18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nietypowa reszta

Roszp • 2012-06-20, 15:27
Znajomy podesłał mi ostatnio stronę gdzie wisi mapka z cihcodajkami w mieście, są obszerne opisy itp. i tak przeszukując okolice swojego miejsca zamieszkania znalazłem taką oto rekomendację pewnego przybytku radości:


Cytat:

Najlepsze dymanie w mieście - PRZYSIĘGAM. Prywatne mieszkanko. Śmiesznie bo dziewczyny sobie same gotują więc wpadłem w porę posiłku. Były trzy: jedna starsza i dwie bardzo młode. Zwykle biorę najmłodszą ale tym razem zdecydowałem się na tę starszą. Może ok 30-32 lat. Blond konkretne kształty ale bez nadwagi. Full service (bez anala) 140PLN. A teraz posłuchajcie!!!! Daję dwie stówy a ona na to "To może zrobięCi loda ze spustem w usta bo nie mam wydać do 150?" Słowem, zrobiła mi laskę ze spustem (bez połyku) za 10pln.


Taką "resztę" to ja rozumiem.
:blowjob:

Farmerx

2012-06-21, 11:39
Przeciez on pie**oli głupoty z jakas stronka ludzie, a wy "no dawaj, dawaj mi tą stronkeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!"

Re...........ms

2012-06-21, 11:40
a może on to wszystko zmyślił bo lubi się nad nami znęcać?

mi to wszystko jedno.. i tak nie pójdę na k***y, chociaż muszę przyznać, że chodzenie do burdelu może być bezpieczniejsze niż wyrywanie lasek na mieście. W dobrym burdelu laski dbają o siebie a szmatławce na imprezach dają za darmo, ale jest ryzyko dostania "gratisów" :D .. może jak będę po 50tce to spróbuję..

Feragas

2012-06-21, 12:06
nie podam adresow ale podam wam nazwy:D "garsoniera" i byla jeszcze 1 takowa z mapka:D ale nei pamietam adresu, ani nazwy :D

al...........10

2012-06-21, 12:14
Cytat:

Full service (bez anala) 140PLN. A teraz posłuchajcie!!!! Daję dwie stówy a ona na to "To może zrobięCi loda ze spustem w usta bo nie mam wydać do 150?"



To jest napisane dość niezrozumiałe, ale jakby próbować to ogarnąć to wychodzi 60zł a nie k***a 10.
Tłumaczę: dał 200, ona nie ma wydać nawet do 150 (nie mówiąc o 140). Gdyby miała wydać do 150 to by sobie po prostu wyłudziła napiwek, ale że nie miała wcale to obciąga.
Niech mi ktoś wytłumaczy jak inaczej można to rozumieć...

marna

2012-06-21, 12:17
najlepsza i tak jest ta http://gmkicw.pl/ ;)
przynajmniej nie kusi, żeby jakiegoś syfu od cichodajki złapać :P

oskiboski

2012-06-21, 12:30
marnotrawna napisał/a:

najlepsza i tak jest ta http://gmkicw.pl/ ;)
przynajmniej nie kusi, żeby jakiegoś syfu od cichodajki złapać :P



Tak - tutaj syf łapiesz tylko z niedomytego kufla :lol:

Nabs

2012-06-21, 12:34
@marnotrawna LOL sprawdziłem swoją okolicę i muszę przyznać jedno - w większości pokrywa się z tym o czym wiem, tzn gdzie na 100% mieszka jakaś k***a, lub gdzie jest burdel. Nie sądziłem że istnieją takie strony :D

Ciekaw jestem teraz miny tych zj***nych niedowiarków wyżej, którzy stanowczo twierdzili że to jest fejk, że takiej mapki nie ma - a tutaj się okazuje, że mapek jest kilka. i co łyso wam? ;)

Hannibal_PL

2012-06-21, 12:54
Boziu macie, fotki, zdjęcia,mapki,opisy i komentarze: roksa.pl :)

Dziechu

2012-06-21, 13:05
Mnie to rozpie**ala poczatek: "Znajomy podeslal...". Czemu nikt nigdy nie przyznaje sie do tego, ze szuka dodatkowych wrazen

ko...........rz

2012-06-21, 13:20
I teraz w biedronce:

(A): mogę być winna grosika?
(B): a może lacha ze spustem ?

hi...........be

2012-06-21, 13:25
A głupia mogła mu vat doliczyć i by wyszło 150.

Uechtacz

2012-06-21, 13:28
A mnie najbardziej zaskoczył na takich stronach poziom komentarzy. W pozytywnym sensie: konkretnie, kulturalnie, przeciwieństwo złonetu i innego gówna. Widocznie na k***y chodzą dorośli ludzie :-)

Leothyr

2012-06-21, 14:18
jaczuro napisał/a:

A mój znajomy chodzi na k***y tak:

Wybiera najładniejszą pannę w lokalu, płaci za najtańszą możliwą opcję, a jak panna wraca to każe jej się położyć, po czym staje w drzwiach i dopiero się rozbiera.

Po zdjęciu bluzy widać przyczepiony do paska gaz, kieszonkę z kajdankami, na szyi zawieszona "szmata" i czarna koszulka z jebutnym, białym napisem POLICJA.

A może robi tak dlatego, że faktycznie jest psem? ^^
W każdym razie żadna nigdy tego nie sprawdzała a on zawsze wychodzi lepiej niż zadowolony, z wieloma bonusami gratis...
aaa, jeszcze jeden jego tekst mi się przypomniał. Jak która coś odmawia albo pogania, to mówi "wolisz jeszcze 20 minut czy 48 godzin?"

Ot, takie wesołe życie policjanta.


W którymśtam filmie był taki motyw, chyba coś z Nicolasem Cage :roll:

Ja...........ro

2012-06-21, 14:24
www.odloty.pl
jeszcze tu jest mapka. ale ja nic nie wiem!