18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysio33

2013-12-24, 16:19
Ja wiem na kogo będę głosować w następnych wyborach :) Krul jest tylko jeden :)

_R...........s_

2013-12-24, 16:20
http://www.sadistic.pl/jkm-mikke-zbiorczy-vt40196.htm

Tylko zawsze zastanawiała mnie jedna kwestia. Skoro tam gdzie kary rzekomo są najsurowsze, powinna być najmniejsza przestępczość, to dlaczego w krajach, w których panuje prawo szariatu, czyli afryka i bliski wschód przestępczość jest tak wysoka, podczas gdy w Skandynawii gdzie kary są bardzo liberalne, przestępczość jest mała (nie licząc napływowej hołoty które nie wie jak się zachować)?

Rysio33

2013-12-24, 16:22
Kto zniósł karę śmierci ma krew na rękach!

Rysio33

2013-12-24, 16:22
Dodałem to wideo również tam :)

Rysio33

2013-12-24, 17:07
moskalowy: Szanowny Panie... celowo i z premedytacją piszę słowo "król" przez "u" zwykłe gdyż w odniesieniu do Pana Korwina tak się tego wyrazu używa... jeżeli nie dowierzasz to sprawdź to w google ;)

castagir

2013-12-24, 17:13
@RottenFetus

Co do wysokiej przestępczości na bliskim wschodzie i afryce. Tam ludzie poczucie moralności, etyki i sprawiedliwości mają całkiem różne od naszych. Tam za byle co kobieta może zostać ukamienowana, a dziecko zgwałcone, zabite i to wszystko legalnie według ich prawa. To akurat żaden przykład jest.

Kto Ci powiedział, że tam jest mała przestępczość? Mało to już głów taczało się tam po ulicach w ostatnich latach? Co do Skandynawii to jest tak, że wiele rzeczy jest tuszowanych. Tam lewica sięga szczytu i kryje swoich jak i kolorowych, dlatego statystyki są zaniżane.

Maharaja18

2013-12-24, 17:39
Rysio33 napisał/a:

Ja wiem na kogo będę głosować w następnych wyborach :) Krul jest tylko jeden :)



Król c*pko

Rysio33

2013-12-24, 17:54
Maharaja18: wpisz w google "Korwin król" to poprawi na "Korwin krul", a swoją drogą to napisałem w swoim poprzednim poście czemu napisałem to przez "u" zwykłe!!! :-/ Nawet jak fanpage Korwina na facebooku, nazywa się "STOP obrażaniu Korwina Krula w Internecie" (korwinkrul) - idź im zgłosić że napisali król przez u zwykłe!!! a chwila... może to zostało celowo tak napisane? hmm!!

moskalowy

2013-12-24, 18:07
Rysio33 napisał/a:

moskalowy: Szanowny Panie... celowo i z premedytacją piszę słowo "król" przez "u" zwykłe gdyż w odniesieniu do Pana Korwina tak się tego wyrazu używa... jeżeli nie dowierzasz to sprawdź to w google ;)



derywacja alternacyjna to nie jest - przybliżysz mi etymologię tego wyrazu? i co znaczy krul wg Ciebie?

kaktuz

2013-12-24, 20:20
dlatego piszą ''krul'' bo głosowali by na niego tylko ci co jeszcze nie umieją pisać i jeszcze nie mogą głosować

cz...........00

2013-12-24, 21:25
Głosuj na Korwina?

JASNE! Chyba, że…

1) … jesteś kobietą, czyli zdaniem Pana Janusza:

jesteś statystycznie mniej inteligentna od mężczyzny,
przesiąkasz poglądami swojego partnera seksualnego,
powinnaś być wyzyskiwana przez mężczyzn i być im jeszcze za to wdzięczna,
jesteś c z y m ś pośrednim między mężczyzną a dzieckiem,
a przede wszystkim: w ogóle nie powinnaś mieć prawa głosu.

2) … jesteś orientacji homoseksualnej, czyli k***in twierdzi:

jesteś zboczeńcem i wynaturzeńcem,
nie powinieneś (dla własnego dobra!) się ze swym pedalstwem obnosić po ulicach,
tym bardziej, iż gej to cham i zwykłe bydle, a słowo to się z gównem kojarzy.

3) … jesteś czarnoskóry(a), a więc zdaniem Korwin-Mikkego:

jesteś głupim murzynem,
niewolnictwo było dla ciebie zbawieniem,
a apartheid- zbrodnia przeciwko ludzkości – to były stare, dobre czasy pozbawione nienawiści rasowej.

4) … masz poglądy lewicowe i manifestujesz je, a więc jako lewak:

jesteś śmieciem, brudnym zboczeńcem i nie zostaniesz zbawiony.

fi...........in

2013-12-24, 21:32
@Up

Szkoda, że nie odróżniasz przekoloryzowania od rzeczywistych poglądów.

A na poważnie - jeszcze większa szkoda, że Mikke tak bełkocze i mamrota - jakby miał prezencję k***y pokroju Kwaśniewskiego, to wygrałby wybory w cuglach.

wacek6

2013-12-24, 21:33
Kolejny gimbus promuje swojego idola i robi tu politykę. Czas sp***alać z tego portalu, bo gimbaza naciera.
X