18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek jadący pod prąd - końcówka dla sadystów.

domage • 2010-09-20, 20:17

77-letni kierowca Fiata oraz jego 75-letnia żona zginęli na miejscu. 35-letnia kobieta, która z nimi podróżowała oraz pięć osób jadących w Fordzie Mondeo, z którym zderzył się Fiat, w stanie ciężkim trafili do szpitala. Było wśród nich 3,5-letnie dziecko.
Film kończy się w momencie wypadku.

Poniżej dwa zdjęcia z akcji ratunkowej.



Przywit

2010-09-20, 22:31
starym k***a co maja po 70 lat powinno sie odbierac prawa jazdy

Curry_

2010-09-20, 22:31
Fumar napisał/a:



Ty koleś. Ja się zastanawiam, czy w ogóle czaisz o co chodzi w filmie. Bo wydaje mi się, że ładnie Cie popie**oliło. Weź jeszcze raz obejrzyj filmik i zobacz, że dziad jedzie ŹLE a typiara z naprzeciwka prawdopodobnie jechała lewym pasem (co jest naturalne na drogach ekspresowych, autostradach itp. z reszta na takiej znajdowali się wszyscy uczestnicy ruchu). Wyprzedzając na takiej drodze nie musisz wyglądać przed samochód wyprzedzany, bo niby po co? Patrzysz tylko w lusterka, coby Ci nikt w zad nie wjechał.

Ale przecież Ty jesteś taki mądry i ogarnięty, że masz prawo cisnąć po niewinnych ludziach. Zdaj prawko i potem się wypowiadaj :samoboj:


no toś się popisał pajacu. Chodziło mu przecież o babę która siedziała na tylnym siedzeniu z dziadami i nic nie mówiła sensownego, żeby próchno zawróciło. przecie jest napisane czarno na białym że "35 letnia, która jechała z nimi".

xaero18

2010-09-20, 22:45
kurva akurat w momencie je8niecia musialo cos zaslonic, jak zwykle :p
a tak poza tym to powinni odbierac prawo jazdy po 60

Kokolino

2010-09-20, 22:54
Dziadkowi przypomniało się Destruction Derby :) Za takie coś to kara śmierci powinna być ;)

zonk

2010-09-20, 23:00
Popie**olony dziad. Kobieta tak samo, nie potrafiła zwrócić uwagi dziadowi że źle jedzie ?

KvRo6

2010-09-20, 23:11
nie zauważył znaku k***a możliwe,ale nie zauważyć ze auta na ciebie zapie**alają...druga sprawa jeszcze ta 35latka z tyłu,która nic nie protestowała ani nie zrobiła żeby się zatrzymał/zawrócił...Ja to obstawiam,że ten stary pok***ielec chciał wszystkich rozj***ć i siebie też i celowo zapie**alał pod prąd,może się wk***ił że emerytura za mała albo coś...w drzewo by przyk***ił to nieee...fantazja go poniosła chyba :]

bartMFK

2010-09-20, 23:13
koleś leciał na obronę krzyża i go anieli na skrzydłach nieśli

Vampierz

2010-09-20, 23:28
Sk***ysyn stary, nie dość, że pod prąd się wpie**olił to jeszcze zapie**alał jak poj***ny... jak widzę takie filmiki, albo czytam artykuły o takich imbecylach to mnie skręca... dziad chciał babce zaimponować, tak, żeby mu jeszcze raz dupy w domu dala to odwalił numer... przez starego pajaca ucierpiały niewinne osoby... za szybko zginął niestety, żeby zdać sobie sprawę jak był głupi i co narobił...

Hrabia Drapula

2010-09-20, 23:30
dziadek zobaczył że kolo z prawej tak ciśnie ,a że wzrok kiepski pomyślał że to wyścigi draksterów i ma szanse pierwszy raz wygrać i wcisną do końca i wygrał spokój

bratto

2010-09-20, 23:33
Mój dziadek ma 70 lat, jeździ samochodem nie dalej niż 20 km od domu, na dłuższe trasy czy po mieście zawsze bierze sobie kierowce, bo jak sam mówi, on się nie nadaje już do jazdy bo ludzie w tym wieku są gapowaci i już myślenie nie to. Jak by też inni tak uważali to by było bezpieczniej, bo Ci staruszkowie nigdy nie wiadomo skąd swoim cienkim, uno,fiestą czy maluchem wyskoczą :)

Kozer

2010-09-20, 23:43
Dziwnie się czuje... Jak nie na Sadisticu... On jechał wbrew przepisom, przez niego zginęła jego żona... kilka osób w ciężkim stanie... skasowane Mondeo... dobre, sprawne Mondeo :-(

zaratustra

2010-09-20, 23:49
mondeo się wyklepie, szpachlą pie**olnie i będzie jak nowe, jeszcze na allegro pójdzie... :]

kamuha

2010-09-20, 23:57
achimj napisał/a:

Dla ludzi z prawem jazdy powyżej 40 roku życia powinni robić co pół roku badania na reakcje , zdrowie i przepisy drogowe. Wtedy nie było by takiego cyrku jaki widze codziennie na drodze. Starszemu panu podziękujemy. Dobranoc.




jestem za wprowadzeniem testów sprawdzających dla ludzi po powiedzmy 60roku życia, ale 40stka? - litości.
ciekaw jestem ile ty masz te swoje prawo jazdy i ile km robisz rocznie.
biorąc pod uwagę takie zaostrzanie prawa prawdopodobnie bez dodatkowych szkoleń jeździłoby si przez 14 lat- istnieje projekt dodatkowych szkoleń prawa jazdy dla osób poniżej 26 roku życia.
to niestety prawda ale własnie my powodujemy wg statystyk najwiecej wypadków- ubezpieczenia nie kłamią.

Norbias

2010-09-21, 00:00
:-P Dobrze, ze nie jechał czołgiem...

Oczyszczacz

2010-09-21, 00:14
Dobrze że dziad zasrany zginął. Jednego patafiana mniej, sk***iel j***ny. I pomysleć że robie na takich zasranców.