18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MaKii

2014-01-06, 01:20
Za JKM zawsze piwo!

pokson

2014-01-06, 01:23
tak z czystej ciekawości jego partie na rządzącą wybrać... ciekawe, ciekawe.

l0tt4r

2014-01-06, 01:26
JKM jest zajebisty gość. Kumaty, z pomysłami i charyzmą. Dlatego właśnie nigdy nie dadzą mu dojść do władzy. Ja mam tylko nadzieję że nie popełnią mu samobójstwa

protos

2014-01-06, 01:26
Nawet co do globalnego ocieplenia JKM ma dobre podejście :) "będziemy mniej wydawać na ogrzewanie" :)

guteksk

2014-01-06, 01:29
Piwo musi być, może nie ma 100% racji ale w większości tematów miażdży ludzi.

MistycznaFlaszka

2014-01-06, 01:36
Koleś się starzeje. Fakt, nie można mu odmówić inteligencji, wiedzy i zaradności, ale lepiej by zrobił, jakby ugadał się jakoś z tymi młodymi z KNP i zszedł ze sceny.

Machol

2014-01-06, 01:38
Jakby był taki zajebisty to by już dawno został wybrany. Ale nie, jednak coś jest nie tak. Pojawią się głosy że wybory manipulowane, że spisek masońsko-żydowski, że media kłamia/milczą/ciągną lachona władzy i tym podobne pierdoły.
Nie, prawda jest inna. To taki pajac medialny. Nie garnie się do rządzenia bo nie ma na to pomysłu i jaj. Wszelkie jego recepty na uzdrowienie bolączek Polski opierają się na kontrze tego co już się pojawi. Nigdy nie widziałem JKM który mówiłby o czymś, czego nikt aktualnie nie porusza.
Pojawić się, przygryźć, dogryźć i zniknąć ciesząc się "ależ mu doj***łem". On z tego ma przyjemność i nic więcej do życia mu nie potrzeba. Strona jego partii to jakiś śmiech na sali. Żadnych konkretów, programu politycznego. Na co k***a mam głosować? Rozumiem że reszta partii sypie kiełbasą wyborczą, ale kto do ch*ja zagłosuje na pie**olenie "jesteśmy tacy a tacy mądrzy prawi i w ogóle a jak dojdziemy do władzy to się zobaczy"???

Rafixo

2014-01-06, 01:39
Pozdrawiam wszystkich nastolatków - bo dorośli myślący ludzie nigdy by tego idioty nie poparli. Powinni go zamknąć w cyrku, bo jego poglądy i teksty tylko tam się nadają.

Forgesse

2014-01-06, 01:48
Machol napisał/a:

Jakby był taki zajebisty to by już dawno został wybrany. Ale nie, jednak coś jest nie tak. Pojawią się głosy że wybory manipulowane, że spisek masońsko-żydowski, że media kłamia/milczą/ciągną lachona władzy i tym podobne pierdoły.
Nie, prawda jest inna. To taki pajac medialny. Nie garnie się do rządzenia bo nie ma na to pomysłu i jaj. Wszelkie jego recepty na uzdrowienie bolączek Polski opierają się na kontrze tego co już się pojawi. Nigdy nie widziałem JKM który mówiłby o czymś, czego nikt aktualnie nie porusza.
Pojawić się, przygryźć, dogryźć i zniknąć ciesząc się "ależ mu doj***łem". On z tego ma przyjemność i nic więcej do życia mu nie potrzeba. Strona jego partii to jakiś śmiech na sali. Żadnych konkretów, programu politycznego. Na co k***a mam głosować? Rozumiem że reszta partii sypie kiełbasą wyborczą, ale kto do ch*ja zagłosuje na pie**olenie "jesteśmy tacy a tacy mądrzy prawi i w ogóle a jak dojdziemy do władzy to się zobaczy"???



Ożesz ty czerwone ścierwo, wypie**alaj do Moskwy!

rekin84

2014-01-06, 01:49
~Rafixo
ja tam się raczej za nastolatka nie uważam bo mam 10 wiosen więcej od Ciebie. Tak więc nie uogólniaj wszystkich bo świadczy to o wąskim światopoglądzie i wątpliwej jakości inteligencji. To forum ma charakter rozrywkowy i ludzie piszą tu na luzie a Ty się spinasz jakbyś brał udział w publicznej debacie. Więcej luzu i tolerancji do poglądów innych.

Adenozynotrifosforan

2014-01-06, 02:03
Janusz Krowin - Mikke to sprawny wentyl bezpieczeństwa, jeśli ktokolwiek wie o co chodzi...

oc...........an

2014-01-06, 02:06
Jonasz "1%" Koran Mekka na zawsze będzie "1%" i żadne "masakry", które masakrami wcale nie są, tego nie zmienią.

1%
1%
1%
1%
1%


masakra4life? No chyba przegryw4life i wsparcie13latków4life :facepalm:

ilovepain

2014-01-06, 02:15
Piszecie że gimbaza tylko go popiera, poczekajcie te 5 lat gdy ta gimba będzie mogła głosować, wtedy zobaczycie ten 1%.





clb

2014-01-06, 02:19
W sumie szanuję JKM jak nikogo na naszej scenie politycznej, jednak brak wyczucia dobrego smaku totalnie niszczy mu PR, przez to nigdy nie przeskoczy maksymalnie 10%.

Megatr0n

2014-01-06, 02:21
protos napisał/a:

A dlaczego tak sądzę ? Moja matka zawsze głosuje na JKM i jak po wyborach są wywieszane listy ile głosów oddano na kogo to okazuje się że na JKM nikt nie głosował w naszej komisji a sam widziałem jak skreślała na niego.


Cieszy mnie fakt iż twoja rodzicielka głosuje na tą partię ale do k***y nędzy tępy młocie, pisze się mama, NIE MATKA.
Miej choć odrobinę szacunku do osoby która poczęła cię na świat.
X