18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KSW 20 Pudzian

okar19 • 2012-09-16, 00:14
tanio skóry nie sprzedał

Devilyn

2012-09-16, 01:48
Coś mi się to 2 zejscie nie podoba... gość niby zawodowiec - przynajmniej tak go przedstawiali... a obrócił się zgrabnie jak cielna świnia... i czuje że nawet Maciej Lubicz by go zdążył w takim tempie wyj***ć na glebe...

MogeCieZjeść

2012-09-16, 01:50
KSW to wielkie gówno nic więcej, chłopaki trenują całą mase sztuk walk i po 10latch treningów dostają 700zł za walke, a taki zj***ny celebryta bo już nie darze szacunkiem pudziana jak kiedyś, pójdzie do TV po 2miesiącach treningów i za walke w KSW dostanie 50tyś + reklamy 100tyś i inne gówna 100tyś jak nie więcej, Khalidow odszedł do UFC, czy ch*j jeden wie co on tam zrobił i zostały nam same sprzedane pudziany oprócz Materly. No trudno w USA mają WWE w Polsce mamy pudziana.

pakicito

2012-09-16, 02:13
zwyky pokaz "ludzi", bo każdy widzi jaka to walka była;
póki płacą Pudzian będzie nak***iać;

Marian Pudzianowski

2012-09-16, 02:24
@MogeCieZjeść, Khalidov odszedł do UFC i w grudniu będzie walczył na KSW? Ciekawe...

Piotrkowski

2012-09-16, 03:25
A się k***a śmiali, ze murzyn po wypłatę przyjechał.

Kiedy skończą się kelnerzy, a zaczną się zawodowcy?

Waki

2012-09-16, 06:39
Śmieszne to jest k***a Pudzian nie nadaje się do tego sportu i chyba sam skumał już, że rewolucji tutaj nie zrobi niestety. W ten sposób jak go bił to mógłby kapustę ubijać w beczce, chociaż i to widziałem jak moja babcia z większą dynamiką robiła, serio typ jest k***a małpką kataryniarza KSW.

Swoją drogą z kumplami wpadliśmy na pomysł, że każdy z Nas chętnie przegrałby walkę z nie"zniszczalnym" Pudzianem za kwotę jakichś 5000 PLN, myślę że można byłoby z taką fajtułapą wytrzymać 3 rundy.

oGOALoneYaYo

2012-09-16, 09:07
Ktoś się w ogóle tym jeszcze ekscytuje?

integer2006

2012-09-16, 09:09


Kolejny przeciwnik Pudziana też był z Darłówka?

Mentorstajl

2012-09-16, 09:53
Bardzo dobrze że to wrzucił.Przynajmniej na yt nie trzeba szukać :) Masz piwko.

Polnischefuhrer

2012-09-16, 09:55
Marian Pudzianowski napisał/a:

@MogeCieZjeść, Khalidov odszedł do UFC i w grudniu będzie walczył na KSW? Ciekawe...

Mamed będzie walczył w KSW do końca tego roku a potem się przenosi do UFC , na KSW 20 nie walczył ze względu na Ramadan

Xilion

2012-09-16, 10:00
k***a j***ni hejterzy. Jak Pudzian wygrywa - jest za łatwo. Jak Pudzian przegrywa - to jest ch*jowy. Nic wam nie pasuje. Nie wiem na co wy liczycie. pie**olenie, że chłopek do bicia jak Najman. Ile czasu minęło od tamtej walki? Ile trenował pudzian od tamtego czasu. Chłopakowi dobrze idzie i powinniśmy się z tego cieszyć.

Devilyn

2012-09-16, 10:41
Rafau napisał/a:

Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o



Sam życie przegrałeś :S Kto w sobotę śpi??????

Bila

2012-09-16, 10:57
Rafau napisał/a:

Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o



Nie pie**ol,fajnie jest się obudzić po zajebistej pijackiej nocy z kumplami,odpalić sadistica i obejrzeć walkę pudziana.I jak r*chałem dz**ki i waliłem koks,to ktoś musiał to tu wrzucić,więc nie pie**ol że marnuje życie siedząc w domu,robi dobrą robotę,co wrzucisz za tydzień :?:

ozzmosiss

2012-09-16, 10:59
Całe widowisko robione tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Pudzian wygrał bo dostał jak zawsze słabego przeciwnika. No i za rok kolejna gala i kolejna kasa bo Mariuszek jest niezwyciężony.