18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturysta udziela porad

Mr.Drwalu • 2010-11-30, 11:27


Znowy jesteśmy na "silownie".
Bedziemy pakować dzisiaj łapy.
Narazie zimne... :wali: mam tu ziom "dablublasta" to nie wiem co sie dzieje "kurde" :amused:
zaraz trening bedziemy krecic jak "ceba" :) :homer:

Dla niecierpliwych akcja zaczyna się od 0.00s do 4.02s :pejcz:

Overload

2010-12-01, 10:23
Dobra paka, trzeba sie sporo namachac zeby takie cialo zbudowac. I to nie tylko trening to tez dieta i bardzo duzo wyrzeczen. Podziwiam ludzi ktorzy potrafia tak ciezko pracowac. tak jak napisal dmq1992, wiekszozsc z Was smieje sie z takich ludzi bo im zwyczajnie zazdrosci. I wiekszosc z tych nasmiewaczy wyglada jak wychudzony pies albo tlusta swinia. Ten akurat do najinteligentniejszych nie nalezy, ale nie wszyscy kulturysci tacy sa. Jak popatrzycie to jakies 70% pro sportowcow nie potrafi sie wypowiadac np. pilkarze(mega tepaki).

~Conscribo

2010-12-01, 10:48
SworN, nie poruszaj nawet tematu piłkarzyków-gogusiów ;)


łatwiej jest korbić na pakerni i chwalić się mułami, niż zakuwać wiedzę i jej używać.

crn

2010-12-02, 13:35
Robert byc best bojfrend dla for Dżoanna z Tap MAdl

Kosa1994

2010-12-02, 18:10
On nie jest takim idiotą za jakiego go uważacie :/ Mówi dziwnie po polsku bo jest Litwinem o polskich kożeniach :/ I tak mu to całkiem wychodzi .

donwaz1899

2010-12-02, 21:43
Kosa1994 napisał/a:

On nie jest takim idiotą za jakiego go uważacie :/ Mówi dziwnie po polsku bo jest Litwinem o polskich kożeniach :/ I tak mu to całkiem wychodzi .




kosa masz racje ale na sadisticu siedz tylko spasle prosiaki a przynajmjmniej wiekszosc bez ambicji to i proboja sie dowartosciowac

Yos_hi

2010-12-03, 22:02
Kosa1994 napisał/a:

On nie jest takim idiotą za jakiego go uważacie :/ Mówi dziwnie po polsku bo jest Litwinem o polskich kożeniach :/ I tak mu to całkiem wychodzi .



Jeszcze k***a 600 razy powiedz, bo po przeczytaniu tematu dalej nie wiem że jest litwinem, zna 4 języki, i ma polskie 'kożenie', ja pie**olę :homer: