18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No przecież to pedały są

Magik2501 • 2010-05-19, 01:22


Poseł PiSu, a gada do rzeczy :-D Bez pie**olenia, bez owijania w bawełnę, nazywa rzeczy po imieniu ;-)

Tworas

2010-05-19, 13:02
pedały jak wszyscy z PO

Stew

2010-05-19, 13:13
Barnaba666 napisał/a:

Zwłaszcza kolega Jangcy się popisał; wręcz przeciwnie, kolego: czemu miałby nie mówić tak jak ludzie?



Bo jest osobą publiczną?

Magik2501 napisał/a:

dałnem

:homer:

SchuSman

2010-05-19, 13:17
pedałów trzeba wyj***ć z tego kraju i nie można dawać im taryfy ulgowej !!! von pedałownia pie**olona

Uriz

2010-05-19, 13:37
To jest osoba publiczna a osoby publiczne powinny chociaż przed kamerami zachować kulturę. Połowa osób najpierw się śmieje z dzieci , które chodzą w rzeczach JP nie znając tego znaczenia a robi dokładnie to samo obrażając i jadąc gejom a jestem PEWIEN , że nigdy geja na żywo nie widzieli, co dopiero widzieć ich zachowanie. Normalnego Geja byś nie wyróżnił z tłumu , ale oczywiście połowa z was opiera swoje zdanie i poglądy na wyjątkach albo bo to jest teraz modne. Sam nie jestem gejem ani nie popieram tego , co robią.
Wracając do tematu , to pan Kamiński nie tylko nie posiada kultury osobistej , to jeszcze nie ma własnego rozumu.(kto normalny argumentuje swoje zachowanie mówiąc "bo inni tak mówią / robią.) Jak już geje mają się wynosić z kraju , to razem z ludźmi takimi jak Kamiński i osobami na niego głosującymi.

razor

2010-05-19, 13:40
nazwał rzeczy po imieniu :-)

jonek00

2010-05-19, 13:46
skoro ubliża im słowo pedał, to na ch*j się pedałują? tak jakby żyda obrażało słowo żyd.

EveryDayMosh

2010-05-19, 14:04
@jonek00
A co,nie jest tak? :->

Ma...........ry

2010-05-19, 14:07
kicolek napisał/a:

ah te Wasze yntelygentne polemiki... Gdyby Korwin-Mikke tak powiedział, to dzieciarnia z góry srałaby w gacie, a tak to pojazd na PiSowca :facepalm: . Pedał to pedał - w Waszych domach jak na nich się k***a mówi? "Szczęśliwi"? "Pokrzywdzeni przez matkę naturę"? Pedały, cioty i cwe*e, tak się na nich mówi.

nie pochodzę z tak patologicznej rodziny jak Ty aby nie znać słowa gej

hellutek

2010-05-19, 14:23
McCzarny napisał/a:

ile razy jeszcze? Ja pytam ile? To ma 10 lat...



Wez k***a wyluzuj, 10 lat to bedzie mialo dopiero w lipcu!

pozeracz_kotow

2010-05-19, 14:45
Cytat:

nie pochodzę z tak patologicznej rodziny jak Ty aby nie znać słowa gej


Nie wiesz z jakiej rodziny pochodzę, więc zamilcz, albo użyj argumentów. :facepalm:
Btw. "gay" oznacza szczęśliwy, a jak szczęśliwym można nazwać idiotów sunących się w dupę i chwalących się tym na ulicach? Gay to ten co pie**oli się w dupę, ale nie czuje potrzeby obnoszenia się z tym. Reszta to zwykłe pedalstwo.

Ma...........ry

2010-05-19, 14:51
kicolek napisał/a:

Nie wiesz z jakiej rodziny pochodzę, więc zamilcz, albo użyj argumentów.

na pewno nie pochodzisz z takiej rodziny która zna o wiele więcej ciekawszych słów niż cwe*e i pedały chyba że twój stary jest osobą lubiąca rzucać takim słownictwem przy obiedzie. Gratuluje.

kicolek napisał/a:

a jak szczęśliwym można nazwać idiotów sunących się w dupę i chwalących się tym na ulicach?

nie każdy gej opowiada o tym na ulicach a tak w temacie pokaż mi nagranie na którym geje idą przez ulicę i krzyczą że lubią być j***ni w dupę?

pozeracz_kotow

2010-05-19, 15:05
Cytat:

nie każdy gej opowiada o tym na ulicach a tak w temacie pokaż mi nagranie na którym geje idą przez ulicę i krzyczą że lubią być j***ni w dupę?


Samo wyjście na ulice świadczy o tym. Zapewne wiesz co to Love Parade.

@down
Nie ma za co.

Ma...........ry

2010-05-19, 15:17
kicolek napisał/a:

Samo wyjście na ulice świadczy o tym. Zapewne wiesz co to Love Parade.

chyba jednak nie potrafisz argumentować, dziękuje

dupaCyckDupa

2010-05-19, 15:25
pedały pedałami ale ten to j***ny spaślak jest . :gay: :gay: