18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masturbacja dzieci do 4 lat

de...........nt • 2014-02-18, 10:53
Nie, to nie jest dowcip o pedofilu.

Wklejone z interii:

Cytat:

Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, 4-latki powinny uczyć się w przedszkolu masturbacji. Standardy WHO popiera Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocnik rządu ds. równego traktowania i chce je wprowadzać w Polsce

Wybrane fragmenty z programu WHO.

"Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa - w wieku 0-4 lat".

"Podstawowe wiadomości dotyczące antykoncepcji - w wieku 6-9 lat".

"Różne metody antykoncepcji i ich stosowanie, mity dotyczące antykoncepcji - w wieku 9-12 lat"


Wytyczne te przedstawiono kilka dni temu podczas debaty pod hasłem "Stop seksualizacji dzieci", zorganizowanej przez Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz, pełnomocnika rządu ds. równego traktowania.

Wytyczne z programu WHO rząd już przyjął, a minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska zapowiedziała wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół.


feranos

2014-02-18, 22:59
Ja tylko wspomnę, bo oczywiście stały argument, że na ok 1200 osób osadzonych w Polsce za pedofilie jest np. 20 nauczycieli i w sumie jeden ksiądz. Dziękuję do widzenia.

tds1974

2014-02-18, 23:10
Magnic napisał/a:

Masturbacja masturbacją ale w szkole powinny być obowiązkowe zajęcia edukujące dzieciaki czego nie należy robić tak samo komu nie należy ufać. Dla małych dzieci należy wprowadzić zajęcia na których uczyły by się rozpoznawania pedofila czy coś. Nawet uczące aby nie ufać nikomu na ulicy oprócz policjantowi



Ale głównie o to w tym programie edukacyjnym chodzi.
Tyle, że zamiast tego jest religia (już w przedszkolu), więc co się czepiasz ;)

PA...........SM

2014-02-19, 00:23
Lubię patrzeć jak dzieci się branzlują :)
Tryn tryn Trynkiewicz :)

!Timon

2014-02-19, 00:34
Tylko pedofilom zależy tak bardzo na cudzych dzieciach...

Berus

2014-02-19, 21:30
"Podstawowe wiadomości dotyczące antykoncepcji - w wieku 6-9 lat".
Mi jakoś wystarczyła krótka pogadanka z ojcem w wieku jakichś 13 lat i to co zasłyszałem od starszych gości z podwórka i jakoś zawsze wiedziałem co i jak...