18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

jacekmatys

2013-05-25, 14:14
Te 50 gr dla żuli to chyba jakaś przesada! W moim miasteczku się nie pie**olą i chcą od razy 3 złocisze! j***ne chciwce...

backbone

2013-05-25, 14:17
Sam jesteś latające ścierwo. Dziękuję za atencję.

Halman

2013-05-25, 14:26
backbone napisał/a:

Sam jesteś latające ścierwo. Dziękuję za atencję.



te, hodowca, pierze ci z butów wyłazi.

gonzo1902

2013-05-25, 14:28
Dodałbym to tego jeszcze dawców organów, którzy popie**alają na swoich osach tak, że bębenki w uszach wybuchają i rozwydrzone "zwariowane" nastolatki, latające po mieście i drące ryja. :P

maderfakermen

2013-05-25, 14:30
największe gówno wk***iające każdego dnia.


necroboss

2013-07-29, 23:56
Drodzy mili Państwo, czy tylko mnie zaczynają wk***iać panoszący się po rynku w Krakowie, robiący syf, chamscy, niekulturalni, a czasami wręcz agresywni oraz BEZKARNI obywatele pochodzenia wyspiarskiego (i nie tylko)? Traktują nas jak bydło, kiedy w swoich krajach uchodzą za biedaków i śmieci, a nikt z tym nic nie robi... Jak jest w innych miastach?

Mantuanuliupu

2013-07-30, 00:08
Ja mieszkam na takiej wsi, że nawet nie wiem jak sołtys wygląda.

Ha...........ng

2013-07-30, 00:38
To k***a zacznij coś robić, a nie wyżalasz się na internecie

necroboss

2013-07-30, 00:48
Żalę się? Dobrze wiedzieć, myślałem że chcę tylko się dowiedzieć, jak to jest w innych rejonach polski. Mieszkam w KrK od 27 lat i miałem tylko jedną sytuację, w której musiał użyć perswazji, tu bardziej chodzi o nasilanie się tego badziewia na ulicach w ostatnich latach i całkowity brak reakcji ze strony policji - nie raz byłem światkiem agresywnego zachowania anglików np. na Szewskiej zaraz obok przejeżdżającego patrolu (komisariat jest jakieś 40 metrów dalej).

~Vuko

2013-07-30, 00:59
Spoko, że ja też z Krakowa pochodzę i jedyne co zauważyłem że jest ich coraz więcej, a nie że syf robią :roll:

Mantuanuliupu

2013-07-30, 02:02
A tak poważnie- w Katowicach jest sporo studentów made in ch*j wie gdzie, ale względnie spokój jest.

~Mieszek_Kiler

2013-07-30, 08:14
necroboss napisał/a:

Żalę się? Dobrze wiedzieć, myślałem że chcę tylko się dowiedzieć, jak to jest w innych rejonach polski. Mieszkam w KrK od 27 lat

:roll:
Patrz: profil

Mantuanuliupu

2013-07-30, 13:44
Mieszek_Kiler, widocznie ciąża trwała 3 lata :mrgreen:

~Mieszek_Kiler

2013-07-30, 13:53
Mantuanuliup napisał/a:

Mieszek_Kiler, widocznie ciąża trwała 3 lata :mrgreen:



Musi go mama przenosiła :krejzi:

GlosZeZlewu

2013-09-23, 22:42
Pracując jako kierowca codziennie się zastanawiam jak te tępe cipska zdają na prawo jazdy,skoro co druga podjeżdżając do skrzyżowania,nie ma zielonego pojęcia kto ma pierwszeństwo...Ja pie**ole!I stanie taka głupia sraka i gapi się tym j***nym błagalnym wzrokiem-no pokaż mi czy mogę jechać.ku*asa ci pokaże głupia klępo! Do kuchni k***a,a nie na ulice!!!
X