18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

~Vuko

2014-03-04, 10:56
A mnie wk***ia to, że sadystów coś wk***ia :emo:

[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2014-03-04, 11:48 ]
Vuko śmierdzi kupom :nazimaja:

Kaśka

2014-03-04, 12:57
Mnie wk***ia brak ś w nicku :(

Mr.Drwalu

2014-03-04, 13:29
Mnie wk***ia to, że użytkownicy z portalu robią wolną scenę na walkę z rządem.
Wszędzie potrafią wcisnąć swoje 3 grosze na temat polityki i spamić gdzie się da i ile się da. :hitler:

~LeweOkoSaurona

2014-03-04, 14:39
Wk***ia mnie dresiarnia z tymi "torebkami" przepasanymi przez ramię, które zazwyczaj nosi obsługa stacji benzynowych. Ogólnie wk***ia mnie dresiarnia.

Moby_Dick

2014-03-04, 14:50
Mnie wasze wypowiedzi wk***iają! Bo czytając je se człowiek uświadamia, że go jeszcze więcej rzeczy wk***ia :hitler:
Aaaa, moja kobita mnie wk***ia! Was też by wk***iła i tez byście mieli jedną rzecz więcej co was wk***ia :amused:

sa...........os

2014-03-04, 19:35
Wk***ia mnie że wciąż się tu udzielam. I wk***ia mnie to, że mnie wk***ia ten fakt. I wk***ia mnie to, że piszę o tym że mnie to wk***ia, czym pewnie wk***iam ludzi którzy myślą: skoro go tak to wk***ia to czemu nie usunie konta? Czemu k***a? Bo mnie wk***ia usuwanie konta. I ci co tak myślą. k***a.

Un_Nem

2014-03-04, 19:35
mnie wk***ia majster w robocie.

Moby_Dick

2014-03-04, 20:50
Wk***ia mnie ojcostwo Una, a raczej jego ojcostwo mimo bycia bezdzietnym... zaraz, zaraz... mnie to śmieszy, cieszy, humor zawsze poprawia, a nie wk***ia :radocha: :trollencjusz:

Mr.Drwalu

2014-03-04, 21:49
Właśnie odkryłem to, że wk***iają Mnie bułki zakupione w Biedronce.
Wczoraj kupiłem 10, a 3 w danej chwili są suche już jak kawały Bongmana. :hitler:

MichaU

2014-03-04, 22:19
Moderator napisał/a:

Wczoraj kupiłem 10



Już się nie chwal :roll:

Mr.Drwalu

2014-03-04, 22:34
@up

Po co się wpie**alasz? :wtf:
Jest to temat gdzie można napisać co Cię k***a wk***ia. :hitler:
Właśnie wk***iło Mnie to, że bezsensownie wj***łeś się w temat by Mnie tylko wk***ić. :-/
k***a, jak nienawidzę użytkowników, którzy wpieprzają swoje zasrane "3" grosze by zarobić 1-2 piwa. :hitlerzaba:

sa...........os

2014-03-04, 22:37
Mnie wk***iają nowobogaccy. "Wczoraj kupiłem 10 bułek". k***a. Yuppie pieprzony.
Mnie nie stać nawet na słoik smalcu. Żywię się tylko nienawiścią i pogardą do świata!

Nikczemny_Płód

2014-03-04, 22:37
@UP

Jesteś taki sam jak cały ten popaprany rząd donalda tuska. PO i SLD to ciota i ch*j a jaranie się unią to pedalstwo :hitler:

MichaU

2014-03-04, 22:40
Moderator napisał/a:

@up

Po co się wpie**alasz? :wtf:
Jest to temat gdzie można napisać co Cię k***a wk***ia. :hitler:
Właśnie wk***iło Mnie to, że bezsensownie wj***łeś się w temat by Mnie tylko wk***ić. :-/
k***a, jak nienawidzę użytkowników, którzy wpieprzają swoje zasrane "3" grosze by zarobić 1-2 piwa. :hitlerzaba:



Wk***iłeś mnie :hitler:



[ Komentarz dodany przez: Moderator: 2014-03-04, 22:46 ]
hyhy :ubawdolez:
Tak Mnie wk***iłeś. :hitler:

Ja...........ro

2014-03-05, 01:47
było o smalcu... Mnie wk***ia cena artykułów spożywczych a zarazem ich jakość, gdzie kilo "przyzwoitych" parówek (TFU!) kosztuje po 15zł za kilo albo i k***a 25zł jak jakieś berlinki czy inne morlińskie, a dobry smalec z jakimś czosnkiem czy cebulą za drugie tyle. Który też można albo dostać w knajpie w cenie 4-6zł na kromce, co wziął się z kolacji szefa knajpy, gdzie wpie**alał pieczeń w ostatnią niedzielę, albo w słoiczku 100-200g za j***ne 5zł.

Wk***ia mnie też, że ludzie kupują psom czy kotom jakieś puszki z żarciem po 10 albo i 20zł za kilo, gówno składające się z odpadów i 70% wody/galarety jak za 10zł można dać psu kilogram porządnej, świeżej, krwistej wieprzowiny.

a i wk***iłem się na siebie, że dopiero teraz odkryłem ten temat, bo już czasem nie wiem gdzie wylewać ten wk***.
X