18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

kontrola drogowa made in poland

ksiadz_pedofil • 2014-12-08, 19:22
Ja, 32lvl. Jadę sobie grzecznie do pracy aż tu nagle na środek jezdni wyskakuje pan policjant i każe mi zjechać. Pacze na licznik, wszystko prawilnie.
- Dzieńdobykontrolatrzeźwościproszęmocnodmuchnąć.
Przed moimi ustami pojawia się wielki, żółty banan z dziurą do dmuchania. Tymczasem w mojej głowie pojawia się płyn do płukania ust z alkoholem, którym wypłukałem mordę 4 minuty temu przed wyjściem z domu. #ok***aprzypal
Z uśmiechem, wyluzowany, bo przecież nie mam czym się martwić, dmucham.

CZERWONA LAMPKA k***O! NA GLEBĘ!

Zgodnie z poleceniem funkcjonariusza opuściłem pojazd. Rozejrzałem się dookoła. Centrum Warszawy, ludzie wezmą mnie za j***nego kryminalistę, patologię wsiadającą za kierownicę po pijaku i zabijającą niewinne sierotki idące do szkoły.

No ale myślę sobie, stary, ogarnij dupę. Weź kilka oddechów, dmuchniesz jeszcze raz i będzie czysto.
Policjant w międzyczasie poszedł do samochodu, który zgarnął już za mną. Tamten dmuchnął i odjechał. Funkcjonariusz wrócił do mnie. Tłumaczę się, że ja tylko zęby wypłukałem chwilkę temu i chciałbym dmuchnąć jeszcze raz. Policjant wyglądał trochę jak Daniel Craig, więc jego spojrzenie przeszyło mnie niczym wzrok Jamesa Bonda. Dmuchnąłem jeszcze raz.

CZERWONA.

O k***a. No to po mnie. Powiedzcie mojej matce, że ją kochałem. Zgniję w Sztumie.
Zaczynam się tłumaczyć, że ja tu mieszkam niedaleko, naprawdę wypłukałem usta i mogę jechać na krew, sekcję zwłok i wogle wszystko, ja udowodnię, że to tylko j***ny płyn do płukania gęby.

- No dobrze, to niech pan jeszcze weźmie kilka głębokich oddechów i dmuchnie za chwilę.

No to oddycham. Oddycham jak popie**olony. Jeszcze nigdy tak nie oddychałem. Hiperwentylacja. Przed oczami wirują jednorożce z alkomatem.

Dmucham.

ZIELONE. ‪#wygralj***ny‬

- W porządku. Faktycznie, jeszcze czuć płyn. Do widzenia, szerokiej drogi.

Rada na dziś: nie chcesz mieć problemów z policją w drodze do pracy? Nie płucz mordy minutę przed wyjściem.

Anilewe

2014-12-09, 18:43
Jak długo grasz, że masz 32lvl?

FieraSS

2014-12-09, 18:48
Znam taką osobę, około 40 na karku, pisząc w postach na fb notorycznie zamienia "ku" na "Q" oraz "sz" na "sh". To strasznie irytujące. Mam nadzieję, że mnie za 10-15 lat tak nie popie**oli..

woofer51

2014-12-09, 21:10
Prawilnie? Co to k***a nowe ulubione słówko pedalstwa?

CoolAid

2014-12-09, 21:25
Masz Chłopie szczęście, że łaskawy Pan Policjant nagiął dla Ciebie procedurę... Jeżeli bowiem drugie badanie (niezależnie od tego czy to "dmuchanie", czy "krew") okaże się pozytywnym - to ma obowiązek zatrzymać prawo jazdy - resztę czynności z tym związanych zapewne znasz... Aczkolwiek powtórnego badania powinno dokonywać się (i zazwyczaj dokonuje) innym aparatem, to godząc się na kolejne "dmuchanie" w ten sam alkotest - sam ukręcasz na siebie bata...

tranzystor

2014-12-10, 00:24
Sinus napisał/a:

Panowie, znam się to pomogę. Jeżeli poprosicie, to policjant ma OBOWIĄZEK podać wam wodę do przepłukania ust...



Kolejny ekspert. Poszukałem rozporządzenia, na które się powołujesz i znalazłem je tutaj. Nie ma tam mowy o wodzie do płukania, dla ścisłości, jamy ustnej, a nie ust. Nie jest tak, że sobie możesz zwodzić policjanta wymyślając różne badania i opowiadając na co masz ochotę. Policjant, jak alkomat wykazuje spożycie, może sam zdecydować o badaniu krwi (a jeśli była kolizja z rannym to ma taki obowiązek). Pobrania krwi dokonuje osoba osoba mająca odpowiednie kwalifikacje w szpitalu i nigdzie nie jest napisane, że musi to być lekarz (tak samo nie są opisane wymagania dotyczące laboranta) - więc nikt nie będzie cię słuchał, że przywieźli księcia na badanie i minimum prof. medycyny ma pobierać błękitną krew. Twoich dalszych wywodów nie chce mi się czytać, bo bijesz pianę bardziej niż autor tego tematu w swojej "opowieści dziwnej treści".