18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hotel w Kenii

Darzla • 2013-04-08, 18:33
Odwiedzający ten hotel mają okazje wypróbować wszelkiego rodzaju luksusy w dziczy.

Reszta w komentarzach
Źródło

kaktuz

2013-04-09, 16:18
luxik nie pytaj kto pytaj za ile

tepa dzido to tak specjalnie moje teksty maja swoj styl blahahaha

BrunerOvned

2013-04-09, 16:52
kaktuz napisał/a:

luxik nie pytaj kto pytaj za ile

tepa dzido to tak specjalnie moje teksty maja swoj styl blahahaha


Więc nie powinno Ci też robić różnicy, czy robisz komuś łaskę, czy laske

kaktuz

2013-04-09, 17:11
leske to ty mozesz opie**olic a w dupie to mam jezyk caly czas sie rozwija i ch*j a moze ja jestem inny i nie zrobie sobie tuneli w uszach bo sa zbyt zj***ne to chociaz zeby poczuc sie innym bede robil bledy ortograficzne

pie**olone identyczne marionetki systemu illiminatow i bilderbergow idzcie podniecac sie dalej zeitgeist

yo yo ziomale nacpajcie sie crackiem a problemy znikna yupiiiiiiiiiii

Razjel88

2013-04-09, 19:28
można wiedzieć ile taka zabawa kosztuje?

Black271

2013-04-09, 19:36
Lepszy hotel w Kenii, niż cała Kenia w hotelu! :amused:

rusofil

2013-04-09, 19:41
kaktuz napisał/a:

leske to ty mozesz opie**olic a w dupie to mam jezyk caly czas sie rozwija i ch*j a moze ja jestem inny i nie zrobie sobie tuneli w uszach bo sa zbyt zj***ne to chociaz zeby poczuc sie innym bede robil bledy ortograficzne

pie**olone identyczne marionetki systemu illiminatow i bilderbergow idzcie podniecac sie dalej zeitgeist

yo yo ziomale nacpajcie sie crackiem a problemy znikna yupiiiiiiiiiii



Język się rozwija. W przeciwieństwie do ciebie. Ty po prostu jesteś pie**olonym idiotą. Rzadko nazywam tak ludzi, ale jak widzę takich głąbów to aż mi się otwiera nóż w kieszeni.

elda1987

2013-04-09, 20:59
mówcie co chciecie, widoki piękne, cisza spokój - dla mnie ekstra. Szkoda tylko, że w Kenii jest drożej niż w Polsce, jeżeli chodzi o urlop, więc mało kogo będzie stać zazdrośniki na taki luksus. A AIDS to możecie złapać w kiblu miejskim na upartego, nie jest do tego potrzebna Afryka.

Dominishia

2013-04-09, 22:24
Co to za hotel i jak z cenami stoi? :) Nigdy nie byłam w Kenii, ale może warto :)

Nexus69

2013-04-09, 22:34
2xup zachciało sie czekoladowych batonów?

timmy77

2013-04-10, 01:03
rusofil napisał/a:



Język się rozwija. W przeciwieństwie do ciebie. Ty po prostu jesteś pie**olonym idiotą. Rzadko nazywam tak ludzi, ale jak widzę takich głąbów to aż mi się otwiera nóż w kieszeni.



Warn? Za prawdę?
Widzę, że na sadolu robi się powoli jak na wiejskiej. Jak ktoś powie prawdę to dostanie warna, a jak ktoś bluzga bez ładu i składu na ojczyznę albo innych użytkowników, to mu się piwa jeszcze poklaskuje. Pozdro...

rusofil

2013-04-10, 22:12
timmy77 napisał/a:



Warn? Za prawdę?
Widzę, że na sadolu robi się powoli jak na wiejskiej. Jak ktoś powie prawdę to dostanie warna, a jak ktoś bluzga bez ładu i składu na ojczyznę albo innych użytkowników, to mu się piwa jeszcze poklaskuje. Pozdro...



Przywykłam do tego, miesiąc mnie tu nie było za pisanie prawdy.