18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokument o Cyganach

PrezesTegoBurdelu • 2012-04-22, 13:09
Ach te cygańskie życie ...


MyBijaCZ

2012-04-23, 18:43
Miło popatrzeć jak to oni są okradani i robieni w ch*ja, a nie na odwrót :/


PS.
k***a sam na dom nie mam, nie wiem czy w tym "naszym" kraju znajdę pracę, a oni chcą żeby im za darmo domy postawić żeby mogli się wprowadzić. k***a i co jeszcze, może jeszcze odrzutowiec jakiś i bugatti dla każdego...

PS 2.
Zagazować.

TurboDymoMan

2012-04-23, 20:25
Feragas napisał/a:

i w 21:30 znów 2 c*pki widać, więc na harda to dajcie lepiej:P
w 22:21 znów c*pka małej dziewczynki, 23:52 znów c*pka.



powinieneś się leczyć

lololololl

2012-04-23, 20:54
Kapral Poproszek napisał/a:


LOOP:
Na jedna bułka daj pani, dużo zdrowia dla ciebie i całej rodziny
JMP LOOP



Asemblerowiec ? myślę że ich tok myślenia wygląda tak:

loop:

call zgwalc_psa
call zgwalc_dziewczynke
call zjedz_psa

jmp loop

geza1927

2012-04-23, 21:04
No tak pewnie od głodu mu ten brzuch spuchł jakby beczkę połknął..

słoik_dziegciu

2012-04-23, 21:10
Koleżka, który pracował w Czechach na wykopaliskach gadał z jednym cyganem, który przychodził robić na łopacie (to, że walili w ch*ja to już inna sprawa). Cygan mówi, że jak 15-16 latka nie chodzi z brzuchem to jest marnotrawstwo, bo im wcześniej zacznie rodzić dzieci tym więcej ich będzie miała i automatycznie większy zasiłek będzie brała. Co za popie**olona mentalność....

lololololl

2012-04-23, 21:33
geza1927 napisał/a:

No tak pewnie od głodu mu ten brzuch spuchł jakby beczkę połknął..



Ściemniają że biedni ale nas nie oszukają, w kilku miejscach nie zdążyli dobrze plandeką przykryć swoich prawdziwych dochodów z żebrów:


Moja_Pani

2012-04-23, 21:35
No ale dziewczyna szczerze szuka pracy.

lololololl

2012-04-23, 21:39
cli napisał/a:

No ale dziewczyna szczerze szuka pracy.



To zakała rodziny...

pakicito

2012-04-27, 20:20
oni są jak wampiry - jak cię ugryzie to nie znajdziesz już pracy

Cuth

2012-05-31, 12:11
Strasznie mnie wk***ia to podejście cyganów, że im się po prostu należy. A może tak do roboty? Sterta śmieci, która jest wyj***na za blok, to oczywiście wina burmistrza, bo nie posprzątał, nie tych brudasów, że srają tam gdzie śpią. To, że wypie**alają ich na obrzeża akurat jest bardzo dobre, bo nie ważne, czy mieszkają w takim syfie, jak na załączonym obrazku, czy też w zajebiście nowej, wyremontowanej kamienicy (tak było np. w Pradze gdzie dostali nowe mieszkania w centrum, na które normalnego Czecha w życiu by stać nie było), to i tak wszystko zrujnują, rozpie**olą a państwo, oczywiście z podatków, których cyganie nie płacą, remontuje budynek i tak w kółko. Słowacja do zamożnych krajów raczej nie należy i trudno się dziwić, że nie łożą jeszcze extra na tych gnoi. Sarkozy dobrze robił, że kupował im bilety do "domu", tylko że cyganie z Rumunią nie mają wiele wspólnego, szkoda tylko, że to rozwiązanie chwilowe i wracają, jak j***ny lessie. :evil:

KARAKOL

2012-07-10, 15:10
widać że planet chce pokazać rumów od dobrej strony tylko nie wiem po co

a ja bym tych romnów wpie**olił do wielkiego działa wydupczył na marsa (co doleć to doleci ) spalimy ich tam i powstanie atmosfera i mars będzie nasz

i nie trzeba będzie wydawać milionów na podrożę kosmiczne