18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn Polski w wykonaniu zawodników rugby

polik95 • 2013-10-14, 15:40
Kopacze powinni się od nich uczyć ;-) Polacy wygrali 30:10 z Czechami

defcon1

2013-10-14, 19:42
Pięknie, ale k***a, ileż razy można:
"Jeszcze Polska nie zginęła KIEDY my żyjemy", a nie "Jeszcze Polska nie zginęła PÓKI my żyjemy".
U chłopaków widać zapał, wiem, że przypie**alam się do szczegółów, ale to jest jednak hymn i powinniśmy go znać perfekcyjnie!

Dorquba

2013-10-14, 19:48
Siłę z tego filmiku czuje nawet przez monitor! Zajebiste emocje, chłopy pokazali klasę.

Elver

2013-10-14, 20:08
Zgadzam się z tym,że emocje są ogromne. Ja sobie musiałem to puścić kilka razy,bo po prostu miło jest popatrzeć, jak komuś zależy na tym co robi, daje z siebie całą siłę i serce. Szanuję sportowców z każdej dyscypliny. Sukcesy są ważne, ale jeśli widać,że ktoś stara się, walczy, daje z siebie wszystko, to taką porażkę przełknie sportowiec i uzna za motywację do dalszej pracy. Wystarczy sobie przypomnieć jak chociażby skakał Adam Małysz. Skakał świetnie, nagle spadła mu forma, skakał przez jakiś czas gorzej, a niektórzy zaczęli już go przekreślać gdy skakał przeciętnie. Po pewnym czasie znów wstał jak feniks z popiołów i zaczął odnosić sukcesy. I to kocham w sporcie. Wierzę,że i w piłce nożnej jest to możliwe, ale musi się zmienić nastawienie piłkarzy,zmiana strategii. Bo jeśli motywacją ma być np: dostaniecie 20 tysięcy premii za wygrany mecz,za remis 15 a za przegrany 5 no to komu będzie się chciało starać? Tak dla sportu i chęci zwycięstwa. Nie dla finansowania lenistwa.

ArkaSzatana

2013-10-14, 20:09
Szacun dla gości. Tak jak w top komentarzu, goście wychodzą psychicznie nastawieni do rozpie**olenia przeciwnika w drobny mak. A w piłce nożnej "YYY jesteśmy bojowo nastawieni i mam nadzieję że mecz uda nam się wygrać"


Marshal

2013-10-14, 20:39
Rugby - huliganski sport dla gentlemenow
Pilka nozna - gentlemenski sport dla huliganow

Dodajmy ze w czasie meczu toczymy jakby nie patrzac wojne, ale po tym obie druzyny ida do baru/pubu na piwo i obiad razem. Wtedy to co sie dzialo na boisku zostaje na boisku.

Pozdrawia pierwsza linia mlyna ;)

Hrodgar

2013-10-14, 20:41
Plecionkarz napisał/a:



Ty pewnie pracujesz dla kraju a nie dla kasy ;)



Wykonują pracę, ze którą dostaję pieniądze. Inna sprawa że ja nie zapie**alam w "firmowej" koszulce z polskim Godłem jako reprezentant CAŁEGO narodu, tylko jako szary pracownik w imieniu własnym.

ti...........ax

2013-10-14, 21:51
Może i to poj***ne ale Hymn powinno się śpiewać z jakąś powagą i szacunkiem. To jest darcie mordy na pokaz. ch*ja to ma wspólnego z hymnem. Ale nastawienie zajebiste mają.

Ciapaty88

2013-10-14, 22:46
Za rugby zawsze piwo!

daniello17

2013-10-14, 23:08
Przed samym wyjściem na boisko, jeszcze w szatni, też było widać mega mobilizację, może ktoś posiada takie nagranie?

moskau

2013-10-14, 23:11
ale typ w 0:24 jest przerażający. Jakby taki Blady Ork chciał mnie napie**alać, to bym się ze strachu we własnym gównie utopił

golonko

2013-10-14, 23:17
Ale mnie wk***ia używanie w hymnie słowa póki... ja pie**olę, tępactwo nigdy się nie nauczy. :homer:

Kislowy_wampir

2013-10-15, 02:07
Spora część wypowiedzi odnosi się do tego że używają słowa póki, powiem wam, że czepiacie się gówna, bo reprezentacje mamy dobrą, chłopaki dają z Siebie wszystko, by nas godnie reprezentować, a wy jak zwykle szukacie dziury w całym. j***na polska mentalność jak jest źle to się czepiamy, jak jest dobrze to też się czepiamy, bo zawsze się coś znajdzie. k***a to jest takie denerwujące i głupie, wszystko wam przeszkadza, nikt nie jest idealny do ch*ja, Oni przynajmniej nas nie ośmieszają jak nasza gejowska reprezentacja. Polecam wszystkim tym którzy mają coś do zarzucenia chłopakom od rugby powiedzenia im to wprost :) Ja sam mam ponad 180 cm wzrostu i 95 kg wagi i nie jestem j***nym zapasionym grubasem :P a nie odważyłbym się obojętnie z którym z chłopaków wyskoczyć na solówkę, za to piłkarzyki mnie bawią, jedyne czego bym się obawiał by za mną nie stali :P bo to mogłoby się źle skończyć dla mojej zacnej i dziewiczej pupci :)

Dobrutro

2013-10-15, 07:18
W Polsce rugby, albo chociaż amerykański football powinny być jak najbardziej popularyzowane. Dlaczego? Ano zamiast kibole tłuc się z nudów na meczach "nożnej" by wygrywali dla nas międzynarodowe zawody w brutalnych sportach kontaktowych. :P Co zresztą widać po twarzach tych zawodników, nie żebym miał coś przeciwko nim. Ale jakby wyszło na mnie kilku takich w zaułku to bym pewnie łapał się już za portfel. :D

Ojciec_Stiffmeistera

2013-10-16, 14:54
Powinni jeszcze odstawić Haka jak All Blacks z tym ,że przy "Przybyli Ułani" lub "Czerwone Maki z pod Monte Cassino" ewentualnie "Rota"

patryksiew

2013-10-17, 13:20
Panowie kiedyś grałem w rugby i uwierzcie mi nie jest to typowa napie**alanka, w tej grze o wiele bardziej ma znaczenie strategia, zagrywki, i zgranie drużyny. Wiec nazywając tych gości tępymi ch*jami, nie ma sensu, bo podejrzewam że są inteligentniejsi od 80% na sadolu ;) . A takie darcie ryja na hymnie to jest element psychologii, przestraszeniu przeciwnika i nakręceniu się do gry. Idzie na treningi w swoim mieście zobaczycie że rugby jest zajebiste i wymaga sporej inteligencji;)