18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marcin Chmielowski jedzie lewakom

amrashs • 2010-09-26, 12:21
Młody chłopaczek pokazuje brak wiedzy Tuska i reszty tej bandy.


30.05.2010

13.05.2009

Ogólnie na jutubie jest więcej filmików na których pokazuje ich nieudolność.

tranzystor

2010-09-26, 16:51
Ten kudłaty pseudointelektualista reprezentuje najwyraźniej "Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii i Miłości Francuskiej". Co to wogóle k***a jest? Wszyscy teraz zgrywają mądrych, ale każdy jak tylko dobierze się do koryta to kradnie ile się da. Łatwo się pie**oli ogólnikami, trudniej jest plan zrealizować.

Ten zawszony kretyn nie pamięta jak kiedyś wyglądała służba zdrowia - nie było takiego okresu oczekiwania jak teraz. pie**oli i robi szum, aby się tylko pokazać.


Cytat:

Ogólnie na jutubie jest więcej filmików na których pokazuje ich nieudolność.



Ty swoją nieudolność psychiczną pokazujesz tutaj, takimi wpisami.

zielona zelka

2010-09-26, 17:15
trazystor idź pocałuj w dupę Tuska, przecież tak go cenisz :*

Black Snake

2010-09-26, 17:16
amrashs napisał/a:

@tedwaha
tak jak kiedyś ktoś mądry tu napisał:

"Sam coś wrzuć, a nie pie**ol"



Obawiam się, że to nikt mądry, tylko jakiś mod napisał.

abaddon12

2010-09-26, 17:17
Zwolennikom szkoły austriackiej trzeba przypomnieć, że żeby wszystkich równo opodatkować, a następnie ograniczyć opiekę socjalną, to najpierw trzeba zapewnić możliwość równego startu. Rewolucyjne wprowadzenie zasad wolnorynkowych cofnie nas do XIX wieku i wtedy zobaczymy, co to znaczy dysproporcje.

tranzystor

2010-09-26, 17:20
zielona zelka napisał/a:

trazystor idź pocałuj w dupę Tuska, przecież tak go cenisz :*



Ty cenisz pewnie Giertycha, bo dzięki niemu miałeś szansę na zdobycie Matury. Gratuluję nabycia umiejętności czytania ze zrozumieniem. :-/

.:...........:.

2010-09-26, 17:22
Black Snake napisał/a:

Obawiam się, że to nikt mądry, tylko jakiś mod napisał.


Jakiś ty miły i uroczy. :*

tranzystor

2010-09-26, 17:23
abaddon12 napisał/a:

Zwolennikom szkoły austriackiej trzeba przypomnieć, że żeby wszystkich równo opodatkować, a następnie ograniczyć opiekę socjalną, to najpierw trzeba zapewnić możliwość równego startu. Rewolucyjne wprowadzenie zasad wolnorynkowych cofnie nas do XIX wieku i wtedy zobaczymy, co to znaczy dysproporcje.




Teraz już za późno na zapewnienie równego startu. Największe dysproporcje powstały w latach 1990-1995, gdy cwaniaki kradli stając się nowobogackimi. Teraz tym samym złodziejom zależy na "austriackiej szkole"!

independensa

2010-09-26, 17:38
pie**olicie jakbyście znali się na polityce. ja się nie znam - nie mieszam się i nie wypowiadam się. Polityka śmierdzi.
Najlepsza władza w Polsce wg mnie to Marszałek Piłsudski. Trzymał wszystko w garści i inne państwa go szanowały. To był gość. A ty h*jki sobie mogą poskakać do gardeł a i tak zawsze będzie z nich śmiech i drwina. Więc nie widzę sensu żeby dyskutować na ten temat TU.
Rozumiem irasiad, rozumiem z ziemii wolskiej do wolski, rozumiem gdzie jest krzyż, ale sensu umieszczania tu gościa w kucyku który posiada siedemnaście razy większą świadomość polityczną od nas wszystkich nie pojmuję....

