18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn i ich allahy akbary

KillQ8 • 2013-05-22, 19:36
Jak donosi jeden z naszych czytelników - dopiero co na środku ulicy w Londynie dwóch śniadych kozojebców odrąbało komuś głowę maczetą.

Relacja anonimowego świadka z BBC.co.uk:

Byłem na spacerze z psem, gdy usłyszałem jakieś krzyki około 50 jardów ode mnie. Jakiś człowiek biegł w dół ulicy, goniony przez dwóch mężczyzn w samochodzie. Samochód zatrzymał się, mężczyźni wysiedli z niego z czymś co wyglądało jak miecz. Potem dosłownie odcięli głowę uciekającego mężczyzny. Pojawiła się uzbrojona policja (w spedalonej Anglii nie wszycy policjanci mają broń - to moje) i zaczęła się strzelanina. Teraz jesteśmy zamknięci, zabronili nam wychodzić z domów. Wygląda na to, że teraz dzieje się jeszcze więcej latają helikoptery i wszędzie krążą uzbrojeni policjanci.

P.S. zamordowany mężczyzna był żołnierzem.






Źródło - uwaga, są fotki nadające się na hard.

Janóż

2013-05-22, 22:53
brak słów

jedrolus

2013-05-22, 22:58
jestem ciekaw kiedy rdzenni europejczycy się obudzą i zrobią porządek z tym syfem .Jakoś nie słychać o białych napie**alających ciapate ścierwo a przydało by się by to gówno w ludzkiej skórze nauczyło się szacunku do gospodarzy

Ne...........es

2013-05-22, 22:59
po 1. ch*j wiadomo czy to byl zolnierz, tak pisze na jakiejs tronce. po 2. skoro to byl ZOLNIERZ to czemu sp***alal przed dwoma ciotami z krzykiem? po 3. czemu mowisz spedalona anglia? teraz anglia ci sie nie podoba ( nie nie w anglii) -.-

ok przepraszam, jednak byl zolnierzem. ale nie wiadomo czy to byl jeden z tych zolnierzy co za granica broni demokracji ;p moze sobie jakos zasluzyl ?

Pan_Generał

2013-05-22, 23:01
Nexures napisał/a:

po 1. ch*j wiadomo czy to byl zolnierz, tak pisze na jakiejs tronce. po 2. skoro to byl ZOLNIERZ to czemu sp***alal przed dwoma ciotami z krzykiem? po 3. czemu mowisz spedalona anglia? teraz anglia ci sie nie podoba ( nie nie w anglii) -.-



Nigdy nie pisz po pijaku na sadolu.

No wszystkich 'tronkach' piszą o tym. Z resztą, w pobliży była jednostka wojskowa i koszary.

sp***alał bo go gonili z bronią palną i z tasakami :roll: Co niby miał zrobić? Nie każdy jest jak Steven Seagal.

Cytat:

teraz anglia ci sie nie podoba ( nie nie w anglii)



wtf?

Cytat:

moze sobie jakos zasluzyl ?



Ty za to zasłużyłeś na strzała w mordę.

diabel666

2013-05-22, 23:05
ja pie**ole nawet wywiad zdazyl zrobic zanim paly przyjechaly hahaha szybka policja, teraz zapie**alaja helikopterami i szukaja ich zamiast ruszyc szybciej tluste dupy ;p

Ps. "Samochód zatrzymał się..." chyba powinno byc ze najpierw w cos przypie**olil i wtedy sie zatrzymal ...

nazirus2411

2013-05-22, 23:09
oni maja czas , ostatnio jak murzyny rozpieprzaly londyn , to 3 dni zabezpieczali teren , zanim sie zdecydowali palowac wiare :mrgreen:

De...........12

2013-05-22, 23:16
Nie wiem jak Wy ,ale ja chciałbym wiedzieć co o tym wszystkim myśli nasz guru -Mariusz Max Kolonko:)

wernetto

2013-05-22, 23:18
ale się wk***iłem, jak o tym dziś poczytałem. Naprawdę jeśli lewactwo nie włączy myślenia, kultura europejska jebnie raz, dwa. Pozdrowienia dla wszystkich, którym przeszkadza chrześcijaństwo. Islam religia pokoju za paręnaście, parędziesiąt lat zdominuje Europę, wtedy będzie płacz.

waclawqwe

2013-05-22, 23:19
Jak myślicie, Blazejekk jest ciapaty?

bary110

2013-05-22, 23:23
ch*j nas jakis blagejek obchodzi

EdmundKemper

2013-05-22, 23:24
nazirus2411 napisał/a:




eeeee , wyprawy krzyzowe moga byc ? :lol:



No i co z tymi wyprawami krzyżowymi? Mamy się opierać na świecie, który był x lat temu, był zupełnie innym światem niż obecny? To dam świeższy przykład. Potop szwedzki może być? I tak dalej nie rozumiem do czego odniosłeś te wyprawy krzyżowe.

Pan_Generał

2013-05-22, 23:26
Z fb

Dziś dzień kurewstwa i absurdu!
- W Paryżu w katedrze Notre Dame półnagie feministki szydziły z samobójstwa prawicowego pisarza, który protestował przeciw małżeństwom homo.
- W Sztokholmie od 3 dni po ulicach grasują bandy imigrantów, którzy podpalają samochody, wybijają szyby, a ostatnio młodzież zaatakowała komisariat policji i spaliła centrum kultury.
-W Londynie czarni muzułmanie obcięli na ulicy głowę żołnierzowi!
-W Brukseli wreszcie Barroso i reszta bandy wymyślili, żeby karać partie, które nie reprezentują i nie szanują "europejskich wartości"!

Stradivarius

2013-05-22, 23:30
Mają Brytyjczycy swoją poprawność polityczną, tolerancję i wielokulturowość. Nie nauczyła się Europa po zamieszkach we Francji w 2005 r. i dalej brnie w to bagno, pozwalając na panoszenie się szmatogłowych i dając im więcej przywilejów niż rdzennym mieszkańcom. W Belgii zamykają kościoły, w Danii w niektórych miastach większość do Arabowie, we Francji i Wielkiej Brytanii niektóre dzielnice są całkowicie islamskie, a w Niemczech musilmy prześladują Niemców. Najwyższa pora ocknąć się i wypie**olić brudasów do siebie oraz zakazać imigracji do UE! Nie pasuje to niech nie przyjeżdżają. TFU!
X