18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loaloa

2013-04-21, 16:15
"Polska ma jedyną niepowtarzalną szansę na zmycie z siebie piętna kraju zacofanego, zaściankowego, pełnego uprzedzeń narodowościowych i ksenofobii". Nie wiem czy wiecie drodzy sadole, ale Polska ma najniższy odsetek ludności romskiej w stosunku do całkowitej liczby obywateli w kraju. Dla porównania podam dane naszych południowych sąsiadów:

- Słowacja 500 000 Romów na 5 000 000 mieszkańców - 10%
- Czechy 200 000 Romów 10 000 000 mieszkańców - 2%
- Polska 35 000 romów na 35 000 000 mieszkańców - 0,1% (liczbę mieszkańców Polski zaokrągliłem z dół dla równego rachunku)

W związku z powyższym w Parlamencie Europejskim powstał projekt "Bekete Roma", co można przetłumaczyć jako "Rom obywatelem". Zakłada on wyrównanie odsetka ludności romskiej we wszystkich krajach członkowskich UE. Dokona się to poprzez osiedlanie romów w państwach z ich niedoborem. Ustalono, że Polska przyjmie Romów słowackich i niewielką liczbę romów czeskich. Docelowo planuje się przeprowadzkę około 400 000 ludzi w przeciągu 10 lat. Polska została zobowiązana do zapewnienia przybyszom mieszkań i tzw. unijnego minimum egzystencji do czasu zaaklimatyzowania się ich (co oznacza m.in. znalezienie pracy, zintegrowanie się z lokalną społecznością, itp.) Dla samotnej osoby to minimum wynosi 750 euro miesięcznie, dla rodziny 1300 Euro plus 500 Euro na każde dziecko poniżej 18. roku życia. Pieniądze będą wypłacane z budżetów lokalnych, a te dostaną rekompensatę z budżetu państwa. Projekt zacznie być wdrażany w 2015. roku. Do końca tego roku Polska jest zobowiązana dostarczyć listę lokalizacji i projekty przyszłych mieszkań. Najpóżniej do końca roku 2014 mają być gotowe mieszkania dla 50 000 osób. Więcej na stronie Parlamentu Europejskiego.
http://www.theparliament.com/bulletins/

wujcio

2013-04-21, 16:22
@Laoloa - proszę nie wk***iaj :)

Blade ziele

2013-04-21, 16:24
@Loaloa - "Polska ma jedyną niepowtarzalną szansę na zmycie z siebie piętna kraju zacofanego, zaściankowego, pełnego uprzedzeń narodowościowych i ksenofobii" - człowieku jak mnie twoje posty wk***iają. Piszesz nazywając nas polaczkami, zdania budujesz jakbyśmy byli dla ciebie właśnie krajem zacofanym.
Nie wiem jak to ma wyglądać w przyszłości ale właśnie dzięki takim unijnym akcjom za parę lat będzie i w Polsce pełno obcego syfu. Nie wiem jakie jest twoje stanowisko w tej sprawie więc może się ustosunkujesz?

Przy okazji podaj adres i narodowość bo jestem w ch*j ciekaw, ot taka drobna prośba.

No i podaj swój prawdziwy wiek jak możesz:)

Loaloa

2013-04-21, 16:30
Przepraszam, ale moja wypowiedź nie jest tym razem odzwierciedleniem moich poglądów, tylko streszczeniem dłuższego artykyłu, a pierwsze zdanie wręcz dosłownym z niego cytatem. Powinienem był ująć to zdanie w cudzysłów, co niniejszym czynię.

bartosznowak997

2013-04-21, 16:32
laola i shatter... powiem krótko - wypie**alać...

tanazwamusibycdostepna

2013-04-21, 16:53
W sumie to... Też sobie pójdę koczować gdzieś na osiedlu, rozbije sobie namioty w kilkunastu miejscach, dostanę kilkanaście socjalnych mieszkań. Żyć nie umierać. Ale to niemożliwe, bo nie jestem cyganem, tylko Polakiem.

