18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MADOX - trzecia płeć

ManUnited • 2009-11-22, 16:12
Marcin Majewski aka Madox. Uczestnik 2 edycji programu "Mam talent"... I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z ku*asem ? Ja myśle ze to raczej to drugie a co wy na to ??? ;>










BueR_MadasS

2009-11-25, 13:26
koko.szatan napisał/a:

pojde sie ostentacyjnie wysrac

polecam wszystkim zrobić to samo
za dużo się pojawia ostatnio postów w których użytkownicy atakują siebie nawzajem przy akompaniamencie coli czy tam innego popcornu

ManUnited

2009-11-25, 22:28
campire napisał/a:

eh skarbie wszystko interpetujesz doslownie co wyczytasz w internecie?

a) mnie to bawi ,ze sie soba zajac nie potraficie, wiec co cie boli wytlumacz mi w tym ze wyglada jak wyglada i nie jest szary jak ty ?
co robi wokol siebie?- moze co ty robisz. czujesz sie lepszy od niego jak siadasz na typa ktorego nie znasz ?To ze pomaluje wlosy na rozowo bo mam taki kaprys to jest robienie szumu wokol siebie? blagam ;]

b. -hm intersujace jak sie przejmujesz nim ;) slodkie . w ryj mozesz rowniez ty dostac :za twarz,bo krzywo sie popatrzysz itd
wiec nie badz przekonany ze on mialby z jakiegos powodu dostac ;)


Oj ja też taki szary nie jestem,bo mam taki błękitny sweterek który widać z kilometra,wiec tez czasem sie wyróżniam w tłumie :-P
I nie lubie takich ludzi którzy próbuja ostentacyjnym wygladem zdobyć popularność. Sam mam kilku znajomych emosów i paru ma taki styl bo lubia i sie dobrze z tym czuja ale sa też tacy którzy próbuja tylko zwrócic na siebie uwage... i własnie jeden z tych moich znajomych regularnie dostaje wpie**ol co pare miesiecy... nic nie poradze,że u mnie w miescie takich nie lubia :-)
A w ryj pewnie ze też moge dostac ale u mnie jest to prawdopodobienstwo 1:10000000 a u niego 1:1000 :lol:

Bogna

2009-11-25, 22:45
BueR_MadasS napisał/a:

coli czy tam innego popcornu


Nie lubisz? ;)

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-25, 23:14 ]
popcorn lubię bardzo, Colę wielbię a nie lubię :offtopic:

te...........se

2009-11-26, 16:42
rafanaldo napisał/a:

Oj ja też taki szary nie jestem,bo mam taki błękitny sweterek który widać z kilometra,wiec tez czasem sie wyróżniam w tłumie :-P
I nie lubie takich ludzi którzy próbuja ostentacyjnym wygladem zdobyć popularność. Sam mam kilku znajomych emosów i paru ma taki styl bo lubia i sie dobrze z tym czuja ale sa też tacy którzy próbuja tylko zwrócic na siebie uwage... i własnie jeden z tych moich znajomych regularnie dostaje wpie**ol co pare miesiecy... nic nie poradze,że u mnie w miescie takich nie lubia :-)
A w ryj pewnie ze też moge dostac ale u mnie jest to prawdopodobienstwo 1:10000000 a u niego 1:1000 :lol:



skad wiesz ze chce zwrocic uwage ? O.o
uwage jedynie nakrecasz mu TY I INNi ktorzy osady przez neta robia
''gej?moze go gwalca? ma ch*ja czy p*zde? '' itd
ma taki styl jak twoi EMOSI

ManUnited

2009-11-26, 19:50
campire napisał/a:

skad wiesz ze chce zwrocic uwage ? O.o


poczytaj sobie jego blog to zobaczysz,że na uwadze mu bardzo zależy...

te...........se

2009-11-26, 21:34
Cytat:

poczytaj sobie jego blog to zobaczysz,że na uwadze mu bardzo zależy...




a ty wierz we wszystko co w internecie pisza ludzie .. buahaha
prowokacja -az milo sie posmiac z takich ludzi ;) ''poczytaj sobie jego blog '' widzisz a nie grzmisz ;) . np. '' nie znam sie na wykonywaniu kolczykow ale chociaz jest sterylnie .czyszcze domestosem '' -a tepi ludzie juz maja okazje do otwarcia geby.

btw.-co mnie jego blog nieaktualny od dawna. ?
nawet jakby chcial to przeszkadza ci to ???
ale wy macie problemy ja pierd*** xDD
ktos jest rozpoznawany ,kontrowersyjny to trzeba glebic .
on sie ubierze jak mu wygodnie,a reszte robicie wy ;]

.

