18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak za czasów wujka Adolfa

Janusz~ • 2010-08-20, 23:10
Romów wywożą :]

W skrócie:

Prezydent Sarkozy uznał wspólnie z rządem, że Romowie mieszkający we Francji stanowią zagrożenie dla państwa, oraz zachwiać mogą gospodarkę. W związku z tym, prezydent wpadł na (jakże idealny!) pomysł, aby wywieźć ich z powrotem do Rumunii.
Romowie dostali na "dobry start" od 100 do 300 euro.
Panie Komorowski, bierz Pan przykład z Francuzów.

Oryginalny artykuł: klik

wielki_koziol

2010-08-22, 00:25
@tytanowy_janusz
Co się tak uparłeś, że Romowie mają swoje państwo. Zadaj sobie odrobinę trudu i otwórz encyklopedię fo god sake.

Dodam tylko, że cyganie w przeciwieństwie do Żydów nie trudnią się w Polsce (ani chyba na świecie) pracą więc nie wypada równać ze sobą tych dwóch narodowości.

Problem jest i dobrze Sarkozy zrobił, że ich wywala bo we Francji to trudno powoli spotkać jakiegoś europejczyka tylko sami Arabowie "i inni murzyni".

Też bym w Polsce coś takiego mile widział z tym, że wypędziłbym także pozostałe pasożyty w stylu alkoholików, którzy leją swoje dzieci i ciągną z opieki społecznej, więźniów no i oczywiście dużą część urzędników państwowych i cały kościół :P (bo czemu ich mamy tolerować a romów nie)

Niestety po ostatnich wydarzeniach "pod krzyżem" obawiam się, że gdyby taka inicjatywa powstała to zaraz grupka 300 Romów wspierana przez 100 pijaków wymuszałaby przywileje a TVN transmitowałby, że "Naród przemówił i głosi swoje racje"

Janusz~

2010-08-22, 15:07
wielki_koziol, Pewnie źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że Romowie, których Francuzi wypie**alają, to osoby pochodzące z Rumunii.

JakuÅ›

2010-08-22, 16:53
wielki_koziol napisał/a:

@tytanowy_janusz

Problem jest i dobrze Sarkozy zrobił, że ich wywala bo we Francji to trudno powoli spotkać jakiegoś europejczyka tylko sami Arabowie "i inni murzyni".


Sarkozy ich wywala z tego powodu, że Francuzi mają pie**olca na punkcie liberalizmu i integracji. Do takie stopnia, że każdy kto nie chce się integrować jest traktowany jako wróg, zagrożenie dla Francji. A takie zamknięte grupy jak cyganie czy Arabowie są przeciwstawieniem się wolności.

Janusz~

2010-08-22, 19:39
Jakuś, Dla mnie to bardziej nacjonalizm, niż liberalizm. Chociaż w sumie mniejsza o to. Komorowski mógłby się z Sarkozy' m zaprzyjaźnić ;]

LadyBergamoth

2010-08-22, 20:00
1. Jaka to różnica, skąd się wzięli i jak się nazywają - istotniejsze, żeby zaczęli się myć :hitler: a najlepiej ulotnili - zanim oni nas wywalą, bo rozmnażają się szybciej i liczniej. Swoją drogą jakieś nieoficjalne czystki się chyba robi, bo dekadę temu było w moim Poznaniu znacznie gorzej, rozwrzeszczane brudasy wpadały do komunikacji miejskiej i terroryzowały pasażerów, a teraz ich jakoś nie widać...

2. We Francji jest tragedia z Arabami i innymi Algierczykami - mają własne dzielnice, do których policja nie zagląda - z niewiedzy swego czasu wbiliśmy się autem w Nicei do takiego rewiru - totalna gansterka z bronią w biały dzień, getta, jakieś bloki z dziurami po eksplozjach itd.

3. A co do Żydów - w całym swym życiu widziałam tylko jednego /ewidentnie pejsiastego/, w Warszawie na dworcu, gdzie można zobaczyć wszystko - więc nigdy nie skumam tego moherowego sapania - gdzie te rzesze Żydów niby?

thorus933

2010-08-23, 00:40
k***a ale wy ludzie poj***ni jestescie Hitler wam sie podoba?tylko ze zrobilby z wami to samo co z nimi z reszta robil a wy debile popieracie te ideologie nie wierze ze to Polacy k***a musicie miec do lba nasrane ze juz nie do odratowania

Dyzio

2010-08-23, 01:30
Jak zwykle nieźli z Francuzików odważniaki. Czepiają się nie aż tak licznej "spokojnej" społeczności Romów. Arabów z Afryki, którzy co chwile wszczynają jakieś zamieszki boja się ruszyć, bo by im wieże eiffla przerobili na szpilki (BOOOM!) :samoboj:

Zapewne Romowie ruszą do już urządzonych krewnych w Polsce ;]
W sumie cyganeczki sa dosyć ładne 8-)

BÃ...........³g

2010-08-23, 13:22
LadyBergamoth napisał/a:

gdzie te rzesze Żydów niby?



W ukryciu spiskują przeciw naszej pięknej Polsce.

LadyBergamoth napisał/a:

We Francji jest tragedia z Arabami i innymi Algierczykami - mają własne dzielnice, do których policja nie zagląda - z niewiedzy swego czasu wbiliśmy się autem w Nicei do takiego rewiru - totalna gansterka z bronią w biały dzień, getta, jakieś bloki z dziurami po eksplozjach itd.



Pojedź do Hameryki i odwiedź dzielnice czarnych.
Jest podobnie, czy władze U.S.A powinny wywalić afroamerykanów (rasistów nie proszę tu o głos) czy inaczej rozwiązać ten problem ?

LadyBergamoth

2010-08-23, 16:04
Ameryka była "zawsze" zaj***na wszelkimi nacjami, a Murzynów sami sobie przywieźli - nie byłam, nie widziałam, nie interesuje mnie to. A Francja niebezpiecznie blisko. :-)

Maziak

2010-08-24, 12:57
Bóg, nie wnikajmy w amerykę, bo to chłam jest. Zostańmy przy Europie ; ]
Jak dla mnie wywalenie ich było nie na miejscu, teraz sie pewnie napanoszą wszędzie, jeszcze kase dostali.

Cypisek_

2010-08-25, 20:01
thorus933 napisał/a:

k***a ale wy ludzie poj***ni jestescie Hitler wam sie podoba?tylko ze zrobilby z wami to samo co z nimi z reszta robil a wy debile popieracie te ideologie nie wierze ze to Polacy k***a musicie miec do lba nasrane ze juz nie do odratowania


Mówisz, że rasizm jest zarezerwowany dla Niemców?