@up

O kurde, napisałem "Cyganem". Brudasem oczywiście.

mhrocznakaszana

2013-04-21, 17:10
czytajcie ze zrozumieniem patafiany Loaloa cytował tekst a nie wygłaszał swoje poglądy ehh ludzie..

Igorekpl

2013-04-21, 17:25
Shatter napisał/a:


Also gniję z biedy umysłowej która piszę "Łojezu ale siem wk***iłem bo to sama prafda jezd". Głównie dlatego iż 90% tych "ludzi" za największe zmartwienie może uznać to iż jutro będą kartkówki w licbazie pisać.



Po jakiemu ty piszesz? "Also gniję z biedy umysłowej" człowieku to nie jest karachan czy inne gówno tylko sadistic. To była jedna z gorszych prób trollowania jaką ostatnio widziałem. Kim ty jesteś i co robisz tak ważnego że czujesz się lepszy od tych 90 %?
PS. wpie**alanie iż zamiast że nie sprawi że będziesz brzmiał mądrzej frajerze

kials

2013-04-21, 17:27
Obcokrajowców można tolerować tylko w dwóch przypadkach: jak obywateli zarabiających i płacących podatki albo turystów zasilających kasy sklepikarzy. Jeśli takie ścierwo przyjeżdża do Polski by nie robić nic to należy im się wpie**ol i wywóz w wagonach bydlęcych na Syberię i ch*j.

dagins

2013-04-21, 17:30
Nie oglądam wiadomości - to oni dostali jakieś mieszkania?

człowiek_zły

2013-04-21, 17:34
Socjalizm i tolerancja. Rozdawnictwo oraz afirmacja patologii. Tu trzeba podpalać państwowe obiekty. Im więcej spalimy, tym szybciej system padnie.

Wójcik

2013-04-21, 17:53
k***a to chyba jakiś kiepski żart z tym osiedlaniem brudasów u nas w Polsce. Śmieci jest u nas ledwie garstka w porównaniu do takiej Słowacji a i tak stanowią problem. Poza tym jak cygan ma obywatelstwo innego kraju to niech tam siedzi co Polsce do "obywateli" innego kraju? W historii był już jeden przypadek osiedlania przedstawicieli pewnej nacji a względnie wyznania z krajów europejskich na terenach Polski w specjalnie przygotowanych do tego obozach "aklimatyzacyjnych" i jak teraz było by to przeprowadzone w taki sposób to jestem za!
k***a taki ładny dzień a ciśnienie mi już brudasy podnioslły :evil:

łonder

2013-04-21, 18:05
W po bliskim miasteczku był ośrodek dla uchodźców z Gruzji.Dostawali na osobę taki socjal ze Polak mógł tylko pomarzyć kasę do ręki, jedzenie,mieszkanie.Za czeli mnożyć się jak króliki kraść po domach a przydziały żywnościowe sprzedawali na rynku.Teraz ich wyj***li nie wiem gdzie ja bym ich wyj***ł na księżyc.
j***ne lenie.

en...........an

2013-04-21, 18:50
Podsumowując. Ja tym wszystkim brudasom pie**olonym mówię serdecznie sp***ALAJCIE!

Pisałem już o tym kiedyś w komentarzu. Jak dwa cygany zaczęły robić awanturę w Tesco że wszystko ch*jowo poukładanie i nic znaleźć nie można. Utuczone kabany k***a.

Jak sobie pomyśle że takie dna dostają kasę i żarcie z naszych podatków to ch*j człowieka może strzelić.

Koniec Świata

2013-04-21, 19:08
Z tego co zauważyłem w trakcie mojego krótkiego życia to w Polsce mieszka cała masa wolaków, którzy żyją podobnie jak cyganie, kradną i robią syf wokół siebie. Jest ich kilkanaście razy więcej niż romów? Co z nimi zrobić? Wyj***ć z Polski, spalić w piecu, czy może przerobić na "zieloną pożywkę" dla ludu pracującego?

Na dodatek ci wolacy również wyjeżdżają na socjal za granicę, żeby tam nas reprezentować jako naród wspaniały, godny światowego przywództwa.

Wiem, wiem, jestem złowieszczym lewakiem, a dupa was zaboli.