18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nagroda za uczciwość

wiechucuk • 2014-11-11, 19:25
Chyba nie trzeba komentarza
Jeśli było to usunąć, ja nie znalazłem:D

Michael_Myers

2014-11-11, 21:49
wzruszające w ch*j, pewnie i tak nic nie kupił bo dziurawe kieszenie i zgubił sie kwit :D

Demodeus

2014-11-11, 21:49
Dzień dobry, kręcimy film. Mój kolega przejdzie obok pana i upuści portfel. Widzę, że jest pan starym pijaczyną, więc uprzedzam od razu, że nic w nim nie ma, żeby go pan nie podpie**olił. Jeśli podniesie pan go i go odda, a na wieść o tym, że jest pan uczciwym człowiekiem i dostanie pan za to 20 000 koron będzie udawał zaskoczonego i wzruszonego to na prawdę damy panu ten hajs, ale musi być pan bardzo przekonujący, bo inaczej taki ch*j z pieniędzy. Oczywiście będzie pan w internecie jako najbardziej uczciwa osoba, bo podczas eksperymentu pokażemy tylko tych, którzy nam podpie**olili portfel, mimo, że większość nam go oddała. Pan po prostu nadaje nam się do filmu i będziemy mieli miliard subskrypcji i obejrzeń.

k***a, ludzie. Na prawdę nie wierzcie we wszystko co widzicie w internecie. Ta akcja owszem mogła być prawdziwa i chciałbym, aby tak było, ale niestety bardziej się skłaniam ku mojej wersji, bo za dużo już takich filmów widziałem.