18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

My nienormalni

pajacyk200 • 2013-08-30, 19:42
Dobra nuta ze świetnym tekstem komentującym obecne wydarzenia(nie tylko kibolskie) w Polsce od Bzyka.




ch*j z gospodarką, ch*j z bezrobociem
Najważniejsza jest kara za transparent na płocie

wodociagi

2013-08-30, 23:53
Kibice to teraz taki mikrofon narodu. Na kogo ja niby mam głosować? Kpina k***a i tyle

artis1990

2013-08-31, 01:50
Kibolem nie jestem, ani zagorzałym kibicem też nie. Jak już ide na mecz to zdzieram gardło, bo dla mnie przede wszystkim to jest definicja kibica. Który wspiera serduchem i dopingiem swoją drużynę. Lanie po mordach czy burdy na stadionach to nie moja liga. Ja mam w dupie takie rzeczy i się od nich odcinam. Choć w Polsce już dawno takiego incydentu nie było, do którego mogli by się przyj***ć. To przypie**alają się właśnie do stania na schodach, albo przypisują jakąś akcje w Łomiankach Legii, albo litera w ch*jowej czcionce, albo tatuaż z krzyżem celtyckim. No k***a litości...

Rząd obawia się kibiców, bo jest to jedyna grupa ludzi w Polsce, która sprzeciwia się temu burdelowi jawnie i jest tylko z ich strony realne ryzyko na jakieś ruchy siłowo manifestacyjne. Bo k***a górniki sobie wyjdą uj***ne w węglu i ch*ja ugadają, czy pielęgniarki sobie piknik dojebią... Przecież nie podejdzie pielegniarka i nie trzaśnie jednego czy drugiego w ryja, a kibol byłby.

Hauer88

2013-08-31, 09:17
Dziękujemy, Panie Donaldzie


rew123321

2013-08-31, 09:46
henryk6 napisał/a:



I to jest własnie przykład osoby której telewizja wyprała mózg. Jeżeli nigdy nie byłes na meczu ani nie jeździłes za swoja drużyną to skąd mozesz wiedziec o prowokacjach które są stosowane wobec kibiców na każdym kroku? Lepiej powiedziec ze "za nic by nikt ich nie piętnował" akurat uwierz mi jest wielu takich którym własnie zależy na tym żeby kibice byli uznawani za tych "gorszych" ponieważ to oni patrzą na swój kraj przedewszystkim przez pryzmat ojczyzny za która oddaliby swoje życie i nie podoba im się stosunek m.in. władzy do społeczeństwa.


no tak bo albo się z nami zgadzasz, albo masz wyprany mózg

bardzo, dojrzałe...

SirPEWLOK

2013-08-31, 10:43
Na ogół słucham Rammsteina, Oomph, Blind Guardians itp itd, moim zdaniem całkiem ogarnięty tekst. Tylko ja bym dodał jeszcze gitarkie i basika jakiegoś :)

pi...........ja

2013-08-31, 12:31
Kibolstwo jakie jest każdy wie, ale prawda. Są idealnym tematem zastępczym.

Ji^HaD

2013-08-31, 15:14
haha widze moj post a zarazem pierwszy post pod filmikiem stal sie iskra zapalna bolu dupy pseudo raperow :D

Sevi12

2013-09-03, 21:13
Zauważyłem że jeden użytkownik wrzucił utwór Bzyka wiec postanowiłem również podzielić się podobnym utworem ;)


PS. Tusk to p*zda a allah to kozojebca :>