18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

a12b

2013-05-22, 14:32
Pikieta feministek i innych zjebów, a wy się dziwicie że normalnie myślący ludzie mają o tym takie zdanie. Jeszcze co do tego o czym ona mówi, że same prowokują - na pewno nie słyszeliście o czymś takim jak wiktymologia to właśnie tym się zajmuje.

donRafael

2013-05-22, 14:40
Pikieta pikietą. Jeszcze nie widziałem i nie słyszałem o dobrym marszu w Warszawie, który by był w jakiś sposób akceptowany i niósł za sobą coś więcej niż puste darcie japy. No może poza górnikami, oni to zawsze grubo potrafili rozj***ć wszystko.

Pani profesor Pawłowicz to niestety typ starej hetery, której nałożyć moherowy berecik i wsadzić w pierwszą ławkę w kościele. Sposób w jaki się wypowiada i to co mówi, nie przystoi osobie o tak wysokiej randze naukowej. Mając zajęcia z różnymi profesorami, zawsze ujmował mnie ich dystans i pewność siebie, a nie głupia pyskówka jak gimnazjalistki.

Co do samego celu demonstracji- serio, przeszkadza komuś ładna, wydekoltowana dziewczyna w krótkich spodenkach? Wiadomo, jest pełno szmat, które wyglądają nawet gorzej niż tirówki. Ale zwłaszcza teraz, w okresie letnim, aż miło popatrzeć na efekty diety i treningów u wielu dziewczyn. To że facet ma ochotę sobie jebnąć taką laseczkę, to zwykły odruch :D Ale mało który podejdzie i zagada, więc sytuacja jest stabilna. Szmaty i gwałciciele do piachu, ale już nie plujmy na wszystkich dookoła.


ko...........rz

2013-05-22, 14:43
Pozwolę sobie skopiować czyjś komentarz pod artykułem chyba z onetu - ja się z tym zgadam w 100%:

"Masz rację, na tej samej zasadzie nikt nie ma prawa wziąć mojego samochodu bez mojej zgody więc czemu nikt nie zostawia kluczyków w stacyjce? Nikt nie może wejść do mojego mieszkania bez pozwolenia więc czemu zamykamy drzwi. Żyjemy w niedoskonałym świecie i trzeba sobie jakoś radzić.
Spójrz na to tak,
Czy mam prawo wachlować się pakietem 100 złotowych banknotów
pewnie, że mam to moje pieniądze.
Czy mam prawo wachlować się pakietem 100 złotowych banknotów o 1 w nocy w niebezpiecznej dzielnicy gdy jestem na lekkim rauszu?
Jasne, że tak, to przecież moje pieniądze i nikt nie ma prawa mi ich zabrać.
A jednak zgodzisz się, że nie jest to rozsądne i może się dla mnie źle skończyć.
I nie mówię tego, żeby przerzucać ciężar winy na kobiety ale raczej żeby uchronić kobiety przed tym losem."

DuckDodgers

2013-05-22, 14:46
Gadanie burackie bo z PiS ale ciężko się z nią nie zgodzić na ten jej prymitywny sposób.

bary110

2013-05-22, 14:48
to nie marsz szmat tylko pasztetów
czemu tylko ch*jowe laski sie tak rozbierają? :idzwch*j:

obil

2013-05-22, 14:53
ale ona dobrze mówi inna sprawa ze dostała ataku :-/

eNeRgOo

2013-05-22, 15:04
Dla mnie to tu wieje seksizmem dlatego nie dziwię się, że te marsze robią. W dzisiejszych czasach coraz częściej brak gentlemanów tylko jakieś zwierzęta myślące nonstop o r*chaniu.
A Pawłowicz to pierwszą do gazu. p*zda j***na. Nikt kto jest katostolcem nie jest dla mnie normalny.
k***a wyzywa ludzi od szmat, dewiantów i jeszcze innych, aby potem w niedziele przepraszać niewidzialnego pana za swe czyny.

:trzesieee:

Myszka696

2013-05-22, 15:13
Zero kultury. Żal jej dupe ściska,że nikt jej nawet kijem nie chce dotknąć.

LICH0

2013-05-22, 15:14
Uwielbiam tą kobitę ^^ Szkoda, że taka "mało atrakcyjna".

Pan_Prokurator

2013-05-22, 15:18
pie**olone lewackie k***y- zostawcie Panią poseł! Lepiej jej posłuchajcie i oceńcie, czy pie**oli głupoty, czy mówi prawdę. Dla mnie mówi prawdę- brawo!

Pr...........st

2013-05-22, 15:39
Gdyby się oboje nauczyli kultury rozmowy wyszłoby to z pożytkiem dla każdego.

skillah

2013-05-22, 16:02
na tym marszu i tak żadna piękna nie przyszła co można zobaczyć na fotkach na sadisticu gdzieś jest

di...........os

2013-05-22, 16:10
mover2 napisał/a:

No tak przecież lepiej głosować na Grodzkie




Tak, lepiej. Grodzka (czy jak wolicie: cki) przynajmniej trzyma swoją brzydką mordę zamkniętą. Ta swą obleśną eksponuje.

Nap_Linek napisał/a:

Świat się kończy.

Rozumiem, że dla wypowiadających się tu osób nie ma czegoś takiego jak przyczynienie się? :roll:




Jeśli ktoś zaparkuje swojego merca na widoku publicznym, też uważasz, że masz prawo mu go zaj***ć?

DuckDodgers

2013-05-22, 16:12
dionizodoros napisał/a:


Jeśli ktoś zaparkuje swojego merca na widoku publicznym, też uważasz, że masz prawo mu go zaj***ć?



To jak wyjedziesz na wakacje nie zamykaj drzwi domu i zostaw kluczyki w aucie a z imprezy w Warszawie wracaj w nocy przez Pragę w koszulce Lecha.

Jak zgrabna laska wraca półnaga z dyskoteki o 3 w nocy przez ciemny park gdzie siedzą penery to jest tępą dzidą i tyle. Gwałciciele pewnie dostana po 3 lata :D