Kociodup

2010-09-26, 17:41
Skąd podtytuł "Młody chłopaczek pokazuje brak wiedzy Tuska i reszty tej bandy"? Niech ktoś mnie oświeci i wytłumaczy, co ma wspólnego Ziętek z Tuskiem?

amrashs

2010-09-26, 18:01
Kociodup napisał/a:

Skąd podtytuł "Młody chłopaczek pokazuje brak wiedzy Tuska i reszty tej bandy"? Niech ktoś mnie oświeci i wytłumaczy, co ma wspólnego Ziętek z Tuskiem?


obaj są politykami :wtf:

zielona zelka

2010-09-26, 18:57
tranzystor napisał/a:



Ty cenisz pewnie Giertycha, bo dzięki niemu miałeś szansę na zdobycie Matury. Gratuluję nabycia umiejętności czytania ze zrozumieniem. :-/



Giertych matury mi nie dał, tak samo jak nikt za darmo mi nie dał tytułu inżyniera, ale widocznie masz w tym doświadczenie ;)

qTwist

2010-09-26, 19:52
Dajcie sobie spokój. Wszyscy starają się na siłę innym narzucić swoje rację, a racja jest jak dupa, każdy ma swoją. Nie oszukujmy się, większość naszego społeczeństwa jest niewyuczona, ale nie wińmy ich za to. To nie ich wina, że są cały czas obrzucani "racjami" innych ludzi, od których je podłapują, żeby mieć cokolwiek do powiedzenia. Ja się na polityce nie znam, nie wypowiadam się, bo wiem, że (zaryzykuję) nawet Jarosław Kaczyński mógłby mnie, że się tak wyrażę, 'zrównać z ziemią'. Znam się trochę na psychologii i wiem, że łatwo przekonać do swoich racji człowieka, który nie ma na dany temat zielonego pojęcia, a wręcz jest to banalnie łatwe. On nie ma argumentów, żeby się bronić. Co mu pozostało? ... Zacytuję tutaj, nie wiem, czy będzie to na miejscu czy nie, Wojciecha Cejrowskiego, który możliwe, że zapożyczył ten tekst od kogoś innego, nie wiem, nie wnikam: "Z głupkami nie wolno dyskutować, przed głupkami trzeba się bronić." Dobra i tak wiem, że nikt tego nie przeczyta, a nawet jeśli to sorka, że pie**ole od rzeczy.

tranzystor

2010-09-26, 21:38
tamburyniarz napisał/a:

Dajcie sobie spokój. Wszyscy starają się na siłę innym narzucić swoje rację, a racja jest jak dupa, każdy ma swoją. Nie oszukujmy się, większość naszego społeczeństwa jest niewyuczona, ale nie wińmy ich za to. To nie ich wina, że są cały czas obrzucani "racjami" innych ludzi, od których je podłapują, żeby mieć cokolwiek do powiedzenia. Ja się na polityce nie znam, nie wypowiadam się, bo wiem, że (zaryzykuję) nawet Jarosław Kaczyński mógłby mnie, że się tak wyrażę, 'zrównać z ziemią'. Znam się trochę na psychologii i wiem, że łatwo przekonać do swoich racji człowieka, który nie ma na dany temat zielonego pojęcia, a wręcz jest to banalnie łatwe. On nie ma argumentów, żeby się bronić. Co mu pozostało? ... Zacytuję tutaj, nie wiem, czy będzie to na miejscu czy nie, Wojciecha Cejrowskiego, który możliwe, że zapożyczył ten tekst od kogoś innego, nie wiem, nie wnikam: "Z głupkami nie wolno dyskutować, przed głupkami trzeba się bronić." Dobra i tak wiem, że nikt tego nie przeczyta, a nawet jeśli to sorka, że pie**ole od rzeczy.




Żeby nie odbiegać od tematu - nie trzeba się znać na polityce, aby ocenić działania polityków, a dokładniej - następstwa tych działań.
Cytat:

Giertych matury mi nie dał, tak samo jak nikt za darmo mi nie dał tytułu inżyniera,



Przed reformą, zawodówki byś nie skończył. Na tym właśnie polegała ta "przemiana".

alorkar

2010-09-27, 00:32
Ta k***a chmielowski to znany powszechnie cham i dzieciak bogatych rodziców. pie**olony burżuj, któremu wszytko podali na tacy i który bawi sie w politykę chociaż we łbie ma siano. ch*j mu w dupę.. ciekawe czy byłby taki wyszczekany jakby jego ojciec stracił k***a hajs i nie mógł go dłużej na garnuszku trzymać.

serdel1

2010-09-27, 07:53
Ten mlody, wlochaty swoim chamstwem idealnie nadaje sie do PiS.
Ale przy okazji jest zbyt madry, zeby go tam prezio potrzebowal.