18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matematyka dziwko!

le...........65 • 2014-10-22, 20:14
Miałeś kiedyś problem z matmą? Teraz to już nie problem

Oto Photomath:



jak było to ch*jowo obliczone.

Dla malkontentów czepiających się poprzedniego sarkastycznego opisu: kij wam w oczy.

Ra...........py

2014-10-22, 21:27
Taa niech rośnie jeszcze większe pokolenie debili za których wszystko robią urządzenia mobilne.

achujciwcycki

2014-10-22, 21:34
nie obejrzałem materiału, masz piwo za avatar

rz...........nu

2014-10-22, 22:10
Zajebiscie. Teraz ludzie będą jeszcze głupsi.

JH...........DS

2014-10-22, 22:38
ch*ja to działa, pokazałem mu całkę to się zesrał i zawiesił

jozioopona

2014-10-22, 22:54
ja pie**ole tak proste obliczenia czymś takim robić ? Co jest k***a z wami ludzie ? Rozumiem żeby całki liczyło czy inne ch*jostwo ale te przykłady to prościzna.

gremlin1982

2014-10-22, 22:58
Smartfony mądrzejsze od ludzi za niedługo opanują cały świat...

BigM

2014-10-22, 23:03
Z ciekawości pobrałem i przetestowałem przed chwilą. Powiem szczerze, że działa raczej ch*jowo, zwłaszcza gdy w okolicy interesującego nas równania znajduje się tekst, lub inne cyferki (co zazwyczaj ma miejsce). Aplikacja gubi się i wyświetla jakieś bzdury, lub w ogóle nic nie liczy. Do tego ręcznego pisma (i to dosyć czytelnego) za cholerę nie chce rozpoznać. Nie polecam.

zomos

2014-10-22, 23:25
Ewolucja ludzi przestała działać po II WŚ... To tylko potwierdza przypuszczenia wszelkich naukowców.

ho...........zo

2014-10-22, 23:35
Szkoda, że nie miałem tej aplikacji w liceum. Przydałaby się

Frerus

2014-10-22, 23:37
Dla mnie jest idiotyzmem korzystania z czegoś takiego, sam studiuję fizykę i matmy jest od cholery ale używam ewentualnie kalkulatora do sprawdzenia wyników. Niedługo to ludzie będą takimi debilami, że naprawdę będą potrzebowali nawet robotów żeby im buty wiązały, takie właśnie się staje społeczeństwo głupie i nie dokształcone. Zgodzę się z niektórymi, że nie wszyscy są dobrzy z matmy ale jak się usiądzie i trochę policzy to będą efekty, na pewno.

Dziękuję i pozdrawiam Sadoli.

Powell

2014-10-22, 23:42
Bycie debilem nigdy nie było tak proste

Marsun

2014-10-22, 23:45
Na razie tylko dla użytkowników iPhone'ów i Windowsów, czyli dla specyficznej grupy odbiorców :P

Zobaczymy czy kiedyś policzy całki..

Emanuell

2014-10-22, 23:49
Na pewno rozwiązuje też całki, pochodne i różniczki heh
Jeżeli ktoś nie umie liczyć prostych ułamków to pewnie siedzi w podstawówce i go mama/tata/nauczyciel może sprawdzać.
Fajny 'bajer', ale kalkulator jakoś dalej rules bardziej... ale niech 'gimby sie jarajo' xd

Swoją drogą kminię zawsze ile ludzi musi być mądrych, którzy wynajdą usprawnienia i inne ciężkie do stworzenia wynalazki, aby reszta społeczeństwa mogła zatracać się w lenistwie :PPP

SpeedyBang

2014-10-22, 23:53
Niedługo ludzie to będą takimi debilami, że nawet chleba nie będą sami piec... oh wait.
Moje dzieci etatyzmu, nie po to technologia idzie to przodu, aby z niej nie korzystać. Warto poznać sposoby liczenia, ale jeśli przejedziemy nad zadaniem telefonem i będzie rozwiązane to po prostu zaoszczędzimy czas. W praktyce trudniejsze jest ułożenie wyrażenia poprawnego logicznie, w zależności od zagadnienia, niż same jego rozwiązanie.