18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jaś na lekcji historii

ne...........va • 2013-01-01, 20:27
- Na ostatniej lekcji drogie dzieci rozmawialiśmy na temat Holocaustu, jego przyczynach i konsekwencjach. Do odpowiedzi poprosimy Jasia. Jasiu, przypomnij nam te treści.

Wstaje Jasiu i mówi:
- Wielce ubolewam nad tym haniebnym faktem. Niestety ludzkość musi nauczyć się na błędach i wyciągnąć wnioski z tej światowej tragedii. Rozpoczęte działania należy zawsze kończyć!

:dead:

anonymousm

2013-01-04, 19:35
VanHelsingPL napisał/a:



Obejrzyj Pianistę... kolejny doj***ł. Żyd nie ma narodowości. Czytałeś torę? Jesteś gojem parszywcze. Żydzi wsypywali swoich wybawców podczas II wojny światowej, mówili polakom że jeszcze będą sprzedawać bilety do ich kościoła etc.



Nieźle się uśmiałem! Tora to Pięcioksiąg Mojżeszowy (pięć pierwszych ksiąg Biblii, obowiązują także Pokaków-katoli).
Tobie chodzi pewnie o Talmud, debilu, ale jego też nie czytałeś, jestem pewien, bo byś nie pie**olił takich farmazonów. Poza tym nie dałbyś rady, bo dla ciebie zbyt długie i skomplikowane i nie po polskiemu.
Skąd ty czerpiesz takie wiadomości o Żydach na samobójczej akcji wydawania ludzi, którzy ich ukrywają?!? Jakie jest twoje źródło? Kobylański? Dziadek-szmalcownik, który podpie**alał Żydów za 3 kg soli?

Nb. ostatnia scena "Pianisty" rzeczywiście wzmacnia moją tezę i jest praktycznie niezrozumiała dla widzów na Zachodzie, o ile nie mają dobrej znajomości kultury polskiej. Ocalały z holokaustu Żyd gra na dla polskiej publiczności arcypolską muzykę Chopina i to w dodatku któryś z dwóch koncertów fortepianowych, które Chopin napisał przed emigracją do Francji, gdzie był wygnańcem, jak cała polska wielka emigracja i jak Żydzi na całym świecie.

Jesse.Pinkman

2013-01-05, 01:34
VanHelsingPL napisał/a:



Obejrzyj Pianistę... kolejny doj***ł. Żyd nie ma narodowości. Czytałeś torę? Jesteś gojem parszywcze. Żydzi wsypywali swoich wybawców podczas II wojny światowej, mówili polakom że jeszcze będą sprzedawać bilety do ich kościoła etc.



Niektórzy wsypywali. Tak jak dzisiaj wsypują. Taki świat. Czy jeśli do Polski przyjedzie japończyk i zobaczy twój zj***ny światopogląd i pogardę dla jednego z największych ludobójstw w historii ludzkości to odrazu powinien uznać, że wszyscy polacy tacy są? Idąc twoim tokiem myślenia tak - oceniasz całe nacje na podstawie zachowania jednostek.