18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2019-06-28, 20:25
Niektórym iloraz inteligencji nie przekracza ich wieku.

Nemesis

2019-06-28, 20:32
Mega słabe i mega przykre. Nie chciałabym znaleźć w necie zdjęć nagrobka mojego zmarłego dziecka.

Swirek86

2019-06-28, 20:39
Wakacje się zaczęły....
Autorze - masz szacun na ławce przed blokiem dzięki temu, że wstawiłeś to zdjęcie na sadola?
Pewnie tak, zbijacie piony, klepiecie się po plecach, i wszystko gra,...
Szkoda dzieciaka, i obyś Ty się w piekle smażył, o ile istnieje.

ksirion

2019-06-28, 20:59
Ale pie**olicie. Szatan powiększył grono aniołków - dla mnie to strasznie głupawy dobór komentarza na nagrobku. Można było dać "zawsze będziemy o tobie pamiętać" ale nie, szatan powiększył grono aniołków, no k***a, chyba ci rodzice mieli poczucie humoru większe od was.

pve11

2019-06-28, 21:14
ksirion napisał/a:

Ale pie**olicie. Szatan powiększył grono aniołków - dla mnie to strasznie głupawy dobór komentarza na nagrobku. Można było dać "zawsze będziemy o tobie pamiętać" ale nie, szatan powiększył grono aniołków, no k***a, chyba ci rodzice mieli poczucie humoru większe od was.



No bo nazwisko tutaj odgrywa kluczową rolę. Rodzice którym umarło dziecko na pewno pierwsze o czym pomyśleli to czy napis na nagrobku nie wywoła konsternacji u jakiegoś śmiecia socjopaty którego to będzie bawiło, bo "hehe szatan, rozumiecie SZATAN, a tam o aniołkach, hehe".

lucilla

2019-06-28, 22:14
Dałem piwo przez przypadek. Nalegam; usuńcie temat...

DoubleBorger

2019-06-29, 00:17
Jak widzę, że temat zaczyna się od "gdy/ kiedy" to już tak nadziei zbyt wielkich nie ma jakościowy materiał.

Tak sam nic nie wrzucam. Może z tego powodu, że nie umiem tytułować

Jak widzę, że temat zaczyna się od "gdy/ kiedy" to już tak nadziei zbyt wielkich nie ma jakościowy materiał.

Tak sam nic nie wrzucam. Może z tego powodu, że nie umiem tytułować

edek.bajzel

2019-06-29, 00:29
nie chce mi się modlić, ale za tego dzieciaka dzisiaj
odmówię ,,zdrowaśkę,,

pedauzToronto

2019-06-29, 01:36
zapewne nie wiecie, ale Ignaś był nieślubnym synem ciapatego od kebsów

Dudu

2019-06-29, 11:49
Abraxus napisał/a:

Ani to zabawne ani sadystyczne.
Po prostu szczyt żenady wstawić zdjęcie nagrobka dziecka i próbować z tego kręcić bekę.



Zamknij dupę :goatse:
Ja tam się uśmiechnąłem...
Pozdrawiam AVE :wali: :metalhead:

YebaneDigidongi

2019-06-29, 11:54
Jest tu pewien paradoks, z nagrobka dziecka śmiać się nie wolno, a przez ostatnie parę dni śmiano się z "kaszaków" wypadających z okna.

dun

2019-06-29, 13:02
shewush, dudu i podobni
twardziele i napinacze z neta, p*zdy w kazdym calu, zenujace wyzwyska i deklaracje

przemas1234

2019-06-30, 20:18
obyś ty pie**olony śmieciu zaznał w swoim życiu śmierci dziecka jeśli kiedykolwiek bedziesz miał bo od walenia gruchy w skarpete pewnie nic z tego nie bedzie .piwniczaku pie**olony

Hexia

2019-07-01, 16:50
nie jest to ani trochę śmieszne :(