18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

młody peja rapuje z ice t

superbaku • 2010-03-02, 12:32
peja w wieku 19 lat rapuje z ice t :mrgreen:


GR...........GN

2010-03-03, 22:23
TwojMatka napisał/a:

Biedny troll musi dowartościować się pokazując swoje jakże "rozwinięte" zdolności obsługi programu Paint posiada, wiocha aż piszczy.
Tak oczywiście pejka jest jednym z "najlepszych" raperów w polsce razem ze swoimi ziomalami czyli liberem, mezem, onarem no i grupą operacyjną



1. Nie mam zamiaru sie spuszczać nad Photoshopem robiąc 'cudne' zdjęcie pedego. Na dodatek nie mam oryginału.
2. Peja jak wiadomo wstydzi się za epizod z meziami, owalkami itp ustrojstwem.
3. Trochę szacunku choćby z racji wieku, mimo iż to forum, netykieta obowiązuje, jakby nie patrzeć.
4. Wiocha to może u Ciebie jest, ja jej u mnie nie widzę Panie Forumowy Napinaczu.
5. Widzę, że Cię bardzo uraziłem Panem Pedem, cieszę się ;)
6. Rapu nie słucham (jedynie Peję, Słonia i Ostr czasem). Żadną muzyką nie pogardzę, chociaż mój kierunek to Trance i jego odmiany. A ostatnio Rammstein słucham.
7. Nie zabijaj.
8. Jak sam wiesz albo i nie, Peja swoje przeszedł, żeby się wybić, za co należy mu sie szacunek.
9. Dobranoc.
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest ;)
Amen

sch213

2010-03-04, 00:51
nie no rymów Peji to by sie Ice T nie powstydził heheheheh ciekawe co by było jakby przetłumaczyli Ice T-iemu słowo murzyn...

Dantivic

2010-03-04, 19:06
Peja jest najlepszy i h*j !! ryje ! Ja słucham go i podoba mi sie !. Ale o gustach sie nie mówi

Cord

2010-03-28, 11:59

@ ten temat!
Czasami lubię sobie poczytać internetowe bitwy gimbusów. Kontynuujcie panowie Hip-Hopowcy.

roshformorg

2010-05-11, 00:05
Jak na tamte lata i tak dobrze pojechał i sobie gadajcie co chcecie. Ci którzy słuchają H-H i znają się Ci wiedzą. Reszta niech się doszkoli.

A swoją drogą:
Swój poznał swego. Ice-T bierze w aucie, Peja przy autostradzie Hahaa :D

xiofarii

2010-06-02, 20:09
Myślałem, że przynajmniej na sadisticu nie będzie super wyznawców hulyganUF i fanów przecudnego Peje-goo, ale się myliłem :samoboj: hmm tylko jedno mnie zastanawia czemu nikt jeszcze nie napisał 'tede to ch*j i wszyscy jego fani to ch*je, a peja jestm moim bogiem i zapina mnie codziennie w dupe ^^ :roll: '

vivalame

2011-05-03, 17:07
Peja Szmeja reprezentuje biede, czyli murzynów? :|

wodzwioski

2011-05-22, 23:52
cóż, każdy od czegoś zaczynał

Scatter

2011-05-23, 00:55
Nic się nie zmienili od tego czasu dalej są tak samo h**ujowi :idzwch*j:

KingOfEvil

2012-01-20, 16:20
Na szczęście wokal wyciszyli :D