18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Męska rzecz

Sm...........ca • 2012-10-06, 19:53
Dlaczego mężczyźni mają dziurkę na końcu penisa?
Żeby tlen miał którędy dotrzeć do mózgu :mrgreen:

High

2012-10-09, 19:07
Smoczyca napisał/a:



Wypowiedź całkowicie pozbawiona sensu. Poczytaj i sprawdź kto rozpętał obie te wojny. Co do dzisiejszego poziomu kultury to niestety racja :-/



No dobra II Wojnę światową rozpętał Franek Dolas, a pierwszą to pewnie jakaś kobieta...

MrSpook

2012-10-09, 20:39
Idąc tym tokiem myślenia;
-Kobiety mają wielką dziurę między nogami, i ch*j im to daje, bo nawet tak dotleniony mózg, nie był w stanie wymyśleć nieprzywierającej patelni, a zrobił to facet, bo by nadal w glinkach i na patykach nad ogniem pichciły....

~CanesPL

2012-10-09, 21:00
MrSpook, tutaj się mylisz. Nieprzywierająca powłoka patelni to efekt uboczny przypadkowego wynalazku Roya Plunkett'a.
Pierwszym poważnym zastosowaniem teflonu było użycie go do powłok i uszczelnień rur oraz zaworów, którymi transportowany był wysoko reaktywny uran podczas realizacji projektu "Manhattan".
Do kuchni trafił później.

MaestroRCS

2012-10-09, 21:12
My tu gadu gadu, a podajcie mi imię i nazwisko jakiejś naprawde znanej kobiety- naukowca, lub wynalzacy. I niech to nie będzie Maria Skłodowska- Curie ;)

jadzionator99

2012-10-09, 21:22
Bóg napisał/a:

Hm, idąc tym tokiem myślenia...

-Dlaczego kobiety nie mają penisa?
-Bo nie mają mózgu.

:lol:

w takim razie tylko te kobiety z ku*asami , które są widywane na tym portalu mają mózg ? hm intrygujące

Niflheim6

2012-10-09, 22:41
Śmieszne i trochę żałosne jest to że hejtujecie na kobity i tak na prawdę nas obrażacie a prawda jest taka że bez nas 80% facetom byłoby nudno a po czasie tęskno. I nie walcie tekstami "wracaj do kuchni" itd bo ja np lubię gotować i lubię moją kuchnię ;)

eligurf

2012-10-09, 22:45
@CanesPL
Zobaczyłem i na kolana nie rzuca. Świat bez każdej z nich i razem wziętych byłby taki sam.

~CanesPL

2012-10-09, 22:52
eligurf, owszem nie rzuca. Sami o to zadbaliśmy. Myślę że gdyby "od zawsze" miały równy z mężczyznami dostęp do wiedzy, to dziś my bylibyśmy w kuchni.

skival

2012-10-09, 23:04
ej ej przecież prawdziwe kobiety mają ch*ja...widziałem nie raz na hardzie

MrSpook

2012-10-09, 23:04
CanesPL napisał/a:

MrSpook, tutaj się mylisz. Nieprzywierająca powłoka patelni to efekt uboczny przypadkowego wynalazku Roya Plunkett'a.
Pierwszym poważnym zastosowaniem teflonu było użycie go do powłok i uszczelnień rur oraz zaworów, którymi transportowany był wysoko reaktywny uran podczas realizacji projektu "Manhattan".
Do kuchni trafił później.


Nie mylę się...
Widzę, że zdobywanie wiedzy, bez umiejętności przetwarzania i faktów oraz brak umiejętności interpretacji, coraz bardziej propaguje... wiele odkryć i postęp w danych dziedzinach jest efektem ubocznym badań związanych z innymi, a lepiej obrazują projekty NASA, niż ubogi dla porównania projekt Manhattan. Zbyt wiele osób ma ciasny móżdżek, by wykazać związek, między przeciętną szerokością końskiej dupy, a wielkością rakiet i pojazdów kosmicznych.

Pater patriae

2012-10-10, 00:25
CanesPL napisał/a:

eligurf, owszem nie rzuca. Sami o to zadbaliśmy. Myślę że gdyby "od zawsze" miały równy z mężczyznami dostęp do wiedzy, to dziś my bylibyśmy w kuchni.



Ale żeś doj***ł :facepalm:

Pol

2012-10-10, 13:49
jadzionator99 napisał/a:

w takim razie tylko te kobiety z ku*asami , które są widywane na tym portalu mają mózg ? hm intrygujące



Dalej nie domyśliłeś się, że to mogą być faceci :P ?

zią

2012-10-11, 16:47
Roxann napisał/a:


Że czego niby nie mamy? ;/



Penisa. Zazwyczaj...


Tak czy tak wojny płci zawsze mnie bawią. Jedno w drugie rzuca mięsem, a potem i tak pójdą się r*chać. Ha-ha!

Sm...........ca

2012-10-11, 18:43
heniek7791 napisał/a:

[Wysłany: 2012-10-07 22:38:36]

Rozumiem, że wczoraj jakoś udało się wyjść z kuchni?



Rozumiem, że udało się uśpić żonę?