ManUnited

2009-11-27, 08:09
campire napisał/a:

a ty wierz we wszystko co w internecie pisza ludzie .. buahaha
prowokacja -az milo sie posmiac z takich ludzi ;) ''poczytaj sobie jego blog '' widzisz a nie grzmisz ;) . np. '' nie znam sie na wykonywaniu kolczykow ale chociaz jest sterylnie .czyszcze domestosem '' -a tepi ludzie juz maja okazje do otwarcia geby.

btw.-co mnie jego blog nieaktualny od dawna. ?
nawet jakby chcial to przeszkadza ci to ???
ale wy macie problemy ja pierd*** xDD
ktos jest rozpoznawany ,kontrowersyjny to trzeba glebic .
on sie ubierze jak mu wygodnie,a reszte robicie wy ;]



no jeśli człowiek nie chce czegoś zrozumieć to nie zrozumie chocby nie wiem jak go przekonywać,dlatego my się już nie dogadamy ;-)
A nie wiem czemu masz jakies dziwne pretensje z reszta nieuzasadnione... stworzyłem temat,bo koleś ewidentnie nadaje sie na sadistica, bo na tym forum można znaleźć mase takich "odmiennych ludzi" :lol: poszukaj sobie troche

EDIT: o chociażby tutaj: http://www.sadistic.pl/emo-pieknosc-vt4443.htm?highlight=emo+pi%EAkno%B6%E6
i jakoś nikt afery nie robi :-P

A ja problemu żadnego nie mam :-) po prostu wpisałem w wyszukiwarce madox nic nie znalazło to postanowiłem to zmienić :mrgreen: wszytko na temat ;-)

Bogna

2009-11-28, 23:04
Cytat:

a nie lubię :offtopic:


:*

.:...........:.

2009-11-29, 06:20
Bogna napisał/a:

:*


Co to znaczy?

Bogna

2009-11-29, 11:06
Linekk napisał/a:


Co to znaczy?


Buzi-buzi ;) . Ale jak jeszcze będę rozwijać ten temat, to dostanę warna, więc boję się :( .

Wilczex

2009-11-30, 08:26
Moje zdanie jest takie - koleś ma coś z głową. Może jest gejem, może nie , nie obchodzi mnie to. Jakbym go spotkała na ulicy to na pewno bym się za nim obejrzała, bo wygląda dziwnie. I pewnie 90% z Was zrobiłoby to samo. Niech się ubiera, jak chce, niech się zachowuje i śpiewa też jak mu się podoba. Wali mnie to. Ale niech się liczy z różnego typu komentarzami i przychylnymi i tymi trochę mniej. I dotyczy to każdego - geja, wytatuowanego, różowego, dodowego czy innego człowieka, który wygląda inaczej, niż reszta społeczeństwa.

koko.szatan

2009-12-02, 12:56
Wilczex napisał/a:

Moje zdanie jest takie - koleś ma coś z głową. Może jest gejem, może nie , nie obchodzi mnie to. Jakbym go spotkała na ulicy to na pewno bym się za nim obejrzała, bo wygląda dziwnie. I pewnie 90% z Was zrobiłoby to samo. Niech się ubiera, jak chce, niech się zachowuje i śpiewa też jak mu się podoba. Wali mnie to. Ale niech się liczy z różnego typu komentarzami i przychylnymi i tymi trochę mniej. I dotyczy to każdego - geja, wytatuowanego, różowego, dodowego czy innego człowieka, który wygląda inaczej, niż reszta społeczeństwa.



wiesz, bo to jest taka konsekwencja wykraczania poza pewne bariery społeczne.
osoba wytatuowana po całości albo z pięćdziesięcioma kolczykami w twarzy też będzie wywoływać skrajne emocje. każdy sobie swoje pomyśli - wiadomo.
jeśli wyłamujesz się z usystematyzowanego społeczeństwa i sikasz na jego normy, to społeczeństwo nie będzie cię nosiło na rękach.

rozumiem to doskonale.

ale zawsze się wk***iam jak typowe polskie głupki napie**alają, że takich to na mydło, że wpie**ol, że zaj***ć.

współczynnik szkodliwości społecznej takiego Madoxa jest zerowy. to już jajko czy rajtuzy mają większy.

tylko moich wypocin na ten temat 8-)

yarzapp

2009-12-02, 13:10
koko.szatan napisał/a:

współczynnik szkodliwości społecznej takiego Madoxa jest zerowy


Szkodliwość społeczna idiotów robiących napinkę w Internecie jest również niewielka, bo najczęściej są ludzie leczący w ten sposób kompleksy, czy uciekający od rzeczywistości, z którą nie umieją sobie poradzić, albo po prostu dzieci Neostrady, którym się nudzi i zamiast pójść pokopać piłkę, czy pojeździć na rowerze siedzą i piszą takie wygłupy. Jedyny problem, to że inni muszą to czytać, ale na tym się kończy

.:...........:.

2009-12-02, 13:14
yarzapp napisał/a:

inni muszą to czytać


To tak też nie do końca, że muszą. Wielu odpuści sobie stwierdzając że szkoda ich czasu i oczu na takie coś.

Boski12

2017-06-14, 18:40
A mi się podoba jest mega śliczny taki słodki fajnie by było mieć takiego chłopaka jestem bi :)

Madox mmm mega mi się podoba :)