18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn i ich allahy akbary

KillQ8 • 2013-05-22, 19:36
Jak donosi jeden z naszych czytelników - dopiero co na środku ulicy w Londynie dwóch śniadych kozojebców odrąbało komuś głowę maczetą.

Relacja anonimowego świadka z BBC.co.uk:

Byłem na spacerze z psem, gdy usłyszałem jakieś krzyki około 50 jardów ode mnie. Jakiś człowiek biegł w dół ulicy, goniony przez dwóch mężczyzn w samochodzie. Samochód zatrzymał się, mężczyźni wysiedli z niego z czymś co wyglądało jak miecz. Potem dosłownie odcięli głowę uciekającego mężczyzny. Pojawiła się uzbrojona policja (w spedalonej Anglii nie wszycy policjanci mają broń - to moje) i zaczęła się strzelanina. Teraz jesteśmy zamknięci, zabronili nam wychodzić z domów. Wygląda na to, że teraz dzieje się jeszcze więcej latają helikoptery i wszędzie krążą uzbrojeni policjanci.

P.S. zamordowany mężczyzna był żołnierzem.






Źródło - uwaga, są fotki nadające się na hard.

Ba...........or

2013-05-22, 21:41
@optogej

załamujesz idioto. mooże być i kuwra niebieski i być także muslimem




moim zdaniem chyba jest już za późno zeby coś z nimi zrobić. mamy przej***ne

encoder

2013-05-22, 21:45
Od zawsze mówiłem żeby tych sk***iałych ciapatych ch*jków wypie**olić na księżyc albo jeszcze dalej. Ich szczytem technologii jest kebab w bułce więc i tak nie wrócą. Albo zebrać tych k***iszonów i wyj***ć na nich ze dwie wodorówki.

optogej

2013-05-22, 21:51
@Bananator

Idioto, a czy ja napisałem, że nie jest? Napisałem, że nie ma żadnego info kim jest, skąd jest, a już tym bardziej czy jest muslimem. Widzisz u niego k***a turban na głowie albo brodę na gębie? No to jak zobaczysz to daj znać.

xts

2013-05-22, 21:56
niech muslimy już zaleją ten brudny londek, będzie można użyć jednej dużej bomby i po kłopocie.

Loaloa

2013-05-22, 21:57
Włączcie sobie BBC, bez przerwy powtarzają, że koleś po akcji krzyczał "allah akbar". Nie uciekał też, łaził wokół miejsca zbrodni i udzielał wywiadów. Dopiero, gdy z tym sprzętem zbliżał się do policjantki, ta go odstrzeliła. Rada islamska już potępiła atak i zapewniła o solidarności z rodziną ofiary.

Napiszę jeszcze raz - koleś JEST MUZUŁMANINEM z Somalii.

Pan_Generał

2013-05-22, 21:58
optogej napisał/a:

nie ma żadnego info kim jest, skąd jest, a już tym bardziej czy jest muslimem. Widzisz u niego k***a turban na głowie albo brodę na gębie?



A kto inny ma krzyczeć allahu akbar? Buddyści? :samoboj:

xts

2013-05-22, 22:05
Stryjek napisał/a:



A kto inny ma krzyczeć allahu akbar? Buddyści? :samoboj:



rudy jezus na koniu



filmik z tym murzynem z tasakiem, można podpiąć pod post

danny90

2013-05-22, 22:07
Nawet jak by nie było informacji o tym ze zabójcy byli muslimami a całe szczescie jest, to nie trudno zgadnąc ze to własnie muslimy - sposób egzekucji/ zabójstwa jest dla nich charakterestyczny - odcięcie głowy.

Precz_z_Preczem

2013-05-22, 22:13
Blazejekk napisał/a:

Hahah polaczki ból dupy? Zapie**alać za 5 zł biedaki :o Pluje na was smieci



Blazejekk napisał/a:

Szkoda, ze jakiegos polskiego scierwa nie zabili. Zebyscie wy widzieli jak te polszewickie scierwo tu u królowej zapie**ala xD. Gorzej niż murzyni na plantacji. polaczki niewolnicy :x



Blazejekk napisał/a:

Kto do tego scierwowatej polszy chce przyjezdzac. Kazdy tylko ucieka z tego gownianego kraju, a zostaja polaczki smiecie. Wstyd sie przyznac za granica, ze sie z polszy jest.



Blazejekk napisał/a:

polaczki zapomniały kto im doj***ł, ale tutaj 80% po zawodówce, więc czego ty oczekujesz :D Taka polsza juz jest.i



Blazejekk napisał/a:

Lubie tych polaczków co mówią, że hitler zrobił dobrze, ale już zapomnieliście jak polaczków wybijał jak mrówki ? Gówniana polsza.i



Blazejekk napisał/a:

Całe szczęście, że wy polaczki macie lola za gówno bo cały klimat w lolu psuje polszewskie gówno.



KATEGORYCZNIE żądam bana dla tego śmiecia.
Jeżeli tego nie zrobicie, to znaczy, że to akceptujecie.
A jeśli to akceptujecie - to ch*j Wam w dupę i od dzisiaj pie**olę to forum.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-22, 22:17
jerzy110992 napisał/a:

polecam wpisać w google nick tego blazejkka, wychodzi profil na fotce

na którym ani trochę takim koksem już nie jest, ale wiek się zgadza



Hahahaha no stary :D
Dawno się tak nie uśmiałem :D
Przecież on wygląda jak 14 letnia ciota :D
Jednak co racja to racja - "Kozak w necie p*zda w świecie"

optogej

2013-05-22, 22:23
Loaloa napisał/a:

Włączcie sobie BBC, bez przerwy powtarzają, że koleś po akcji krzyczał "allah akbar".



Dzięki za wyjaśnienie, bo od fali hejtów w komentarzach robi się burdel w komentarzach i nie wiadomo co jest potwierdzone, a co nie.

bary110

2013-05-22, 22:24
nie wiem czy wiecie co mowi ten murzyn na samym poczatku
"We swear by Almighty Allah we will never stop fighting you. The only reasons we have done this is because Muslims are dying every day. This British soldier is an eye for an eye a tooth for tooth. "We apologise that women had to see this today but in our lands our women have to see the same. You people will never be safe. Remove your government. They don't care about you."

j***ne brytyjskie media wyciely czesc o allahu
czaicie? ci obcinaja typowi glowe, a anglicy nie chca ich urazic
W takim razie ch*j im w ich brytyjskie ryje; chcieli to maja

Pan_Generał

2013-05-22, 22:27
bary110 napisał/a:


"We swear by Almighty Allah we will never stop fighting you. The only reasons we have done this is because Muslims are dying every day. This British soldier is an eye for an eye a tooth for tooth.



Skąd to masz?
X