18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganka w warszawskim tramwaju

fe...........hi • 2010-03-30, 17:13
Cyganka robi to co umie najlepiej...żebrze.



k***a, jeszcze z tymi dzieckiem j***nym. Nie mogę.

Rh...........ox

2010-03-30, 19:17
blachapl napisał/a:

Jeszcze nie obejrzałem ale już mogę napisać komentarz. Czyli krótko i na temat.



Przeczytałem 2 zadania z Twojego komentarza i wiem że nie przeczytam więcej żeby nie tracić czasu.

ja...........03

2010-03-30, 19:19
k***a skoro kocha swoje dziecko niech poszuka roboty
nie ma kto kup zbierać o niech zbiera a co zbierze jest jej i każdemu pasuje

smilee

2010-03-30, 19:22
A tego rumuna akurat kojarze z warszawskich tramwaji. Wsiadla przy rondzie Dmowskiego, zaczela drzed tego ryja, ale nie wtrafila sie w sprzyjajacych pomocnikow, bo z tylu tramwaju stala grupka gimbusow w dresach, lysy lby ogolnie. Biegla szybciej niz Asafa Powell :)

borowil

2010-03-30, 19:28
2, albo 3 tygodnie temu był na TVP2 film dokumentalny o tych brudasach. U nas i tak jest lajt. We Włoszech jedno cygańskie dziecko jest w stanie nakraść do 4tys euro miesięcznie. Podbiegają sk***ysyny do bankomatu jak ktoś wybiera kasę, naciskają guziczek do większej wypłaty i próbują zapie**olić co się da. Za granicą żebrzą i kradną a trzeba było zobaczyć jakie wille mają nastawiane w Rumunii za cudze pieniądze. Chłopcy Narodowcy powinni zrobić z nimi porządek! Won z Polski Brudasy!

Ingles

2010-03-30, 19:29
Tak sobie czytam i się zastanawiam co jest bardziej żałosne. Ta baba, czy spora część użytkowników wypowiadająca się pod tym postem w słowach pełnych nienawiści i pogardy. Nawoływanie do zabijania, czy wypie**alania ich. Szkoda tylko, że wydaje mi się, iż większość z Was jak widzi jakiegoś cygana to co najwyżej o godzinę może zapytać. No chyba, że jest Was 10ciu vs jakaś jedna brudna cyganka. Czemu nie pójdziecie na cygańską dzielnicę i nie krzykniecie "j***ć cyganów!"? Pożądek by się na forum zrobił.

PS żeby k***a nie było, że pochwalam zachowanie tego brudasa w tramwaju. Choć wydaje mi się, że w tym przypadku narodowość nie ma akurat znaczenia bo miałbym taką samą pogardę dla Polki zachowującej się w ten sposób...

zn...........nu

2010-03-30, 19:32
Tak jest !!! NIECH GINIE CYGAN !! NIECH GINIE

kyka666

2010-03-30, 19:40
ja będąc raz w warszawie natknęłam się z kumpelami na dziecko rumuńskie, z kubkiem z kfc biegało i żebrało i podbiega to małe do nad i łapie kumpele w pasie i drze ryja ' daj kase! daaaaaj ' a brudny on był i śmierdział... jakoś się pozbyłyśmy go, ale wracać wracałyśmy tą samą drogą i znów podbiega, a miałyśmy wtedy lody i zaczął drzeć sie że on chce loda, to kumpela rozwaliła mu tego loda na głowie i poszła, był spokój.

dorianxx

2010-03-30, 19:53
Niestety, mają oni większe prawa i nic nie można im zrobić. Choćby to że sobie jeżdżą na gape. Dwa dostają zajebiste zasiłki, mieszkania socjalne, nic nie robią i jeszcze kradną. Potem się wożą ch*jowymi BMW czy Ładami. Co do ich przestępczości to k***y gwałcą, kradną, nawet się solidnie tłuką, a i tak policja nic im nie może zrobić...
Porozmawiajcie z kimś z Puław, Kazimierza Dolnego lub Nałęczowa. Ja akurat mam sąsiadke...

byrrt

2010-03-30, 19:57
k***a jak widzę to jestem za przywróceniem komór gazowych..

gumisw

2010-03-30, 20:02
Przy Placu Bankowym nie raz ją widziałem :/ i widze że 18 ( tramwaj ), chyba jej miejsce pracy :/

Everal

2010-03-30, 20:06
Ja to jednemu kiedyś łokcia sprzedałem na poczcie, jak płaciłem za przesyłkę to mi j***ny tak wyjął umiejętnie 2 dyszki że gdybym nie widział to bym nie zauważył, dostał parę strzałów i się zawinął. Inna sytuacja, jadę tramwajem, skarfejs, a ten się k***a do mnie uśmiecha, no ja pie**ole, jakby nie trybił że w tym kraju za uśmiech do faceta można dostać w pysk. jeszcze grał na akordeonie a jego ziomek cisnął z kubeczkiem przez tramwaj. Masakra jakaś.

Furronica

2010-03-30, 20:10
Nie mam nic do Murzynów, Żółtków i Żydów, ale tego kurewstwa po prostu nie cierpię.

domage

2010-03-30, 20:21
byrrt kto by ci kupił mydło z rumuna ?

ja...........03

2010-03-30, 20:33
no k***a a mi kumpla jakiś cygan za telefon pociął kosą a telefon wart 50 zł jak było miło jak dostawał wpie**ol każdy but na ryj dodawał sił prawdziwy patriotyzm a nie k***a napinki na komentach