18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fotka.sadistic.pl czyli foty użyszkodników

mcmt • 2011-01-19, 12:22
Prosi się użyszkodniczki/ów o wklejanie fotek, aby można było wiedzieć z kim się dyskutuje. 8-)

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2011-01-19, 14:45 ]

Poza ogólnymi zasadami dodawania materiałów:
- Nie dajemy zdjęć na których widoczne są osoby z grupy ~Sadyści (poza sobą)
- Odważniejsze zdjęcia wrzucamy do tematu "Pokaż Cycki" (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2014-12-08, 00:55 ]
- Fotki tyłeczków wrzucamy tutaj. (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

An...........kh

2012-07-28, 01:18
Bo po dziurach też trzeba umić jeźdźić!


Pener

2012-07-28, 01:19
nie widać twarzy :emo:

An...........kh

2012-07-28, 01:31
:*:*
zaraz jeszcze pozdrowionka dostaniesz



Pleso93

2012-07-30, 11:54
Karola, jaki sympatyczny grubasek :amused:

Ja...........ro

2012-07-31, 11:46
A oto ja (z lewej) centrum Warszawy, przy patelni. Jadę z ziomem po kury i jajka, co by na odstawione weselicho było. Jest lans.

Janusz~

2012-07-31, 11:51
jaczuro napisał/a:

A oto ja (z lewej)



trochę staro wyglądasz ;) chyba, że miałeś na myśli tego po środku.

Ja...........ro

2012-07-31, 11:54
no ok - na pierwszym planie ;)
Niech będzie, że pośrodku.

Mr.Drwalu

2012-08-02, 17:49
bylo i nima...Janusz innego nie mam..nie mam ryjbuka by sie chwalic. prosze o usuniecie postu :)

Janusz~

2012-08-02, 17:56
Mr.Drwalu napisał/a:

Mordy nie bede pokazywal



kiedy właśnie o to chodzi w tym temacie, żeby pokazać mordę. Lepiej pokazać, że ma się biceps, łysą głowę i pije się piwo z puszki. Trzeba było chociaż przelać - przecież jesteście w domu :P

Konrad26b

2012-08-04, 22:01
Ja dokładnie rok temu. Dzień przed ścięciem włosów. To na rękach to rajstopy jak coś :P ale planuje rękawy zrobic na zime najbliższą. I wtedy ważyłem 10 kg mniej niż teraz co mnie wk***ia niesamowicie ;)



Aktualne zrobie jak schudne te j***ne 10 kg :evil:

Janusz~

2012-08-04, 22:24
Konrad20b, ale na łyso się obciąłeś? Musisz teraz chłodno wyglądać z tym + 10 kg ale bez włosów

Prometheus_Coprophagus

2012-08-05, 01:11
Cztery lata i trzydzieści kilogramów temu. Nie pamiętam zbyt wiele, może to i lepiej. Chyba impreza po powrocie z wyjazdu na Coke Live Music Festival 2008, gdzie robiliśmy jako służba porządkowa.


Konrad26b

2012-08-05, 03:09
Janusz, powiem tyle, że ludzie się mnie jakoś teraz boją. Łysy, 100 kg wagi. Ostatnia opcja: koleś podchodzi z kolegą i pyta się o fajka bo paliłem. Już wyciągam paczke z kieszeni od bojówek, a ten mi napie**ala, że problemów nie szuka i żebym wyluzował. Dawno się tak nie uśmiałem ale kolesiowi od razu luzniej się zrobiło ;) Kiedyś mnie drechy gnębiły za długie włosy. Nawet prawie zapalniczką mi włosy podpalili. Krótkie włosy dają pewną przewage ale k***a... brakuje mi cholernie tych włosów. Brakuje koncertów kiedy mogłem grzywą zarzucic, panien które na to leciały, energii, którą takimi r*chami na scenie potrafiłem wydobyc z ludzi.. To jest jak z pierwszą miłoscią. Kiedyś minie ale coś w Tobie z tego doświadczenia zostanie. Wspomnienia, które jak byś się starał przepic i tak Ci się to nie uda. Pewnie wiesz, gdyż jesteś zapewne starszy ode mnie i przeżyłeś znacznie więcej. Ale nie ważne ile masz lat, pewne rzeczy zostają w człowieku praktycznie na zawsze. Nawet nie wiem jak zakończyc ten monolog wiec powiem Na Zdrowie ;)

Chętnie ludziom zainteresowanym coś pokaże jeżeli chodzi o moją osobe. Pewną "transformacje" fizyczną oraz psychiczną. Nie musze ale chciałbym coś pokazac. Swój świat. Zawsze się interesowałem psychologią i na sobie sprawdzałem pewne mity bądź prawdziwe tezy. Ludzie, którzy lubią czytac, temat bedzie w miare ciekawy, a jak nie to trudno. Próbowałem, nie wyszło, olac i isc dalej ;)
X