18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja pięknych wypadków w MTB

Nikczemny_Płód • 2012-08-05, 10:49
Sztuka sama w sobie :lol:


kokz666

2012-08-06, 19:31
Freeride - jak sama nazwa mówi, jazda wolna. Zaczynając od jazdy wolnej, kocznac na b,szybkiej. Zaczynajac od jazdy po płaskim terenie i konczac na zboczach stromych gór. Rowery do FR mają skok maksymalny 180mm, za to rowery do DH minimum 200mm. Co juz robi wielka roznice. Ogolnie rzecz biorąc, masz rower do FR, wsiadasz, jedziesz do lasu, zabierasz kłode z jakies górki i zjezdzasz. Jedziesz, usypujesz małą hopke i skaczesz. Freeridem mozna tez nazwac agresywniejszy slope badz enduro. Ogółem, zaprierdalasz gdzie dusza zapragnie, po kamieniach, krzakach, drzewach, blokach, k***a w piekle bo jajach sztana. JAZDA WOLNA.
Downhill - zapie**alanie z b.stromego zbocza, przewaznie na wytyczonych i przygotowanych trasach. Downhill mozna nazwac zawodami w jezdzie na rowerze górskim. Downhill uprawiasz na przygotowanych trasach. Nie napie**alasz gdzie zechcesz, bo nie dasz rade z takim skokiem i manewrownością roweru oraz przedewszystkim geometrią.

A filmik w większosci przedstawia jazde FR, zbyt udzo tam żółtych taśm, horągiewek i poduch nie widac, co?
dodajcie "w", bo na serwer w ch*j czasu bedzie ładowac
FREERIDE
.pinkbike.co/video/250332
.youtube.co/watch?v=B3_dl0hs0Bk

DOWNHILL
.pinkbike.co/news/Silver-Star-Round-4-2012-BC-Cup-DH-Series-video.html

Polecam chłopaki przegladnac Pinkbike'a i nie pie**olic głupot które słyszeliscie trzypotrzy.

MaTeZ

2012-08-06, 19:50
W sumie nie obchodzi mnie do czego co się zalicza, tylko dlaczego gość z 2:05-2:10 się nie wypie**olił :(

Nikczemny_Płód

2012-08-06, 20:08
Ranger napisał/a:



Dzięki za źródło! Nic dziwnego, że pie**olisz głupoty skoro niepodważalnym źródłem wiedzy jest dla ciebie... wikipedia :lol:
Doucz się jeszcze z wikipedii czym jest downstairs, bo po raz kolejny pie**olnąłeś farmazonem. Pewnie też jeździsz na rowerku, który ci kupili rodzice i parę razy za mocno przypie**oliłeś o krawężnik ? :)


Poczytaj swoje posty to zrozumiesz o czym mowa.



Nie wiesz co uprawiasz? MTB to ogół sportów rowerowych które uprawią się w górach. W jego skłąd wchodzi XC,, DH, FR, ohh pardą, urazone dzidy nienawidzą jak się kolarstwo grawitacyjne zalicza do mtb.

Ranger

2012-08-06, 20:29
Cytat:

Nie wiesz co uprawiasz? MTB to ogół sportów rowerowych które uprawią się w górach.



Tak, tak. A paralotnię zaliczamy do myśliwców 5-tej generacji :lol:

pie**ol, pie**ol. Ja posłucham :)

x_muza

2012-08-06, 21:21
pie**olnięcia super, ale się pytam po kiego, niektóre ujęcia powtarzają się z pińcset razy. Matołem nie jestem i wystarczy mi jednokrotne obejrzenie.

socjalmmv

2012-08-06, 21:57
majo rozmach sk***isyny, od rowerów po myśliwce

matjus

2012-08-06, 22:22
co to jest? klikam kolejną stronę, a tu reklama się otwiera w nowym oknie.

kamik306

2012-08-07, 09:08
kocham freeride :D szkoda, że u nas takich tras nie ma, tylko po lasach trzeba się rozbijać :)

Nikczemny_Płód

2012-08-07, 13:09
Ranger napisał/a:



Tak, tak. A paralotnię zaliczamy do myśliwców 5-tej generacji :lol:

pie**ol, pie**ol. Ja posłucham :)



A ciebie zaliczamy do grupy inwalidzkiej, w końcu z głowa nie najlepiej :shock: