych.. W mieście to jest dopiero wieśniactwo i buractwo.... Tyle ode mnie... A do ojca autora filmu napie**alaj chłopie ile tylko wattów masz :)

VanHelsingPL napisał/a:

Moja wieża za 100zł (ja używam słuchawek) z biedronki gra głośniej niż oni na tym filmie to WTF? :wtf:



hahahahaha weż proszę cię ile ta twoja wieża ma mocy? z 2 x 10w rms? hahah A kolumny Tonsil Zeus mają 500w rms i kosztują blisko 2000zł. Wieć nie wypowiadaj się...

Orissa napisał/a:

Około 160 zł (jak dobrze pamiętam), spokój z rodziną i sąsiadami + git jakość. Gorzej jak ktoś jest wsiórem...

Obrazek



pff i co to mają być słuchawki? hahahaha
Chyba słuchawek nie słyszałeś dobrych jak te jakość git mają, posłuchaj chociaż SENNHEISER HD600....

Piotrka ojciec nie słuchał głośno...

Tu jest dopiero rozpie**ol!!
Film mojego autorstwa!!

http://www.youtube.com/watch?v=DfNYM2lp8DA&feature=channel&list=UL