18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

JP na 100% czyli przekaz pod progowy

Steinar • 2010-02-02, 03:20
Jako nowa osoba chciałbym "zabłysnąć" niejako i opowiedzieć o swojej najlepszej przyjaciółce i "człowieku JP na 100%"

Przyjaciółka moja znana jest z trudnego charakterku i dość specyficznych poglądów:]
Któregoś pięknego dnia jadąc razem zapchanym autobusem, na przeciwko nas usiadł typ "jp na 100%" z miną arcy groźną kota srającego i groźnie łypiącego na wszystkich dookoła. W pewnym momencie moja przyjaciółka - K - szturchnęła mnie i mówi dosyć głośno by wszyscy słyszeli:
K - Zobacz jak ci homoseksualiści robią się k***a bezczelni.
J - To znaczy? Co masz na myśli?
K - Popatrz na tego tam (tu wskazuje na jot peowca na sto%)...
J - To dresiarz...
K - Nie. Przekaz podprogowy, żeby mogli się rozpoznawać - JP na 100% - czytaj: - Jestem Pedałem na 100%!. A te rzekome "j***ć policję na sto procent" to pic na wodę fotomontaż...
J - ??!?!
K - Bardzo skrzętnie sobie to k***a wymyślili. Kojarzysz filmy z lat 80-90? Np. Taką "Akademię Policyjną"?
J - Tak...
K - Za kogo się pedały przebrane były? Za policję... To teraz ich hasło rozpoznawcze : j***ć policję! znaczy: Jestem pedałem i jeb mnie na 100%...

Mina kolesia - bezcenna. Zastanawiałem się tylko kiedy wstanie i coś zrobi albo zacznie cisnąć...

K - O zobacz, wszystkie kolory tęczy na na gębie,to jeszcze bardziej sprawę upraszcza, bo został zdemaskowany!
Na to typ nie wytrzymał i zaczął ją wyzywać, mieszać z błotem, odczekała :
K - Tyyy tak cię dupa boli po ostatniej zabawie w kolejarza że tak stękasz?

Wysiadł na najbliższym przystanku, a autobus miał ubaw po pachy.

Kr...........ć

2010-02-02, 15:18
@sukossij
"Poza tym nie wiem co jest złego w homoseksualistach"

Ssij dalej...

tomi373

2010-02-02, 16:14
ja będę JP na 30% w maju

Am...........eg

2010-02-02, 16:16
PinkRose napisał/a:



Idź załóż bluzę JP na 100% i postękaj pod blokiem , na to że Policja nie pozwala tobie pić piwa w miejscu publicznym.



to się popisałeś elokwencją. nie jestem wyznawczynią JP na 100%, więc nie próbuj mi dogryźć, bo za cholerę Ci to nie wyjdzie. :)

vass

2010-02-02, 16:18
Co tu kurna jest, klub miłośników policji czy sadistic ? ;)

suckinsyn

2010-02-02, 17:07
SQT napisał/a:

Nie trafi :-D Te wszystkie JP na 100% to mocne w gębie cioty co to cwaniaka zgrywają a jak przyjdzie co do czego to jak najszybciej sp***alać.


To ciekawe co mówisz,ale na przyszłość radzę Ci uważać.
Wpie**ol trochę koksu, pomieszaj to z teściem i masz gotowego pojeba, który wbije Ci nóż w gardło za słowo "pedał".

Da_Ace

2010-02-02, 17:40
z czystym sumieniem i szczerze mogę powiedzieć że już lubie tą koleżanke Twoją :D

Steinar

2010-02-02, 18:39
Wiec może tak od początku.
- Nie jest żałosna, a szczera,mówi co myśli.
- Jeśli prowokuje - Wszelką odpowiedzialność bierze na siebie. (Gorący miłośnik Romana Gie. spoliczkował ją na środku miasta za koszulkę "no giertych - no stress" oraz za to ze jego guru "pie**olił kacapoły a tak czy siak chodzi mu tylko o stołek" )
- Blachara? Blachara to "osoba" która leci na kasę, drogie samochody, ciuchy i za dużo pod deklem nie ma,nie wspominając o wykształceniu. Nie widzę związku.
- Zapytana czemu tak robi odpowiada że sadyzm czy agresja werbalna jest lepsza dla takiej zagubionej owieczki niż dawać jej w pysk albo starać się wytłumaczyć. A w jaku sposób jest wykonany ten "sadyzm",jaki poziom ma zależy tylko od poziomu owcy. Nie ma sensu zabawa w dr.Freuda i wyszukane frazesy kiedy się mówi a on i tak cię nie zrozumie, tylko nazwie "j***nym cwe*em." A tak może 5 razy się zastanowi nad tym co robi.
Dziękuję. Dobranoc

Val3riAn

2010-02-03, 13:22
Ty, stary, daj mi do niej numer!

propek1212

2010-02-03, 17:34
Cytat:

Taka sam prostaczka jak ten dresiarz :) nie widzę różnicy.


Pan dres się ładniej zachował ;)

Sozewski

2010-02-03, 19:30
I niechcący piwo postawiłem :-? gópi touchpad...

MiodUs

2010-02-03, 23:12
Nienawidzę JPków, za dresami nie przepadam, ale chyba jeszcze bardziej nie lubię bab mocnych w gębie (szczególnie po kielichu), bo najczęściej to laski się sadzą - ich faceci muszą się lać.

I szczerze mówiąc, w przedstawionej sytuacji, to owy "dres" wykazał się dużo większą klasą niż twoja koleżanka.
Nie wiem, czy nie lepiej gdyby raz dostała porządnie w dziób, może by w przyszłości trochę pomyślała co mówi. Bo czym się różniło jej zachowanie od dresiarskich zaczepek w kierunku długowłosych? Spadła do ich poziomu, z tego co widać niżej niż owy "dres".

Samuelix

2010-02-03, 23:34
Jeśli to twoja kumpela tak naprawdę mówiła to nieźle miała pod sufitem -.-' Może ziomek miał już dużo na głowie i nie chciał z nią problemów dlatego postąpił jak powinien wysiadł i miał na nią "wyjebkę" powiedz twojej super koleżance ze jest pustą osobą.

su...........ij

2010-02-05, 05:38
Kruszypięść napisał/a:

@sukossij
"Poza tym nie wiem co jest złego w homoseksualistach"

Ssij dalej...




Bardzo na poziomie.
Wnerwia mnie to, że lesbijki są fajne, a geje to zło.
Nie wiem co jest w homoseksualistach nie tak, jeżeli są na co dzień normalnymi i bardzo w porządku osobami, a prywatnie po prostu są szczęścili z osobą tej samej płci, to chyba nie grzech?
Nie chodzi mi o chwalenie się tym i wypisywanie na murach 'jestem homo', ale kiedy się z tym nie obnoszą, to powiedzcie mi, z jakiej racji mieliby być traktowani jako gorsi?

Sorry za offtopic.