18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie startuj do ochroniarza

P@...........@C • 2012-10-16, 00:41
gdy jesteś pijany ;)


Numernabis

2012-10-17, 04:24
@rav52v
Morda koleś, od mojej starej się odpie**ol, warszawska popierdółko. Co k***a, będziesz bronił zwierzęcia?
Zresztą nie lubie warszawiaków bo u was to sama mieszanka ludzi z Polskich wsi, więc po twoim poscie wnioskuje, że nabywacie ich nawyki bo na matke możesz wjeżdżać, ale swoją. Skoro Ty mi na matke wjeżdżasz to ja tobie też, wszystko co w tobie najlepsze spłyneło twojej matce po nogach, pluje na Ciebie zepsuty k***idołku. Niech Cie skopią na osiedlu.
Propo murzynów, to co k***a, myślisz, że nie znam czarnych, chłopie w londynie mieszkam i tu murzynów jest dużo więcej niż w warszawce, i wiem jak się zachowują, przy tobie to kolega i kumpel, ale przyjdzie drugi murzyn to będą sobie udowadniać kto ma większy respect u białych, białych kosztem, jak są w grupie to lepiej nie podchodź bo wpie**ol moment, gorzej niż na Polskich osiedlach, łażą takie murzyny po metrze, łażą... wożą się i pokazują, że mają respect bo jest ich k***a 15, oni mają jebla na punkcie respektu, dlatego też ta małpa mu wyj***ła bo poszkalował jego ochroniarski wizerunek. Niech sp***alają spowrotem do afryki, rozwijać swoją technologię i bariery moralne, bo zaporzyczyli sobie nasze i lekko je przebudowali na potrzeby swoich gett i kompleksów. Więc niech mi nikt nie pie**oli, że murzyny są git, bo jak masz w grupie więcej czarnych niż białych, to od razu powstaje patologia i to możesz sobie pooglądać, na croydon albo brooklin, popatrz na afrykę, gdzie oni rządzą sie swoimi prawami, jak tam jest? strzelają do siebie i sie zabijają, żadnych priorytetów, tylko wiara w Bóstwa. Co murzyni wnieśli do cywilizacji? A co wnieśli chińczycy? i która strona pomogła bardziej świat rozwinąć?
Więc mi nie pie**ol, że czarne jest białe.

Przy okazji, przetrzyj popiersie matki Syreny bo je gołębie osrały.



Po drugie, dla tych co twierdzą, że dobrze zrobił, że mu wyj***ł.
Ochroniarz nie może Ci wyj***ć nawet w ostateczności, on ma Cie obezwładnić i skierować do wyjścia albo oddać w ręce policji, a to nie był bandyta tylko pijak i bezpodstawnie mu wyj***ł bo to, że go popchnął to nie jest powód.

ciasteczkowy-potwór

2013-01-23, 17:34
E tam nuda i strata mojego cennego czasu :facepalm3: nic tu ciekawego nie widzę co ze koleś dostał w ryj to normalne ze gdy startujesz do większego od siebie i jesteś pijany to dostaniesz w p*zdę